BlackBerry Z10 STL100-1 Anti-Theft Bypass İşlemi

BlackBerry Z10 STL100-1 Anti-Theft Bypass İşlemi

ebircan35 ebircan35 - #1
Merhaba Arkadaşlar bu çalışmamda telefona (z10 stl100-1) format atıldıktan sonra istenen ve unutulan blackberry ID nasıl bypass edilmesi işlemidir.

cihaz: Blackberry Z10 STL100-1

Bypass Firmware Link:

telefon açık iken yukarıdaki bupass firmware dosyasını çalıştırınız. Sistem yükleme işlemlerine başladığı zaman telefona müdehale etmeyiniz. Yükleme 5 dakika kadar sürer. cihaz standart açılır. Hepsi bu kadar

NOT: Bu firmware STL-100-1 model içindir. farklı modelde denerseniz cihazınız brick olur.
leonidasss leonidasss - #2
Paylaşım için teşekkürler. İşe yaradı:) Sağol.
symbazz symbazz - #3
Teşekkürler.
astek055 astek055 - #4
Merhaba Arkadaşlar bu çalışmamda telefona (z10 stl100-1) format atıldıktan sonra istenen ve unutulan blackberry ID nasıl bypass edilmesi işlemidir.

cihaz: Blackberry Z10 STL100-1

Bypass Firmware Link:

telefon açık iken yukarıdaki bupass firmware dosyasını çalıştırınız. Sistem yükleme işlemlerine başladığı zaman telefona müdehale etmeyiniz. Yükleme 5 dakika kadar sürer. cihaz standart açılır. Hepsi bu kadar

NOT: Bu firmware STL-100-1 model içindir. farklı modelde denerseniz cihazınız brick olur.

Link çalışmıyor.
Paradox Paradox - #5
Link çalışmıyor.

Bağlantıyı kontrol ettim.
Bağlantıda bir sorun görünmüyor.
symbazz symbazz - #6
astek055 astek055 - #7
Bağlantıyı kontrol ettim.
Bağlantıda bir sorun görünmüyor.
şuan tekrar baktim. bağlantı çalışmıyor.
o zman benim bilgisayar problemli..:neutral::neutral::neutral:
silivriserdar silivriserdar - #8
şuan tekrar baktim. bağlantı çalışmıyor.
o zman benim bilgisayar problemli..:neutral::neutral::neutral:
Link 10 numara çalışıyor şimdi kontrol ettim.
silivriserdar silivriserdar - #9
Bugün deneme şansım oldu. W7 ile yükleme yaptı gösterse bile cihaz açılmadı. W10 ile yükleme yaptım ve cihaz açıldı. Önemli olan cihazın usb driverları ve usb kablosu ayrıca cmd komutu sayfasında komutlar bittiğinde en son error yazmamasına dikkat edin. Konuyu açan ve paylaşım yapan arkasıma teşekkür ederim.
leonidasss leonidasss - #10
Bugün deneme şansım oldu. W7 ile yükleme yaptı gösterse bile cihaz açılmadı. W10 ile yükleme yaptım ve cihaz açıldı. Önemli olan cihazın usb driverları ve usb kablosu ayrıca cmd komutu sayfasında komutlar bittiğinde en son error yazmamasına dikkat edin. Konuyu açan ve paylaşım yapan arkasıma teşekkür ederim.
Düzeldi mi cihaz?
silivriserdar silivriserdar - #11
Düzeldi mi cihaz?
Aynen düzeldi kardeşim. Pc ile sorun olduğu için sıkıntı çıkmış.
leonidasss leonidasss - #12
Aynen düzeldi kardeşim. Pc ile sorun olduğu için sıkıntı çıkmış.
Geçmiş olsun çünkü bende bu yazılımı denedim ve olumlu sonuç almıştım.
silivriserdar silivriserdar - #13
Geçmiş olsun çünkü bende bu yazılımı denedim ve olumlu sonuç almıştım.
Normal yüklendi gösteriyor ama cihaz açılmıyordu. W7'de sonra w10 ile yükleme yapınca düzeldi.
leonidasss leonidasss - #14
Normal yüklendi gösteriyor ama cihaz açılmıyordu. W7'de sonra w10 ile yükleme yapınca düzeldi.
Bak o ayrıntıyı paylaşman iyi oldu çünkü bende w10 kullanıyorum.
astek055 astek055 - #15
Normalde cihaza yükleme yapabiliyorum sıkıntısız bir şekilde. Sorun şu ! Yüklemeyi yaptıktan sonra cihaz açılıyor ama kurulum yapmıyor. Wİ-Fİ bağlantısını yaptıktan sonraki adıma geçemiyorum. 3 aydır cihaz bende boş kaldıkça uğraşıyorum ama ne çare. Hiç bir adım kaydetmedim. Resmen cihaz çöp oldu.
leonidasss leonidasss - #16
Normalde cihaza yükleme yapabiliyorum sıkıntısız bir şekilde. Sorun şu ! Yüklemeyi yaptıktan sonra cihaz açılıyor ama kurulum yapmıyor. Wİ-Fİ bağlantısını yaptıktan sonraki adıma geçemiyorum. 3 aydır cihaz bende boş kaldıkça uğraşıyorum ama ne çare. Hiç bir adım kaydetmedim. Resmen cihaz çöp oldu.
Farklı Pc den deneyin eğer sorun devam ederse donanımsal arızası vardır.
ebircan35 ebircan35 - #17
.w7 veya W10 'dan kaynaklı sorun olduğunu düşünmüyorıum. bu işlemi ben ilk yaptığımda Windows 7 Pro Pc idi.
M Mehmetemin75 - #18
link gözükmuyo
Paradox Paradox - #19

İndirme bağlantısı Autoload-STL100-1-DevAlphaB-10.3.1.997.exe isimli dosyaya ait fakat indirme bağlantısı çalışmıyor.
Bu içeriği arama motorlarından faydalanarak temin edebilirsiniz.
M Mehmetemin75 - #20
İndirme bağlantısı Autoload-STL100-1-DevAlphaB-10.3.1.997.exe isimli dosyaya ait fakat indirme bağlantısı çalışmıyor.
Bu içeriği arama motorlarından faydalanarak temin edebilirsiniz.
dosyayı aratıp buldum cihaz logo da kaldı
Paradox Paradox - #21
dosyayı aratıp buldum cihaz logo da kaldı

Program ve yapılan işlem hakkında bir bilgim yok.
Umarım bilgisi olan biri size yardımcı olur.
JinKazama JinKazama - #22
patch işlemleri için ne yapmak gerekiyor peki ??
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/blackberry-z10-stl100-1-anti-theft-bypass-islemi.2091/