Aidata Alim Tablet (ADT1061) Rom Yükleme - Aidata Alim Tablet (ADT1061) Yazılım Atmak

Aidata Alim Tablet (ADT1061) Rom Yükleme - Aidata Alim Tablet (ADT1061) Yazılım Atmak

Paradox Paradox - #1
Aidata Alim Tablet (ADT1061) Rom Yükleme
Aidata Alim Tablet (ADT1061) Yazılım Atmak

Öncelikle cihazınızın yazılımını, sürücüleri ve yazılım yükleme aracını indiriniz.
Sürücüleri ve yazılım yükleme aracını da indirebilirsiniz.

Yazılım yükleme işlemine başlamadan önce,
İlk olarak Driver klasöründeki PL2303 Prolific Driver Installer v110.exe isimli sürücüyü kurunuz.
Sonra, Driver klasöründeki işletim sisteminize uygun sürücüyü kurunuz.
Sürücüler yüklendikten sonra yazılım yükleme işlemine başlayabilirsiniz.
...Download...\Bin klasörü içindeki UpgradeDownload.exe uygulamasını çalıştırınız.
Program açıldıktan sonra sol üst köşedeki "Load Packet" butonuna tıklayınız.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Açılan pencerede "*.pac" uzantılı yazılım dosyasını seçiniz ve "" butonuna tıklayınız.
Yükleyeceğiniz yazılımı seçme işleminden sonra bir süre bekleyiniz.

Yazılım seçme işleminden sonra program ara yüzündeki "Start Downloading" butonuna tıklayınız.
Son olarak, cihazınızı KAPALIyken, "Ses Kısma" tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlayınız.
Olmazsa bu defa cihazınız KAPALIyken, cihazınızı "Ses Açma" tuşuna basarak bilgisayarınıza bağlayınız.

Yazılım yükleme işlemi otomatik olarak başlayacak ve tamamlanacaktır.

ustaismet ustaismet - #2
Allah razı olsun ustam
jesus801 jesus801 - #3
Teşekkürler üstad ama ufak bir detay var Ses açma değil Ses kısma tuşu ile yükleme başlıyor
Paradox Paradox - #4
Allah razı olsun ustam

Cümlemizden efendim.
Paradox Paradox - #5
Teşekkürler üstad ama ufak bir detay var Ses açma değil Ses kısma tuşu ile yükleme başlıyor

Geri bildirim için teşekkürler.
Bir yanlışlık olmuş sanırım.
Gerçi ben yazılım yükleme işlemini denemedim.
Tahminde bulundum.
Düzeltelim hemen.
A abdurrezak - #6
hocam iki tuşada basıyorum program bir türlü başlamadı yardımcı olursanız sevinirim
Paradox Paradox - #7
hocam iki tuşada basıyorum program bir türlü başlamadı yardımcı olursanız sevinirim

Her iki tuşa birden değil, tuşlara tek tek basmanız gerekli.
Bilgisayarın Aygıt Yöneticisi'ni kontrol ettiniz mi?
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
A abdurrezak - #8
Her iki tuşa birden değil, tuşlara tek tek basmanız gerekli.
Bilgisayarın Aygıt Yöneticisi'ni kontrol ettiniz mi?
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
hocam ayrı ayrı deniyorum zaten ama başlamıyor sadece şarjalıyor cihaz
Paradox Paradox - #9
hocam ayrı ayrı deniyorum zaten ama başlamıyor sadece şarjalıyor cihaz

O zaman bilgisayarınız cihazınızı algılamıyor demektir.
Farklı bir USB kablo veya port deneyiniz.
Sürücüleri kontrol etmeyi de unutmayınız.
A abdurrezak - #10
O zaman bilgisayarınız cihazınızı algılamıyor demektir.
Farklı bir USB kablo veya port deneyiniz.
Sürücüleri kontrol etmeyi de unutmayınız.
aygıt sürücüsünü nasıl yükleyebilirim sarı görünüyor galiba yüklü değil
Paradox Paradox - #11
aygıt sürücüsünü nasıl yükleyebilirim sarı görünüyor galiba yüklü değil

Sürücü paketinden işletim sisteminize uygun olan sürücüleri yükleyebilirsiniz.
A abdurrezak - #12
Sürücü paketinden işletim sisteminize uygun olan sürücüleri yükleyebilirsiniz.
tşk ederim indirmeye calışıyorum
Paradox Paradox - #13
tşk ederim indirmeye calışıyorum

