Haber BTK Kapanan IMEI Numaralarını Tekrar Açtı

Yazdır

unvrstyxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2018
10
3
3
44
BTK kapanan imei numaralarını tekrar açtı. bende j730gm telefon vardı kayıt dışı olması nedeniyle kapanmıştı ve android 8 olması nedeniyle imei repair yapılamıyordu bu sebeple yaklaşık 3 ay bekledim. daha önce imei numarasını e devlet üzerinden sorguladığımda kayıt dışı uyarısı almaktaydım. bugün sorguladığımda kayıt bulunamadı uyarısı geldi. sim kartı telefona taktığımda şebeke geldi. arkadaşları aradım onlarda da benzer telefonlar vardı. onlara da şebeke geldi. bilginize.

• Beğen
Tepkiler: mahmut7221

NRY07

Üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2018
55
18
8
45
BTK kapanan imei numaralarını tekrar açtı. bende j730gm telefon vardı kayıt dışı olması nedeniyle kapanmıştı ve android 8 olması nedeniyle imei repair yapılamıyordu bu sebeple yaklaşık 3 ay bekledim. daha önce imei numarasını e devlet üzerinden sorguladığımda kayıt dışı uyarısı almaktaydım. bugün sorguladığımda kayıt bulunamadı uyarısı geldi. sim kartı telefona taktığımda şebeke geldi. arkadaşları aradım onlarda da benzer telefonlar vardı. onlara da şebeke geldi. bilginize.
kayıt bulunamadı diyorsa gene geçici olarak açıldı o zaman ımeı numarası

• Beğen
Tepkiler: emrekelkit

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İyi işte.
SMS gönderemediği için çocuk saatlerinin IMEI tamir işlemini yapamayan bir çok kişi vardı.
Bu iş biraz olsun onların işine yarayabilir.

wolkanno

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
16
0
1
İzmit/Kocaeli
blokeye düşen imeiler her sene başı siliniyor telefone sim kart takınca tekrar bloke listesine alınıyor tekrar kapanacak malesef

Santi14

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2020
5
0
1
26
İphone geçici kayit işlemi yapanlar oluyor nasil oluyor bilgisi olan varmı acaba