A23 INET-D70-REV03 Firmware İsteği

A23 INET-D70-REV03 Firmware İsteği

Ö Özcan2611 - #1
Arkadaşlar mrb. Elinde a23 inet d70 rev03 firmware olan var mı acaba. Arabamda kullanmak için bir tablet aldım fakat satan kişi şifre koymuş ve koyduğu şifreyi unutmuş. Ne kadar uğraşsamda cwm recovery moda giremedim. Tablete yazılım atabiliyorum. Aslında tablet A33 işlemcili fakat anakartta inet D70 rev3 yazıyor. Yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok teşekkürler..
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar mrb. Elinde a23 inet d70 rev03 firmware olan var mı acaba. Arabamda kullanmak için bir tablet aldım fakat satan kişi şifre koymuş ve koyduğu şifreyi unutmuş. Ne kadar uğraşsamda cwm recovery moda giremedim. Tablete yazılım atabiliyorum. Aslında tablet A33 işlemcili fakat anakartta inet D70 rev3 yazıyor. Yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden çok teşekkürler..
Ana kart resimleri ve tabletin resimleri varsa atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
Ö Özcan2611 - #3
vj2nPz.jpg
silivriserdar silivriserdar - #4
Teşekkürler bir bakalım bulursak konuya ekleme yaparız.
Ö Özcan2611 - #5
Teşekkürler bir bakalım bulursak konuya ekleme yaparız.
Umarım bulursunuz. İşlemci A33 fakat anakart üzerindeki dosyadan aratınca A23 işlemcili dosya çıkıyor.. Çok sağ olun şimdiden...
silivriserdar silivriserdar - #6
Umarım bulursunuz. İşlemci A33 fakat anakart üzerindeki dosyadan aratınca A23 işlemcili dosya çıkıyor.. Çok sağ olun şimdiden...
bulunan konudaki yazılımları denediniz mi?

Yazılımı bulmak için açıkçası tabletin üstünde ne kadar yazılar varsa net şekilde paylaşırsanız daha çabuk bulma imkanı olabilir. Tabletin arka tarafı, ön tarafı, dokunmatik filmleri, Kamera filmi hepsi olursa iyi olur.
Paradox Paradox - #7
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
coban32 coban32 - #8
Paradoxun verdiği link birebir aynı %100 çalışır. Sadece kullanıcı şifre için yazılım atmaya çalışıyor iseniz cihaz kapalı vaziyette pcye bağlayın adb driver yüklü olmalı cihazı açın açılırken komut ekranında adb reboot recovery komutunu üst ok enter yöntemi ile tekrarlayın recovery moda girip cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Başarısız olursanız yazılımı yükleyin.
Ö Özcan2611 - #9
Paradoxun verdiği link birebir aynı %100 çalışır. Sadece kullanıcı şifre için yazılım atmaya çalışıyor iseniz cihaz kapalı vaziyette pcye bağlayın adb driver yüklü olmalı cihazı açın açılırken komut ekranında adb reboot recovery komutunu üst ok enter yöntemi ile tekrarlayın recovery moda girip cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Başarısız olursanız yazılımı yükleyin.
Ö Özcan2611 - #10
Evet sadece şifre için. Ama power tuşu ve ses kısma yada açma tuşu ile açamadım. Adb recovery konusundaaçıkçası çok bilgim yok. Laptop'umdaWin.10 yüklü. Yinede yapabilirmiyimyardımcı olabilirmisiniz..
symbazz symbazz - #11
Paradox Paradox - #12
Sonuç?
symbazz symbazz - #13
Benim yazılımı yükleseydi olurdu.
Paradox Paradox - #14
Benim yazılımı yükleseydi olurdu.

Bunlar iddialı sözler.
:yaz:
Ö Özcan2611 - #15
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler. İşlerim biraz yoğundu bu haftasonu tavsiye ettiğiniz yazılımları denicem..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ö Özcan2611 - #16
Arkadaşlar herkese yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Tablet oldu. Çok sağ olun

symbazz symbazz - #17
Arkadaşlar herkese yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Tablet oldu. Çok sağ olun

Hangi yazılımı kullandınız.?
Ö Özcan2611 - #18
Hangi yazılımı kullandınız.?
Paradox'un verdiği yazılım sayesinde oldu. Çok teşekkür ederim..

symbazz symbazz - #19
Hımm. Bende aynı yazılımı vermişim.
Paradox Paradox - #20
Hımm. Bende aynı yazılımı vermişim.

:zuhaha:
Paradox Paradox - #21

Rica ederiz efendim.
coban32 coban32 - #22
Geçmiş olsun.
limonpc limonpc - #23
s.a ustalarım bu link calısmıyor ayrı sorun bende de oldu ezcool m2 yukleme sonrası dokunmatik calısmadı sizin verdiğiniz baska bir link varmıdır g drive gibi yarımcı olurmusunu z
Paradox Paradox - #24
s.a ustalarım bu link calısmıyor ayrı sorun bende de oldu ezcool m2 yukleme sonrası dokunmatik calısmadı sizin verdiğiniz baska bir link varmıdır g drive gibi yarımcı olurmusunu z

İhtiyacınız olan yazılım burada mevcut.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/a23-inet-d70-rev03-firmware-istegi.5066/