:rica:
A abdurrezak - #14
iyi akşamlar hocam sürücüleri yükledim yine yüklemiyor bir türlü
Paradox Paradox - #15
iyi akşamlar hocam sürücüleri yükledim yine yüklemiyor bir türlü

Yaşadığınız sorunun tam olarak nedenini anlayamadım.
Uzaktan bağlanıp bir bakmam lazım.
A abdurrezak - #16
hocam nasıl yapabiliriz bir türlü usb sorunu çözemedik
A abdurrezak - #17
müsaitseniz uzaktan bağlanabilirmisiniz
Paradox Paradox - #18
müsaitseniz uzaktan bağlanabilirmisiniz

Ben genellikle geceleri burada oluyorum.
Nasipse, denk gelirsek uygun bir zamanda bakabilirim.
S sitemmkar - #19
hocam upgradeDowload calıstırınca cannot load BMAFrame DLL hatası veriyor
Paradox Paradox - #20
hocam upgradeDowload calıstırınca cannot load BMAFrame DLL hatası veriyor

İndirdiğiniz dosyaları klasöre çıkarttınız mı?
S sitemmkar - #21
İndirdiğiniz dosyaları klasöre çıkarttınız mı?
klasöre cıkardım ama aynı hatayı verdi dosyaları faklı bi blgisayarda çalıştırdım sorun kalmadı teşekkürler
Paradox Paradox - #22
klasöre cıkardım ama aynı hatayı verdi dosyaları faklı bi blgisayarda çalıştırdım sorun kalmadı teşekkürler

Geçmiş olsun.
M metercan - #23
PL2303 Prolific Driver Installer v110.exe hocam dıravirlerin içinde böyle bi dosya yada zip dosayası yok
Paradox Paradox - #24
PL2303 Prolific Driver Installer v110.exe hocam dıravirlerin içinde böyle bi dosya yada zip dosayası yok

bir bakınız.
Pusula65 Pusula65 - #25
van dan sevgiler saygılar ellinize sağlık
W werrcaj - #26
Reyiz im Bu Tablete Root Gelirmi Magiskli Yahu
Paradox Paradox - #27
Reyiz im Bu Tablete Root Gelirmi Magiskli Yahu

Gelir.
Elimde bu cihazdan bir tane olsa, neler neler gelir de, yokluk işte.
:zuhaha:
W werrcaj - #28
Reyiz Bunun Yazılımını Çekip Magisk Yapabilirmiyiz Yapabilirsek Başka Bi Cihazdan Gösterebilirmisim Çünki Bu Romu Magisk İle Yamalamayı Denedim Ama Başarısız Oldum
Paradox Paradox - #29
Reyiz Bunun Yazılımını Çekip Magisk Yapabilirmiyiz Yapabilirsek Başka Bi Cihazdan Gösterebilirmisim Çünki Bu Romu Magisk İle Yamalamayı Denedim Ama Başarısız Oldum

Sizin tam olarak amacınız nedir?
W werrcaj - #30
Bu Tabletten Bende Varda Root Atmak İstiyorum
Paradox Paradox - #31
Bu Tabletten Bende Varda Root Atmak İstiyorum

Onu anladım.
Sonrasında ne yapacaksınız, ulaşmaya çalıştığınız hedef nedir?
W werrcaj - #32
ha pubg de hile ;)
Paradox Paradox - #33

Anladım, bende faydalı bir iş peşindesiniz sanmıştım.
Nasipse uygun bir zamanda Root konusu ile ilgilenmeye çalışacağım.
W werrcaj - #34
czifzifjfofis faydalı neyse reyiz im root konusunu kısa sürede paylaşırsanız mutlu olurum seviliyorsunuz
T teknobulent - #35
slm ustam bu yazılımı yükledikten sonra cihazın imei si değişti bide cihaz birsüre çalışıp kapanıyor
C coolhai - #36
Selam online iseniz haberlesebilirmiyiz?
Paradox Paradox - #37
Selam online iseniz haberlesebilirmiyiz?

