Casper Nirvana N240 Firmware - Microsoft Windows 10 Redstone 2

Paradox Paradox - #1
Casper Nirvana N240 Firmware
Microsoft Windows 10 Redstone 2

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 5,68 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Kurulum Açıklaması

Windows 10 Sürücüleri
symbazz symbazz - #2
:tsk:
Paradox Paradox - #3

Rica ederim.
Gerçi Özel Üye olmayanlar yazılımı indiremeyecek ve bu durum zorlarına gidecek ama yapacak bir şey yok.
symbazz symbazz - #4
Doğru olanı bu bence.
Paradox Paradox - #5
Doğru olanı bu bence.

Haklısınız.
Onca uğraş ve emeğin bir karşılığı olmalı.
symbazz symbazz - #6
Herşey para değil illa ki. Bir teşekkür yada sağolun oldu demek bile daha kıymetli oluyor. Kendimize güvenimiz artıyor. Bizi daha çok kamçılıyor.
Paradox Paradox - #7
Herşey para değil illa ki. Bir teşekkür yada sağolun oldu demek bile daha kıymetli oluyor. Kendimize güvenimiz artıyor. Bizi daha çok kamçılıyor.

Para mı?
Paranın ne önemi var, önemli olan miktarı.
merka42 merka42 - #8
Casper nirvana n240 dizüstü tabletim var çöktü ekranda sadece casper yazısı çıkıyor usb görmüyor buna nasil yazılım atıp pc açabilirim yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #9
Casper nirvana n240 dizüstü tabletim var çöktü ekranda sadece casper yazısı çıkıyor usb görmüyor buna nasil yazılım atıp pc açabilirim yardımcı olurmusunuz

Burada bulunan dosyaları indirerek içerisinde bulunan talimatlara baktınız mı?
merka42 merka42 - #10
baktım ama tablet usb görmuyor
symbazz symbazz - #11
Sürücü, usb kablo yada usb soketi sıkıntısı yaşıyorsunuz.
Paradox Paradox - #12
baktım ama tablet usb görmuyor

Sorun USB'de olabilir.
USB'ye Flash Disk dışında bir şey bağladınız mı?
Elinizde bir mouse varsa takınız, bakalım ışığı yanacak mı?
T tırıvırı - #13
win10 redstone3 imajı rufus ile yazdırıp kurdum.sürücüler içinse SOC_BYT_Win10 bunu kurdum oldu bitti .
Paradox Paradox - #14
win10 redstone3 imajı rufus ile yazdırıp kurdum.sürücüler içinse SOC_BYT_Win10 bunu kurdum oldu bitti .

Geçmiş olsun.
symbazz symbazz - #15

İki limonlu soda alın gelin o zaman.:polis:
E elveda02 - #16
Denildiği gibi 2 usb yaptım apply imageyi seçip ordan imajları seçtim okeylediğimde cmd ekranı geliyor ve hiçbir işlem olmuyor sebebi nedir?
Paradox Paradox - #17
Denildiği gibi 2 usb yaptım apply imageyi seçip ordan imajları seçtim okeylediğimde cmd ekranı geliyor ve hiçbir işlem olmuyor sebebi nedir?

Her iki diskin adını da WINPE yaptınız değil mi?
C Cebep - #18
это ОРИГИНАЛЬНАЯ ОС?
Paradox Paradox - #19
это ОРИГИНАЛЬНАЯ ОС?

Evet.
Orijinal, fabrika yazılımı.
C Cebep - #20
Как Установить?
C Cebep - #21
После указаных действий вибивает в cmd
Master Master - #22
Как Установить?
Kurulum açıklaması mevcut.
A Alfonzo58 - #23
Merhaba;
Kurulum dosyasında yazdığı gibi 2 adet flash bellek oluşturdum fat32 olana boot dosyalarını ntfs olana image dosyalarını attım.Tablet açılırken esc+f2 tuşuyla boot menüsüne geçtim.Menüden efi flashı seçtim 4 seçenek olan menü açıldı.Boot flashı çıkarmadan image olan flash belleği diğer usb girişine taktım.Apply İmage dedim açılan pencerede tabletin kendi diskini ve İnstall.wim dosyasını seçtim ve apply image butonuna bastım.Buraya kadar herşey normal ama bundan sonra hiçbir hareket olmuyor en az 10 kere denemişimdir sanki komut yazmayı bekliyor gibi görünüyor.Nerede hata yapıyorum yardımcı olabilir misiniz? Bilgi vermesi açısından işlemleri yaparken çektiğim videoyu ve image flash belleğin resimlerini ekledim. Not: Her 2 flash belleğin ismide "WINPE"

1.JPG

2.JPG
Paradox Paradox - #24
Merhaba;
Kurulum dosyasında yazdığı gibi 2 adet flash bellek oluşturdum fat32 olana boot dosyalarını ntfs olana image dosyalarını attım.Tablet açılırken esc+f2 tuşuyla boot menüsüne geçtim.Menüden efi flashı seçtim 4 seçenek olan menü açıldı.Boot flashı çıkarmadan image olan flash belleği diğer usb girişine taktım.Apply İmage dedim açılan pencerede tabletin kendi diskini ve İnstall.wim dosyasını seçtim ve apply image butonuna bastım.Buraya kadar herşey normal ama bundan sonra hiçbir hareket olmuyor en az 10 kere denemişimdir sanki komut yazmayı bekliyor gibi görünüyor.Nerede hata yapıyorum yardımcı olabilir misiniz? Bilgi vermesi açısından işlemleri yaparken çektiğim videoyu ve image flash belleğin resimlerini ekledim. Not: Her 2 flash belleğin ismide "WINPE"

Ekli dosyayı görüntüle 2356

Ekli dosyayı görüntüle 2357

Arşivim yanımda değil, nasipse uygun bir zamanda yazılımı inceleyerek size bilgi vereceğim.
A Alfonzo58 - #25
Arşivim yanımda değil, nasipse uygun bir zamanda yazılımı inceleyerek size bilgi vereceğim.
Tamamdır cevabınızı bekliyorum teşekkürler.
C Cebep - #26
i have this problem too
Paradox Paradox - #27
Tamamdır cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

Images klasöründeki winre_backup.wim dosyasının ismini winre.wim olarak değiştirebilir misiniz?
A Alfonzo58 - #28
Images klasöründeki winre_backup.wim dosyasının ismini winre.wim olarak değiştirebilir misiniz?
Maalesef hiçbir değişiklik olmadı.Apply image menüsü ekrana geldiğinde 2 flash takılıyken ve tek başına ntfs takılıyken de denedim sonuç aynı.
resim.jpeg
Bu ekranda bekliyor hiçbir komut çalışmıyor.
Paradox Paradox - #29
Maalesef hiçbir değişiklik olmadı.Apply image menüsü ekrana geldiğinde 2 flash takılıyken ve tek başına ntfs takılıyken de denedim sonuç aynı.
Ekli dosyayı görüntüle 2384

Forumumuzda cihazınız için yayınlanan diğer yazılımları denediniz mi?
Yükseltme işlemini daha sonra farklı şekillerle de yapabilirsiniz.
yusuf3355 yusuf3355 - #30
Ekli dosyayı görüntüle 2384
merhaba uzun bi zaman geçmiş ama aynı sorunla karşılaştım nasıl çözdünüz acaba yardımcı olursanız sevinirim
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-nirvana-n240-firmware-microsoft-windows-10-redstone-2.2445/