Avea inTouch 3 Stock Rom SP Flash Tool

Avea inTouch 3 Stock Rom SP Flash Tool

silivriserdar silivriserdar - #1
bulunan yazılımı indirin ve cihazınızın pilini sökün ve sp flash tool download basın ve yazılımı yükleyin. Yazılımı indirmek için vpn kullanın bu site türkiyede yasaklıdır.

6d675acc29c76bd60712bcff18aea73a.jpg
leonidasss leonidasss - #2
Emeğinize sağlık.
awaker awaker - #3
hocam link açılmıyor yeni link var mı
awaker awaker - #4
neden gidip 4shared e upload ettin ki yarım saattir uğraşıyorum indireceğim diye
Paradox Paradox - #5
hocam link açılmıyor yeni link var mı

VPN kullanınız.
silivriserdar silivriserdar - #6
neden gidip 4shared e upload ettin ki yarım saattir uğraşıyorum indireceğim diye
Nereye upload etmemi istersiniz. Evinize kargo yapıp göndereyim mi?
Paradox Paradox - #7
Nereye upload etmemi istersiniz. Evinize kargo yapıp göndereyim mi?

:zuhaha:
D DfFd - #8
link bozuk
silivriserdar silivriserdar - #9
Yazılımı indirmek için vpn kullanın.
Paradox Paradox - #10
Yazılımı indirmek için vpn kullanın.

Daha önce bende yazdım ama okuyan kim?
T telefon3434 - #11
bulunan yazılımı indirin ve cihazınızın pilini sökün ve sp flash tool download basın ve yazılımı yükleyin. Yazılımı indirmek için vpn kullanın bu site türkiyede yasaklıdır.

sa ustam bu vpn kurdum ama burdan romu yükleyemedim başka bi yerden rom buldum yüklemeye çalıştım ama sp flash toolda hata veriyor varmı başka bir yolu ?
silivriserdar silivriserdar - #12
sa ustam bu vpn kurdum ama burdan romu yükleyemedim başka bi yerden rom buldum yüklemeye çalıştım ama sp flash toolda hata veriyor varmı başka bir yolu ?
Hata nedir nasıl bir hata alıyorsunuz.
T telefon3434 - #13
Hata nedir nasıl bir hata alıyorsunuz.
ERROR :S_BROM_CMD _STARTCMD_FAİL (2005) bunun gibi hata
silivriserdar silivriserdar - #14
ERROR :S_BROM_CMD _STARTCMD_FAİL (2005) bunun gibi hata
Bu hata ile ilgili Google'da bir arama yapın.
T telefon3434 - #15
Bu hata ile ilgili Google'da bir arama yapın.
tmm ustam
T telefon3434 - #16

ustam bu linki başka biyerden yükleme şansımız varmı bu vpn lerin hepsi ücretli indiremiyoruz
silivriserdar silivriserdar - #17
ustam bu linki başka biyerden yükleme şansımız varmı bu vpn lerin hepsi ücretli indiremiyoruz
Chrome tarayıcıya zen mate ekleyip indirin.
T telefon3434 - #18
Chrome tarayıcıya zen mate ekleyip indirin.
ustam ücretli hepsi
Paradox Paradox - #19
ustam ücretli hepsi

Opera Browser kullanınız.
Ücretsiz VPN desteği var.
fantom007 fantom007 - #20
Hocam şöle bir sıkıntım var , PİL'i söküp PC'ye bağladığımda sürekli 1 görüyor 1 görmüyor bu sürekli devam ediyor , PC w10 64 PRO herhangibir driver gereklimidir ?
silivriserdar silivriserdar - #21
Hocam şöle bir sıkıntım var , PİL'i söküp PC'ye bağladığımda sürekli 1 görüyor 1 görmüyor bu sürekli devam ediyor , PC w10 64 PRO herhangibir driver gereklimidir ?
Burada bulunan yöntemi uygulayın ve tekrar deneyin.
selomelo selomelo - #22
Hocam allah aşkına şunu biri mega.nz veya başka bir yere up etsin hayrına sevaba girer indirebilsem ben up edeceğim. 1gb inip sonrasında kesiliyor 4 seferdir kafayı yedik be :S

Bu arada konu için teşekkürler inşallah işe yarar
Paradox Paradox - #23
Hocam allah aşkına şunu biri mega.nz veya başka bir yere up etsin hayrına sevaba girer indirebilsem ben up edeceğim. 1gb inip sonrasında kesiliyor 4 seferdir kafayı yedik be :S

Bu arada konu için teşekkürler inşallah işe yarar

Biz dosyayı önce indirip sonra da başka bir yere Upload etmekle uğraşmasak da,
Siz önce indirmenin yapılacağı internet sitesine üye olsanız, sonra da 4shared Desktop programı ile dosyaları indirseniz olmaz mı?
S semih1453w - #24
Allah razı olsun başkan çok işime yaradı
Paradox Paradox - #25
Allah razı olsun başkan çok işime yaradı

Geçmiş olsun.
M Mehmetustaa - #26
Hocam sorunsuz romu kurdum ama tek sıkıntısı mobil veri gelmiyor ne yapmam lazım?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/avea-intouch-3-stock-rom-sp-flash-tool.3769/