Konu nedir?
mstf1234 mstf1234 - #38
ayzılım atıldı ekran karardı şuan açılmıyor cihaz
Paradox Paradox - #39
ayzılım atıldı ekran karardı şuan açılmıyor cihaz

Tekrar yazılım yüklemesi yapmayı deneyiniz.
Olmazsa cihazınızı servise gönderiniz.
Bu cihaz yeni bir cihaz, neden yazılım yüklemesi yapmaya gerek duydunuz?
S Sifreroot2 - #40
Root nasıl atılıyor acaba aidataya
Paradox Paradox - #41
Root nasıl atılıyor acaba aidataya

Elimde bu cihazdan olmadığı için, ne yazık ki Root konusunda bir çalışma yapamadım.
ustaismet ustaismet - #42
daha önce defalarca denedim sıkıntı yoktu ama bugün bi tane geldi atım ama şimdi ekran donmuş kaldı elimde acaba başka versiyon varmı
Paradox Paradox - #43
daha önce defalarca denedim sıkıntı yoktu ama bugün bi tane geldi atım ama şimdi ekran donmuş kaldı elimde acaba başka versiyon varmı

Konu hakkında net bir bilgim yok.
Nasipse konuyu biraz araştırayım.
İşe yarar bir şeyler bulabilirsem, paylaşırım.
ustaismet ustaismet - #44
çok iyi olur ustad
4nxiete 4nxiete - #45
Merhaba kıymetli hocam,

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışıyorum, durumu iyi olmayan bir öğrencimize MEB bu tabletlerden vermiş ancak durduk yere ekranda görüntü gitmiş. Ben de az çok anlarım diye bana rica ettiler. Tabletin ekranında ışık var, ekran siyah ancak açık. Şarj alıyor, titriyor vs. İç ekranda kırık yok gibi duruyor, baskı uygulayarak da kontrol ettim, arıza yok gibi. Hard Reset zaten atılamıyor ekran gelmediği için ancak anlattığınız yöntem ile de rom yükleyemiyorum. Önce yükleme işlemi başlıyor ancak daha sonra "User Canceled" şeklinde bir uyarı veriyor ve Unplugged yazıyor. Cihazın bağlantısını kestiğimi söylese de herhangi bir müdahalem olmuyor. Öte yandan şarj giriş kısmında bir sorun olduğunu düşünmüyorum keza şarj ışığı kesintisiz yanmakta. Servise ulaştım ancak kutusuz gönderim almıyoruz diyorlar garip bir şekilde. Öğrencimiz de kutuyu atmış ancak içinde garanti belgesinin de bulunduğu kullanım kılavuzunu saklamışlar. Sonuç olarak tablet öylece yatıyor ve küçüğümüz oldukça üzgün. Fikirlerinizi bekliyorum, sevgilerimle.

Ekleme:

Şunları da ekleyeyim, iki farklı bilgisayar ile ve farklı farklı USB portlarına takarak da denedim. Dediğim gibi programda yükleme işlemi başlıyor ancak hemen hata veriyor. Tekrar teşekkürler.
Paradox Paradox - #46
Merhaba kıymetli hocam,

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışıyorum, durumu iyi olmayan bir öğrencimize MEB bu tabletlerden vermiş ancak durduk yere ekranda görüntü gitmiş. Ben de az çok anlarım diye bana rica ettiler. Tabletin ekranında ışık var, ekran siyah ancak açık. Şarj alıyor, titriyor vs. İç ekranda kırık yok gibi duruyor, baskı uygulayarak da kontrol ettim, arıza yok gibi. Hard Reset zaten atılamıyor ekran gelmediği için ancak anlattığınız yöntem ile de rom yükleyemiyorum. Önce yükleme işlemi başlıyor ancak daha sonra "User Canceled" şeklinde bir uyarı veriyor ve Unplugged yazıyor. Cihazın bağlantısını kestiğimi söylese de herhangi bir müdahalem olmuyor. Öte yandan şarj giriş kısmında bir sorun olduğunu düşünmüyorum keza şarj ışığı kesintisiz yanmakta. Servise ulaştım ancak kutusuz gönderim almıyoruz diyorlar garip bir şekilde. Öğrencimiz de kutuyu atmış ancak içinde garanti belgesinin de bulunduğu kullanım kılavuzunu saklamışlar. Sonuç olarak tablet öylece yatıyor ve küçüğümüz oldukça üzgün. Fikirlerinizi bekliyorum, sevgilerimle.

Ekleme:

Şunları da ekleyeyim, iki farklı bilgisayar ile ve farklı farklı USB portlarına takarak da denedim. Dediğim gibi programda yükleme işlemi başlıyor ancak hemen hata veriyor. Tekrar teşekkürler.

