Asus K011 Rom İsteği

Asus K011 Rom İsteği

3 34GKN35 - #1
Merhaba, k011 olararak yazıyor model sanırım me181c. Bir kaç yerden rom buldum fakat nasıl yükleme yapılacağını çözemedim asuslar diğer tabletlerden farklı sanırım. Yardımcı olabilirmisiniz
leonidasss leonidasss - #2
Merhaba, k011 olararak yazıyor model sanırım me181c. Bir kaç yerden rom buldum fakat nasıl yükleme yapılacağını çözemedim asuslar diğer tabletlerden farklı sanırım. Yardımcı olabilirmisiniz

leonidasss leonidasss - #3
Elinizde rom mevcut ise Flashtool aracılığı ile cihazınıza rom yüklemesi yapabilirsiniz.

Alternatif Rom indirme linki

3 34GKN35 - #4
Teşekkürler, fakat benim cihaz logoda kalıyor. Vidyodaki işlemi yapmam mümkün değil.
leonidasss leonidasss - #5
Teşekkürler, fakat benim cihaz logoda kalıyor. Vidyodaki işlemi yapmam mümkün değil.
O zaman verdiğim linkteki romu indirin flashtool aracılıgı ile yükleyin takıldığınız noktada yardımcı olurum.

Burayı incelemeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
symbazz symbazz - #6
Adb yada fastboot üzerinden deneyin. Romu görmedim ama denemek lazım. Mesela Asus Flash Tool ile deneyin. Sideload üzerinden yazılım atma özelliği var. Bir araştırın.
3 34GKN35 - #7
Sürücüleri yükledim tableti ses kısma+açma+power ile tanıtabiliyorum pcye. Program görüyor start diyorum ama hiç bir tepki vermiyor.

Edit: SpFlash tool programında bu tablete göre scatter dosyası elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

printThread_attachments

• res.jpg
    res.jpg
    45.3 KB · Görüntüleme: 107
leonidasss leonidasss - #8
Yazılım yüklemeye çalışırken nasıl bir hata aldınız? Tepki yok derken hata kodu falan verdi mi?
leonidasss leonidasss - #9
Kullanmış olduğunuz rom uyumlu olmayabilir. Elinizde iki rom mevcuttu ya diğerini kullanın.
sssser sssser - #10
slm asus k011 tabletim thermal shutdown hatası veriyor kapanıyor neden ola bilir
Paradox Paradox - #11
slm asus k011 tabletim thermal shutdown hatası veriyor kapanıyor neden ola bilir

Cihazınız aşırı ısındığı için kapanıyor sanırım.
Cihazınızın içini daha önce açtıysanız ve cihazın içinde soğutma ile ilgili bileşenler varsa, bunlarla ilgili bir sorun olmuş olabilir.
Cihazınızı hiç açmadıysanız, yüklediğiniz bazı uygulamalar ısınma soruna neden oluyor olabilir.
Bu durumda önce yüklediğiniz uygulamaları kontrol ediniz.
Sorun yine de çözülmezse, cihazınızın içini açmanız gerekebilir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/asus-k011-rom-istegi.3060/