Stock Rom Aidata Alim Tablet ADT1061 Dokunmatik Sorununu Çözen Stock Rom - Siyah Renkli Cihazlar İçin

Meta başlık: Aidata Alim Tablet ADT1061

Meta açıklama: Aidata Alim Tablet ADT1061 Dokunmatik Sorunu

Yazdır

prens45

Üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2018
57
10
8
39
Aidata servisinden temin ettiğim dokunmatik sorununu çözen stock romu paylaşıyorum.deneyip dönüş yaparsanız sevinirim.başka yerlerde paylaşılmasına rızam yoktur.rom için

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusufars2003

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
6
0
1
24
bu dokunmatik sorunu nedir bende aynı tablet var ama yani dokunmatik normal çalışıyor ama oyunlarda biraz kesilme var yani nasıl diyeyim sanki ekranın bazı yerlerinde dokunmatık yokmus gibi atlama yapıyor kesiyor yani.kısım kısım gidiyoır ekran yağ gibi değil yani.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu dokunmatik sorunu nedir bende aynı tablet var ama yani dokunmatik normal çalışıyor ama oyunlarda biraz kesilme var yani nasıl diyeyim sanki ekranın bazı yerlerinde dokunmatık yokmus gibi atlama yapıyor kesiyor yani.kısım kısım gidiyoır ekran yağ gibi değil yani.

Cihaz normalde sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa,
Dokunma sorununu sadece oyunlarda yaşıyorsanız, cihazınız oyunlarda kastığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Son düzenleme:

yusufars2003

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
6
0
1
24
Cihaz normalde sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa,
Dokunma sorununu sadece oyunlarda yaşıyorsanız, cihazınız oyunlarda kastığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz.
reis bu romu değilde orjinal romu yukledım dokunmatik gitti

Moderatör tarafında düzenlendi:

prens45

Üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2018
57
10
8
39
burdaki dosya SİYAH renkli tabletler için metalik renkli tabletler için yüklemeyin.paradox ustam başlığa siyah renkli tabler için diye ekleme yapar mısın

ByTechniker

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2021
1
0
1
39
Selam Aidata Alim tablet açılıyor fakat dokunmatik sanki donmuş gibi çalışmıyor. ses aç kapa yaptığımızda oluyor bu olayı yaşayan var mı yazılımsal mı mekanik sorun mu acaba ?

piskopat_m

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ara 2017
5
1
3
38
merhaba, benim de tabletime rom yükleyince dokunnmatik gitti işlem yapamıyorum. gri metalik kasa olan tablet için uygunn rom var mı. bir ustamız orjinal tabletten çekip yükleyebilir mi. yada bu tabletin orjinal romunu nasıl çekebileceğimi anlatan bir video atabilir misiiz. internette aradım fakat genelde mtk işlemcili cihazlar ve twrp yüklü olanlar anlatılmış. forumda birçok kişi aynı dertten muzdarip..

JinKazama

Üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2019
134
10
18
38
merhaba, benim de tabletime rom yükleyince dokunnmatik gitti işlem yapamıyorum. gri metalik kasa olan tablet için uygunn rom var mı. bir ustamız orjinal tabletten çekip yükleyebilir mi. yada bu tabletin orjinal romunu nasıl çekebileceğimi anlatan bir video atabilir misiiz. internette aradım fakat genelde mtk işlemcili cihazlar ve twrp yüklü olanlar anlatılmış. forumda birçok kişi aynı dertten muzdarip..
şu gri tabletten elime hiç düşmedi düşşede romunu çekip paylaşa bilsem.

piskopat_m

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ara 2017
5
1
3
38
şu gri tabletten elime hiç düşmedi düşşede romunu çekip paylaşa bilsem.
amatörler için çok mu zor olur rom çekmek. çocuğumun arkadaşlarından belki bulabilirim tablet. yarın servisi arayacağim bakalım ne diyecekler. bu haliyle göndersem zaten kullanıcı hatası diyecekler de, bir de meb ile sorun yaşamaktan korkarım.

• Beğen
Tepkiler: JinKazama