Forumumuzda bu cihaza ait iki farklı yazılım mevcut.
Yazılım yükleme talimatlarını dikkatli bir şekilde izlemenize rağmen yazılım yüklemesi yapamıyorsanız,
Sorun cihazınızın donanımı ile ilgili olabilir.
SethPUBGMobile SethPUBGMobile - #47
kanka benim tablette hiç bir türlü ekran gelmiyor siyah ekran driver yüklemek gerekiyormuş kılavuzun dili farklı yardımcı olur musun? Rom atarken bir veri hızı ölçülüyor diyordu da yani o menüye girmeden rom atmamın ve ya rom menüsünü pcden indirme imkanım ve yok mu?
Paradox Paradox - #48
kanka benim tablette hiç bir türlü ekran gelmiyor siyah ekran driver yüklemek gerekiyormuş kılavuzun dili farklı yardımcı olur musun?

Forumumuzda bu cihaza ait iki farklı yazılım mevcut.
Bunlardan birisi sizin cihazınıza aittir.
Her ikisini de denemeniz faydalı olacaktır.
SethPUBGMobile SethPUBGMobile - #49
Ya denedim rom menüsü gelmeden rom atamıyorum ama yazılım yok belli kabloyla pcye bağladığımda da aygıt ve cihazlarda tanımsız çıkıyor ünlemli yazılım yok güncelleştir felan yazıyor ekranda kırık veya çatlakta değil. Rom atarken bir veri hızı ölçülüyor diyordu da yani o menüye girmeden rom atmamın veya rom menüsünü pcden indirme imkanım yok mu?
Paradox Paradox - #50
Ya denedim rom menüsü gelmeden rom atamıyorum ama yazılım yok belli kabloyla pcye bağladığımda da aygıt ve cihazlarda tanımsız çıkıyor ünlemli yazılım yok güncelleştir felan yazıyor ekranda kırık veya çatlakta değil. Rom atarken bir veri hızı ölçülüyor diyordu da yani o menüye girmeden rom atmamın veya rom menüsünü pcden indirme imkanım yok mu?

Cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için cihazınızın açılması gerekmiyor.
Sizin cihazınıza yazılım yüklemesi, cihazınız kapalı iken yapılıyor.
talimatları izleyerek cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
SethPUBGMobile SethPUBGMobile - #51

Cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için cihazınızın açılması gerekmiyor.
Sizin cihazınıza yazılım yüklemesi, cihazınız kapalı iken yapılıyor.
talimatları izleyerek cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
Discord: *****
İnsta: ***** yazar mısın bir tanesine yardıma çok ihtiyacım var iş uzun sürerse veririm 10 20 TL istersen telefonculara verdim onlar bile yapamadı ve yazılıma 150 100 TL istiyorlar
Paradox Paradox - #52

Discord: *****
İnsta: ***** yazar mısın bir tanesine yardıma çok ihtiyacım var iş uzun sürerse veririm 10 20 TL istersen telefonculara verdim onlar bile yapamadı ve yazılıma 150 100 TL istiyorlar

Forumumuzda özel iletişim bilgilerinin paylaşılması yasaktır.
Ben insanlara yardımcı olmak için hiç kimseden bir ücret talep etmiyorum.
Yardımlarımı sırf insanların işi görülsün düşünesi ile karşılıksız olarak yapıyorum.
Şayet insanlara yardımcı olurken ücret talebinde bulanacak olsaydım, sizin önerdiğiniz 10-20 TL'yi kıvırır, yüzünüze çarpardım.
Ben yardımlarım için bir fiyat biçmiyorum ama biçiyor olsaydım, sizin önerdiğini tutar için, klavyeden bir tuşa bile basmazdım.

Siz hayatı bu kafa ile yaşamaya devam ederseniz:
Hem çok duvara toslar, hem de çok keriz yerine konulursunuz.

