Yardım Alcatel 1T 10" 8082 Rom Yükleme Sorunu

Yazdır

cetince44

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
14
10
3
41
İST GOP
bu hata raporunu alıyorum çözüm hakkında bilgisi olan varmı
S_Security_Secure_USB_DL_DA_RETURN_INVALID_TYPE 6104

ksmakas

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
29
3
3
24
2 gündür bende uğraşıyorum düzgün rom bile bulamadım çözebildiniz mi ?

ksmakas

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
29
3
3
24
Hocam denedim ancak hata veriyor bu araç

Ozkansahin

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2020
17
0
1
46
Merhabalar, aynı tabletten bende de var, rootlu rom indirdim ama orjinal sistem yedeği almadan yükleme yaptım. Yüklediğim rom ise hiç bir işe yaramadı. Wifi çalışmıyor, gps çalışmıyor, orjinal yazılımdan kat be kat yavaş çalışıyor. S gotu yazılımı terminal okuma hatası veriyor. Alcatel suit yazılımı ise en son sistem sürümü kullanıyorsunuz diye güncelleme yapmıyor.Orjinal Go Oreo yazılımı olan arkadaş varsa paylaşabilirse minnetar oluruz. Çetin arkadaşın aldığı flash tool uyarısı elindeki romun uyumsuzluğundan dolayı, bu cihazın android 7.0 sürümü yok.

Ozkansahin

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2020
17
0
1
46
@EliteMan, dostum şu ana kadar baktığım bütün romlar aynı. 1T 10 model olarak 7.0 sürüm var. Bu sürüm muhtemelen aynı model ismini kullanan başka bir cihaz. U3A 10 Wifi model için bulunan rom ise bahsettiğim root atılmış rom ve hiç bir işe yaramıyor. 6 7 önce piyasaya çıkmış cihaz için rom bulamıyoruz.

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
muhtemelen aynı dediğiniz yazılımı denermisiniz :yaz:
sonucta denemekten zarar çıkmaz

• Beğen
Tepkiler: Ozkansahin

Ozkansahin

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2020
17
0
1
46
Valla benim 2 aydır aramadığım site kalmadı, hatta ücretli bir siteden rom bile indirdim ama indirdiklerimde yanı romlar çıktı. Kötü bir durum. Alcatelin sitesinde sadece yazılım indirme araçları var windows için ama hiç bir işe yaramıyor. Dahada enteresan olanı suit programı yazılımın sahte olup olmadığını bile algılayamıyor ve koskoca alcatel serverda kalabalık etmesin diye orjinal flaşlanabilir yazılımları sitesine koyamamış. Xda forumda bile bu cihazla alakalı dişe dokunur konu açılmamış. Bir çok forumu araştırdım ama sonuç sıfır. Bakalım ilerde bir hayırsever orjinal yazılımı yüklerse işimiz kolaylaşır. Benim hatam, yedek almak için vakit harcamamak oldu. Bulabilirsem aynı cihazdan çevremde ondan yedek alıp yüklemek olacak. Ama şu ana kadar yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ksmakas

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
29
3
3
24
hocam ben 3 gün aradım bulamadım iade verdim u3 a10 ile dediğiniz gibi o yazılımdada hiçbirşey yok ve yavaş şu an mümkün değil gibi cihazın yazılımı

Mustafa Güler

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Mar 2020
14
6
3
43
Selamlar , Bu tabletin yazılımı bana da lazım. Internette bulunan rom'lar mt6580 işlemci için uyumlu. Fakat benim tabletin işlemcisi MT8321. Farklı yazılımlar yüklerken hata veriyor. Alcatel U3A uyumlu denmiş. lakin bunu kurup , tableti açabilsem bile wifi / bluetooth çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecekler varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum