Alcatel One Touch 1016D IMEI Repair Sorunu

Alcatel One Touch 1016D IMEI Repair Sorunu

silivriserdar silivriserdar - #1
Bu cihazdan elimde var imei tamiri yapmam gerek ama bir türlü olmadı. Spedrum işlemcili bir cihaz.
Write imei denedim olmadı. Box'lar destek vermiyor. Friuse gold box destek veriyor oda bende yok.

580bab1f2649add04c0b11cebc3a953c.jpg

f73ad125b82e07c161f8ab1503b992c8.jpg
Paradox Paradox - #2
Spreadtrum IMEI Tool'u denemiş miydiniz?

silivriserdar silivriserdar - #3
Spreadtrum IMEI Tool'u denemiş miydiniz?

Aynen bu yöntemi denedim.
Paradox Paradox - #4
Peki ya bunu?

silivriserdar silivriserdar - #5
Peki ya bunu?

Evet buda konuda bahsettiğim box programı.
Paradox Paradox - #6
Evet buda konuda bahsettiğim box programı.

Bir de uygun bir zamanda, , ve bulunan programları dener misiniz?
silivriserdar silivriserdar - #7
Bir de uygun bir zamanda, , ve bulunan programları dener misiniz?

Ne yazıkki bu programlar işe yaramadı. İade ettim cihazı ama işe yarar bir yöntemi varmış. Konuyu okuyup istekte bulunan Olursa paylaşacağım. Tabi kesin bir Yöntem mi bilmiyorum denemedim.
Paradox Paradox - #8
Ne yazıkki bu programlar işe yaramadı. İade ettim cihazı ama işe yarar bir yöntemi varmış. Konuyu okuyup istekte bulunan Olursa paylaşacağım. Tabi kesin bir Yöntem mi bilmiyorum denemedim.

Siz yöntemi paylaşınız.
İlla ki birisi dener.
;)
mpayaz50 mpayaz50 - #9
Bu konuyu yeni gördüm bu cihazları volcano spreadtrum exe si ile ben yazabiliyorum cihazı kapalı modda 3 ve 6 tuşlarına basılı tutarak bağlayın com gördükten sonra otomatik yazıcaktır. Tabi magic kablo kullanmayı unutmayın.

printThread_attachments

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    24.6 KB · Görüntüleme: 128
Paradox Paradox - #10
Bu konuyu yeni gördüm bu cihazları volcano spreadtrum exe si ile ben yazabiliyorum cihazı kapalı modda 3 ve 6 tuşlarına basılı tutarak bağlayın com gördükten sonra otomatik yazıcaktır. Tabi magic kablo kullanmayı unutmayın.

:tsk:
symbazz symbazz - #11
Eyvallah.
P pesimist05 - #12
Merhaba elimde alcatel 1066d cihazı var.İmei nasil değiştirebilirim.Friuse gold Programı ile denedim ama eski bir sürümü olduğu için listede benim cihaz yoktu.Nasıl yapabilirim yardımcı olacak var mı?
K karaca66 - #13
1016g modeli z3 ile 1205y üzerinden oluyor yani 1205y yapan başka cihazlarla veya programlarlada olur
EliteMan EliteMan - #14
:tsk:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/alcatel-one-touch-1016d-imei-repair-sorunu.2165/