Forumumuzda bu cihazın iki farklı versiyonuna ait yazılım paylaşımı yapılmıştır.
Yazılım yükleme işlemi ile ilgili gerekli açıklama da mevcuttur.
Yazılım yükleme işlemi için okuma yazma bilmeniz yeterlidir.
quandrix quandrix - #53
hocam dokunmatiği düzelten rom için kapalı cihaza yükleme yapmamızı istemişsiniz ancak cihaz kapalı kalmıyor. Elimle kapatıyorum tam bilgisayara bağlayacakken tekrar açılıyor
Paradox Paradox - #54
hocam dokunmatiği düzelten rom için kapalı cihaza yükleme yapmamızı istemişsiniz ancak cihaz kapalı kalmıyor. Elimle kapatıyorum tam bilgisayara bağlayacakken tekrar açılıyor

Buton da mı bir sorun var acaba?
Butonun flex kablosunu ana karttan ayırarak deneme yaptınız mı?
Savasbey Savasbey - #55
Odin uygulama ile yapılır mı
Paradox Paradox - #56
Odin uygulama ile yapılır mı

Yapılmaz, nasıl yapılacağı konuda anlatılmıştır.
Ozi4206 Ozi4206 - #57
Selam, hocam bende tablet kapalı olsa dahi ses kısma ya da ses açma tuşuna basıyorum ancak hiç bir şey olmuyor demek istediğiniz cihazı güvenli moda almak falan mı?
Paradox Paradox - #58
Selam, hocam bende tablet kapalı olsa dahi ses kısma ya da ses açma tuşuna basıyorum ancak hiç bir şey olmuyor demek istediğiniz cihazı güvenli moda almak falan mı?

İstenilen şey, cihazın kapalı iken bilgisayar/yazılım yükleme programı tarafından görülmesidir.
H hacidan - #59
selamlar üzerinden epey zaman geçmiş ama yardıma ihtiyacım var indirdiğim dosyalar içinde yazılım yok
Paradox Paradox - #60
selamlar üzerinden epey zaman geçmiş ama yardıma ihtiyacım var indirdiğim dosyalar içinde yazılım yok

bir bakınız.
Playizm Playizm - #61
Reis cihaz bende var root atmak istiyorum az çok bu işlerden anlarım eğer rehber gibi bir konu varsa yapabilirim.
Paradox Paradox - #62
Reis cihaz bende var root atmak istiyorum az çok bu işlerden anlarım eğer rehber gibi bir konu varsa yapabilirim.

Ne yazık ki konu hakkında bir bilgim yok.
E elc - #63
Mrb;
aidata alim metal kasa gri renkli tablet sorunumuz açılış ekranında aidata yazısı görünüp kapanıyor ve sürekli tekrarlayan sonsuz döngüde kalmıştı
paylaşmış olduğunuz 2 farklı rom yükledim ilk rom ile tablet açılıyor fakat görüntü yok backlight var bu konumda iken aç kapa tuşuna basınca ekran bir saniye kadar görünüp tekrar kapanıyor (kurulum ekranı merhaba yazısında dokunmatik basmıyor)
ikinci romda ise tablet yine backliht var ama ekranda hiçbir şekilde görüntü yok sanırım bu tabletler 3 farklı lcd panel kullanmakta ve bu panellere göre farklı romlar var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
anakart üzerinde etikette YK21022301 T610 UMS512 3G 64G 2021-03-06 yazıyor anakart pcb de ise p30-t610-v1.0 yazmaktadır
Paradox Paradox - #64
Mrb;
aidata alim metal kasa gri renkli tablet sorunumuz açılış ekranında aidata yazısı görünüp kapanıyor ve sürekli tekrarlayan sonsuz döngüde kalmıştı
paylaşmış olduğunuz 2 farklı rom yükledim ilk rom ile tablet açılıyor fakat görüntü yok backlight var bu konumda iken aç kapa tuşuna basınca ekran bir saniye kadar görünüp tekrar kapanıyor (kurulum ekranı merhaba yazısında dokunmatik basmıyor)
ikinci romda ise tablet yine backliht var ama ekranda hiçbir şekilde görüntü yok sanırım bu tabletler 3 farklı lcd panel kullanmakta ve bu panellere göre farklı romlar var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
anakart üzerinde etikette YK21022301 T610 UMS512 3G 64G 2021-03-06 yazıyor anakart pcb de ise p30-t610-v1.0 yazmaktadır

Konu hakkında ne yazık ki net bir bilgim yok.
Ben nasipse biraz araştırma yapayım, işe yarar bir şeyler bulursam paylaşırım.
A aliarda - #65
yukleme suresi nekadar sürüyor
Paradox Paradox - #66
yukleme suresi nekadar sürüyor

10-15 dakika arası bir şey olması lazım.
Z zhembilfrosh - #67
ben de ayni sorunu yasiyorum. cozum bulabilen oldu mu?
S sasalim - #68
uart send error hatası veriyor
Paradox Paradox - #69
uart send error hatası veriyor

