Yardım Asus MeMO Pad 8 (ME181CX) Tablet Açılmıyor

Yazdır

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Herkese selam
Elimde ASUS model:KO11 (ME181CX) tablet var ve android logosunda kalıyor. Nette birkaç çözüm buldum ancak başarılı olamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim...

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Merhaba
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Cihazda önce donmalar başladı, tuş kombinasyonu ile fabrika ayarlarına dönmek için formatladım ve android yazısında takılı kaldı.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
siteden bu dosyaları indirdim. asus tools programı vs.. kurdum indirdiğim dosyaları bir türlü cihaza yazdıramadım. Keza bulduğum bir videoda Launcher.BAT programı ile yükleme yapıyordu onu uygulamayı denerken pc de medya aygıtı olarak tanıdı ama hard disk gibi sürücü göstermiyor taktığım sdkartı gösteriyordu.
Bu verdiğiniz linkteki dosyayı cihaza nasıl yazdıracağim bilgi verebilirmisiniz ? tşkler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
siteden bu dosyaları indirdim. asus tools programı vs.. kurdum indirdiğim dosyaları bir türlü cihaza yazdıramadım. Keza bulduğum bir videoda Launcher.BAT programı ile yükleme yapıyordu onu uygulamayı denerken pc de medya aygıtı olarak tanıdı ama hard disk gibi sürücü göstermiyor taktığım sdkartı gösteriyordu.
Bu verdiğiniz linkteki dosyayı cihaza nasıl yazdıracağim bilgi verebilirmisiniz ? tşkler

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Kafamda 2 tel saç vardı oda gitti tablet yüzünden :cautious: videodaki gibi uyguladım ancak bende powershell listede olmadığı için komut istemi ile denedim. Herşey birebir gitti ama sonunda tablette, komut istemide hata verdi.Sanırım bu tablet mortingen strassee oldu,zaten celocanda arada yerde içi dışına çıkmış yatıyor şekilde görünüyor ekranda :D İlginize yinede çok teşekkür ederim... saygılar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kafamda 2 tel saç vardı oda gitti tablet yüzünden :cautious: videodaki gibi uyguladım ancak bende powershell listede olmadığı için komut istemi ile denedim. Herşey birebir gitti ama sonunda tablette, komut istemide hata verdi.Sanırım bu tablet mortingen strassee oldu,zaten celocanda arada yerde içi dışına çıkmış yatıyor şekilde görünüyor ekranda :D İlginize yinede çok teşekkür ederim... saygılar

Cihazın servisi ile görüştünüz mü?
Belki onlar size sorununuzun çözümünde yardımcı olabilirler.

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Evet ama sizin gösterdiğiniz yolu göstermeden önce yazmıştım link yollamışlar.
Ürününüzün son sürüm güncelleme dosyası aşağıdaki gibidir.

Aşağıdaki bağlantı içerisinde telefon ve tabletlerde sürücü güncellemesi nasıl yapılacağı hakkında bilgi içeriği mevcuttur.

ASUS ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Size zahmet olacak,şimdiden teşekkür ederim.
pc dosya doldu,kafam karma karışık oldu. ileri gideceğime geri gidiyorum.Arada sinirleniyorum atıyorum kenara tableti sonra bir yazı bir video denk geliyor hadi onu deniyorum yok olmuyor.Kayış koptu bende :roflmao:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Size zahmet olacak,şimdiden teşekkür ederim.
pc dosya doldu,kafam karma karışık oldu. ileri gideceğime geri gidiyorum.Arada sinirleniyorum atıyorum kenara tableti sonra bir yazı bir video denk geliyor hadi onu deniyorum yok olmuyor.Kayış koptu bende :roflmao:

bulunan yazılımı indirmiş miydiniz?

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
UL-K011-TW-3.1.23.191-user
UL-K011-WW-3.1.23.172-user
bu ikisi ile denedim sürekli.
FB_RecoveryLauncher ile açınca sd card görüyor ama dahili hafıza görünmüyor.
dahili hafızayı geri kazanmam lazım ama nasıl bilmiyorum :unsure:

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Sizede çok zahmet verdim hakkınızı helal edin. sanırım bu tablet ümitsiz vakka :giggle:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
33.sayfaya kadar geldim. Benim sorunum benzer sorunlar okudum ama etkili bir çözüm göremedim.Kalan sayfalarada bilare bakacağım.Teşekkürler...ve iyigeceler

Son düzenleme:

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
sayfa 40 bir anlatım var ama birşey yazmıs nasıl yapılır tıklıyorum başka bir konu oda birşeyler yazmış oda link vermiş hadi ona tıkla aldı başını gidiyor tıkla tıkla :D sonuç bi cacık anlamadım :roflmao:

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
teamwier ile ekranı versem size yada izleyeceğim yolu adım adım söyleseniz yapsam ? yada tableti çöpe atıp kurtulsak mı ?:lol: