*#06# Hatası Çözümü

*#06# Hatası Çözümü

bykaya27 bykaya27 - #1
video yu izle aynısını yap işlem %100000 ok

symbazz symbazz - #2
Ser klasörüne girdikten sonra ne yaptığını anlamadım.
A andoromamemo - #3
bizzat bana ait olan bir videoyu neden paylasıyorsunuz izin almadan?
A andoromamemo - #4
Ser klasörüne girdikten sonra ne yaptığını anlamadım.

tam detaylı anlatımı ben yapıcaktım foruma benden izinsiz paylastıgım gruptan alınmış !
Paradox Paradox - #5
Değerli üyelerimiz, YouTube üzerinden herkese açık olarak paylaşılan videoları,
Aşağıdaki ekran alıntısından da anlaşılacağı üzere, dilediğiniz her yerde paylaşabilirsiniz.
Bu konuda bir kısıtlama YAPILAMAZ ve hiç kimseden izin almanız gerekmez!
YouTube üzerinden herkese açık olan paylaşılan videolar,
YouTube üzerinden hiç bir kısıtlama ve kaynak belirtme zorunluluğu olmadan paylaşılabilir.
YouTube'a video yükleyen herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Video size aitse ve YouTube'a sizden izinsiz yüklenmişse, YouTube'a gerekli başvuruda bulunabilirsiniz.
YouTube'un telif hakları ile ilgili bilgilerine, ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle gereksiz yere tartışmayınız.

i753bk43tc.jpg
symbazz symbazz - #6
Benim görüşümde şudur , youtube da paylaşılan bir video elbette başka bir yerde paylaşılabilir. Bir kısıtlama yok. Ama soruna çözüm bulupta videoyu yayınlayan ile aynı forumda üye olan başka bir arkadaşın, video sahibine bildirmeden, forum içinde sunum yapması bence hiç etik değil. Hoş ta değil. Doğal olarakta arkadaş, aslında konuyu burada paylaşacağını ama kendisinden önce bu arkadaşın neden paylaştığını sormuş. Bu bence haklı bir tutumdur. Eğer yanlışsam, etik konusunda hiçbir iddia da bulunmayacağım artık.
Paradox Paradox - #7
Benim görüşümde şudur , youtube da paylaşılan bir video elbette başka bir yerde paylaşılabilir. Bir kısıtlama yok. Ama soruna çözüm bulupta videoyu yayınlayan ile aynı forumda üye olan başka bir arkadaşın, video sahibine bildirmeden, forum içinde sunum yapması bence hiç etik değil. Hoş ta değil. Doğal olarakta arkadaş, aslında konuyu burada paylaşacağını ama kendisinden önce bu arkadaşın neden paylaştığını sormuş. Bu bence haklı bir tutumdur. Eğer yanlışsam, etik konusunda hiçbir iddia da bulunmayacağım artık.

Düşüncelerinize saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.
Bizlerde çoğu zaman benzer videolar paylaşıyoruz.
Hiç bir zamanda videoyu paylaşan kişi nereye üyedir, bu videoyu başka nerede paylaşacak diye düşünmüyoruz.
Diyelim ki düşündük?
İşte o zaman işler oldukça karışacaktır.
Bütün forumlarda video sahibini mi arayacağız?

Sonuç olarak, paylaştığımız video üzerinde bir oynama yapmıyoruz.

Bu video paylaşılırken hiç kimsenin, hiç kimseden izin alması gerekmiyor.
Ben, paylaşıma yapılan müdahale tarzını doğru bulmadığım için bir açıklama yaptım.

Videonuzu YouTube'da herkese açık bir şekilde paylaştınız mı arkadaşım?
Paylaştınız.
O zaman o videoyu indiriler, başka yerlerde paylaşırlar.
Daha neler neler yaparlar.
Sizde kimseden hesap soramazsınız.
Çok rahatsız oluyorsanız, YouTube'dan videonuzu kaldırırsınız, olur biter.

Burada etik davranılacak bir durum yoktur.
Belli ki konuya gereksiz bir duygusal yaklaşım olmuş.
braveturks braveturks - #8
Bu forumu seviyorum.
Paradox Paradox - #9
Bu forumu seviyorum.

Bende.
symbazz symbazz - #10
Bu ne sevgi ahhh, bu ne ızdırap.

A andoromamemo - #11
Değerli üyelerimiz, YouTube üzerinden herkese açık olarak paylaşılan videoları,
Aşağıdaki ekran alıntısından da anlaşılacağı üzere, dilediğiniz her yerde paylaşabilirsiniz.
Bu konuda bir kısıtlama YAPILAMAZ ve hiç kimseden izin almanız gerekmez!
YouTube üzerinden herkese açık olan paylaşılan videolar,
YouTube üzerinden hiç bir kısıtlama ve kaynak belirtme zorunluluğu olmadan paylaşılabilir.
YouTube'a video yükleyen herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Video size aitse ve YouTube'a sizden izinsiz yüklenmişse, YouTube'a gerekli başvuruda bulunabilirsiniz.
YouTube'un telif hakları ile ilgili bilgilerine, ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle gereksiz yere tartışmayınız.

i753bk43tc.jpg

etik konusunda hiçbir iddia da bulunm

teşşekürlerimi sunarım sadece paylasan arkdasa zaten bu foruma aticagimi belirtim konu sadece bundan ibaret forum yetkililerine tutumlarından dolayı tekrar teşşekürlerimi sunarım bu forum gercekten güzel bir alan iyiki varsiniz.
silivriserdar silivriserdar - #12
teşşekürlerimi sunarım sadece paylasan arkdasa zaten bu foruma aticagimi belirtim konu sadece bundan ibaret forum yetkililerine tutumlarından dolayı tekrar teşşekürlerimi sunarım bu forum gercekten güzel bir alan iyiki varsiniz.
Bu İşlem sanırım sadece samsun android cihazlar için mi geçerli? Yoksa diğer android cihazlar için de oluyor mu? Csc kodu genelde samsun cihazlarda kullanılıyor.
bykaya27 bykaya27 - #13
evet samsung cihazlarda kullanılıyor diğer cihazlarda denemedim
silivriserdar silivriserdar - #14
evet samsung cihazlarda kullanılıyor diğer cihazlarda denemedim
Teşekkürler konuyu samsung bölümüne taşıyacağım. Onun için sormuştum.
bykaya27 bykaya27 - #15
Teşekkürler konuyu samsung bölümüne taşıyacağım. Onun için sormuştum.
ben teşekur ederim hocam
minittinim - #16
:tsk: samsung galaxy s6 da oldu
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/06-hatasi-cozumu.2855/