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
P peyambilisimm - #70
ellerine sağlık ustam :)
Paradox Paradox - #71
P peyambilisimm - #72
abi merhaba yazılımdan sonra tabletim siyah ekranda kalmaya başladı . herhangi bir yazı ve ibare gelmiyor üstüne sadece açılınca tek 1 dakikalığına ekran açılıp kapanıyor tekrar
P peyambilisimm - #73
Mrb;
merhaba bende de ayno sorun var aceba bir çözüm bulabildiniz mi?
E elc - #74
merhaba bende de ayno sorun var aceba bir çözüm bulabildiniz mi?
mrb: bir iki farklı rom buldum yabancı bi kaynaktan ekran geldi fakat dokunmatik çalışmadı. farklı marka bir cihaza ait
cankowan22 cankowan22 - #75
Ustam cihaz star dowlander dediğimde kabloyu taktım cihazı okudu sonra eror verdi şimdi bilgisayar cihazı başarısız olarak algılıyor ayrıyetten cihaz açılmıyor
Mmertyldrm Mmertyldrm - #76
Hocam cihazın dokunmatiği algılamaz oldu işlemden sonra çözümü için ne yapılabilir?
Paradox Paradox - #77
Hocam cihazın dokunmatiği algılamaz oldu işlemden sonra çözümü için ne yapılabilir?

Cihazınıza ait farklı bir yazılım denemeniz faydalı olacaktır.
M mirac10291 - #78
iyi günler upgrade download uygulamasını yukleyemiyorum dosyayı klasore tasıyın demissiniz nasıl yapacam
Paradox Paradox - #79
iyi günler upgrade download uygulamasını yukleyemiyorum dosyayı klasore tasıyın demissiniz nasıl yapacam

Görsellerde her şey anlatılmış.
Neden sorun yaşadığınızı anlayamadım.
M mirac10291 - #80
Görsellerde her şey anlatılmış.
Neden sorun yaşadığınızı anlayamadım.
Tmm çözdüm çok teşekkür ederim
Paradox Paradox - #81
Tmm çözdüm çok teşekkür ederim

:rica:
A alimo0707 - #82
selamümaleyküm yazılımı yükledim fakat dokunmatik çalışmıyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz
Paradox Paradox - #83
selamümaleyküm yazılımı yükledim fakat dokunmatik çalışmıyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz

Konuya yazılan yorumlara veya bir bakınız.
firat04 firat04 - #84
Merhaba hocam bu romu yüklesem tablete acaba telefon etme uygulaması da yüklenecek mi?
Paradox Paradox - #85
Merhaba hocam bu romu yüklesem tablete acaba telefon etme uygulaması da yüklenecek mi?
Hayır.
F flavio - #86
Gri metal kasa adt1061 için uygun rom var mıdır?
Paradox Paradox - #87
Gri metal kasa adt1061 için uygun rom var mıdır?
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bir bakınız.
Yanılmıyorsam ihtiyacınız olan yazılım daha önce paylaşılmıştı.
F flavio - #88
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bir bakınız.
Yanılmıyorsam ihtiyacınız olan yazılım daha önce paylaşılmıştı.

İlginiz için teşekkür ederim, hepsini denedim hocam.
İşlemci ve board id leri de kontrol ederek denedim ama nafile.
Sağlam cihazdan sprd tool ile sistem ve boot dosyalarını çektim onu yazdım ama o da boot sorunu çıkardı.
Paradox Paradox - #89
İlginiz için teşekkür ederim, hepsini denedim hocam.
İşlemci ve board id leri de kontrol ederek denedim ama nafile.
Sağlam cihazdan sprd tool ile sistem ve boot dosyalarını çektim onu yazdım ama o da boot sorunu çıkardı.
Sizin cihazınızda eMMC/Nand Flash arızası olabilir.
saderlo saderlo - #90
Hocam , Aracın linkini yenilermisiniz çalışmıyor
Paradox Paradox - #91
Hocam , Aracın linkini yenilermisiniz çalışmıyor
İndirme bağlantısı yenilenmiştir.
H hasfahri - #92
Alim aidata tablet için rom gerekli yardımcı olabilirseniz sevinirim
Paradox Paradox - #93
Alim aidata tablet için rom gerekli yardımcı olabilirseniz sevinirim
Konuda paylaşıldı efendim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/aidata-alim-tablet-adt1061-rom-yukleme-aidata-alim-tablet-adt1061-yazilim-atmak.11288/