Custom Rom Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta başlık: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta açıklama: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

benhizim

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2023
3
0
1
@delucky hocamkusura bakmayın rahatsız ediyorum. Bu tabletin sorunundan bir tek siz anlıyorsunuz sanırım. Tabletim logo da takılı kalıyor. Droidboot gibi seçeneklere girebiliuorum. Doğru yazılımı yüklemem gerekiyor yardım edebilir misiniz?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazınızın modeli konudaki ile aynı ise yönergeleri izleyin.

benhizim

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2023
3
0
1
Moderatör tarafında düzenlendi:

benhizim

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2023
3
0
1
Anladığım kadarıyla yanlış romu yüklüyorum. İnternette lazım olan rom yok. Muhtemelen sadece @delucky hocamızda var. Ücretli sürmünü bile yaptırabilirim yeter ki şu cihaz düzelsib

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Dosyanın ismini firmware.zip olarak değiştir ve c: ana dizinine kopyala yüklemeyi oradan başlat.

özkan47

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 May 2023
1
0
1
merhaba bende de asus fonepad 7 k012_2 tablet var. reset attım çoğu uygulama çalışmıyor play store kullanımıyorum. güncelleme yapılmıyor. bu durumda ne yapmalıyım. bu işlerden çok anlamaıyorum ama anladığım kadarıyla üst versiyon android yüklemek gerekiyor. bunu yapabilirimiyim, yapabilirsem nasıl yapabilirim gerekirse ücretli olarak yaptırabilceğim bir yer var mı istanbulda

Dest

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2024
1
0
1
xda'da bile olmayan bir çözüm var burada :) Öncelikle @delucky ve @Paradox 'a emekleri için teşekkürler... Çoğu brick olan cihazı geri döndürmeyi başarmışsınız. Elinize sağlık.
Benim cihazımda brick olmuş durumda. Recovery'e giremiyorum. Ne yaptıysam, ne denediysem olmuyor.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1.cihazın arka kapağını açınız ve anakart resmini paylaşınız
2.cihazınız droid boot moda giriş yapıyormu bildiriniz.
3.gerekli bilgileri verdiğiniz taktirde yardımcı olunacaktır iyi günler
1. Ekte
2. Hayır
3. Umarım çok geç kalmamışımdır :D