Android Cihazlarda Ekrana Aniden Gelen Reklamları Kaldırma

Android Cihazlarda Ekrana Aniden Gelen Reklamları Kaldırma

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar android cihaz kullanan kullanıcıların indirmiş olduğu uygulamaların bir çoğu virüslü ya da aşırı reklam içerebiliyor. Her iki durumda da durduk yerde cihazımızın ekranına istemediğimiz yada canımızı sıkan reklam çıkmakta bunun çözümü gayet basit.

*Cihazımızın ayarlar bölümüne girerek Güvenlik ayarını buluyoruz.

544f0cb487008d5a0507d158890f6f44.jpg

Güvenlik ayarlarında Kullanım erişimli uygulamaları açıyoruz ve burada mavi tikli tüm uygulamaları kapatıyoruz.

İşlem tamamdır.

7886be21a6b9152a03748840a7483cce.jpg

Aşağıda olduğu gibi uygulama erişimi kapalı durumda olmalıdır.

3952fdae1adf88dec68c134e2961f1b5.jpg
Paradox Paradox - #2
Mevzu uygulamanın bol reklamlı oluşu ise sorun yok.
Lakin cihazda virüs varsa bu reklamların kaynağı virüs ise, o zaman işler biraz karışıyor.
Nar Nar - #3
Stock bir romda, yani bildiğiniz üreticinin sözde fabrika çıkışı yazılımında, -örneğin Hometech tabletlerde - bu rezalet maalesef oluyor.

Çözümü ne biliyor musunuz? Tarayıcı devre dışı bırakıp başka bir tarayıcı (Firefox, Opera vs) edinmek. O kadar çok deneme yanılma ile buldum ki bunu. Meğerse stock tarayıcıda gizlenmiş bu reklam olayı!

Bana kalırsa mesela Hometech Türkiye bile bilmiyor, tamamen Çinli haysiyetsiz üreticilerin reklam ayağı. Yüzbinlerce cihaz = yüzbinlerce reklam gösterimi.
Paradox Paradox - #4
Stock bir romda, yani bildiğiniz üreticinin sözde fabrika çıkışı yazılımında, -örneğin Hometech tabletlerde - bu rezalet maalesef oluyor.

Çözümü ne biliyor musunuz? Tarayıcı devre dışı bırakıp başka bir tarayıcı (Firefox, Opera vs) edinmek. O kadar çok deneme yanılma ile buldum ki bunu. Meğerse stock tarayıcıda gizlenmiş bu reklam olayı!

Bana kalırsa mesela Hometech Türkiye bile bilmiyor, tamamen Çinli haysiyetsiz üreticilerin reklam ayağı. Yüzbinlerce cihaz = yüzbinlerce reklam gösterimi.

Desenize, üreticiler kendilerine yan gelir sağlamışlar.
:zuhaha:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/android-cihazlarda-ekrana-aniden-gelen-reklamlari-kaldirma.4798/