Asus ZenFone 2-5-6 IMEI Onarma Aracı

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Eyvallah Üstad, link paylaşır mısın?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Üstad Zenfone 2 Laser Z00LD/ZE550KL QualComm işlemcili. Diag Port nasıl açılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pehlul19

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Ağu 2018
2
0
1
33
Slm arkadaşlar Asus zenfone 6 IMEI düştü tekrar kendi IMEI atacam root yaptım bütün USB driver yüklemesi yaptım ama bı turlu port acma yapamadım CMD ile kod giriyorum bulunamadı diyor bı yardımcı olacak arkadaş varmı nerde yanlış yapıyorum PC Windows 7 ultimate versiyonu yuklu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Slm arkadaşlar Asus zenfone 6 IMEI düştü tekrar kendi IMEI atacam root yaptım bütün USB driver yüklemesi yaptım ama bı turlu port acma yapamadım CMD ile kod giriyorum bulunamadı diyor bı yardımcı olacak arkadaş varmı nerde yanlış yapıyorum PC Windows 7 ultimate versiyonu yuklu

Sorununuzu faydalanarak çözebilirsiniz.

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Bari bir açıklama ekleseydiniz.
Bu nedir?
Asus zenfone 5-6 serisi için diag port açma için,öncelikle telefonunuz driverlerini pc ye yükleyiniz ve işlem yapmak istediğiniz telefon rootlu olması lazım.
pc den sol atttaki başlat windows simgesine tıklayın,arama ya cmd diye yazıp,sonra cmd'ye tıklıyoruz,çıkan siyah ekrana sırayla aşağdaki komutları giriyoruz...

adb shell

su -c setprop persist.system.at-proxy.mode 2

Ekli dosyalar

• cmd.JPG
    cmd.JPG
    29.5 KB · Görüntüleme: 50

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Asus zenfone 5-6 serisi için diag port açma için,öncelikle telefonunuz driverlerini pc ye yükleyiniz ve işlem yapmak istediğiniz telefon rootlu olması lazım.
pc den sol atttaki başlat windows simgesine tıklayın,arama ya cmd diye yazıp,sonra cmd'ye tıklıyoruz,çıkan siyah ekrana sırayla aşağdaki komutları giriyoruz...

adb shell

su -c setprop persist.system.at-proxy.mode 2

:tsk: