Stock Firmware Casper Nirvana N310 Firmware

Meta başlık: Casper Nirvana N310 Firmware

Meta açıklama: Casper Nirvana N310 Firmware

garbiyarlı

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2022
3
0
1
23
Anakart resmini ekledim. Resimlerde görüldüğü gibi benim cihazımda sağ+sol 4+4 bacaklı parça yok. Yanlış parçaya da kısa devre yaptırmamak adına sizlere danışmak istedim. Attığım resimde hangi parçaya kısa devre yaptırmam gerekli acaba?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anakart resmini ekledim. Resimlerde görüldüğü gibi benim cihazımda sağ+sol 4+4 bacaklı parça yok. Yanlış parçaya da kısa devre yaptırmamak adına sizlere danışmak istedim. Attığım resimde hangi parçaya kısa devre yaptırmam gerekli acaba?

Büyük boyutlu görselleri tekrar yükleyebilir misiniz?
Lütfen parçaların üzerindeki yazıların okunabilir olmasına dikkat ediniz.

471041

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
5
1
3
29
Merhaba n310 tabletimde press esc for boot options yazısı geliyor açılışta esc ye basınca ise esc is pressed. Go to boot options. yazısı gelmekte ama hiç bir şekilde ne biosa be de boot menüye girmemekte yaptığım işlemler yazılım dosyasını indirip flashlara yükledim ancak boot menü açılmadığı için başarılı olamadım daha sonra anakart üzerindeki bios chipini söküp bilgisayardan yedeğini aldım malesef hiç bir yerde bu modelin biosunu bulamadığım için yedeğini aldığım biosu chipi temizledikten sonra tekrar yazdım ama aynı sorun devam etmekte bu sorunu yaşayan veya çözüm yolunu bilen var ise yardımcı olursa çok sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba n310 tabletimde press esc for boot options yazısı geliyor açılışta esc ye basınca ise esc is pressed. Go to boot options. yazısı gelmekte ama hiç bir şekilde ne biosa be de boot menüye girmemekte yaptığım işlemler yazılım dosyasını indirip flashlara yükledim ancak boot menü açılmadığı için başarılı olamadım daha sonra anakart üzerindeki bios chipini söküp bilgisayardan yedeğini aldım malesef hiç bir yerde bu modelin biosunu bulamadığım için yedeğini aldığım biosu chipi temizledikten sonra tekrar yazdım ama aynı sorun devam etmekte bu sorunu yaşayan veya çözüm yolunu bilen var ise yardımcı olursa çok sevinirim.
Bios'a erişim için farklı tuşlara basmayı denediniz mi?
Örneğin: F7, F10 veya F12

asrar

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
2
0
1
33
yes my casper this problem how to fix?

Moderatör tarafında düzenlendi:

wdxvvy

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2024
2
0
1
Merhabalar ben bu partları indirdim ama nasıl çıkartıcam ayrı ayrı çıkartmayı denedim parola yanlış olabilirmi diyor 310f.wim adlı dosyayı ve bazı dosyaları çıkartmıyor klasör 700-800 mb olarak kalıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar ben bu partları indirdim ama nasıl çıkartıcam ayrı ayrı çıkartmayı denedim parola yanlış olabilirmi diyor 310f.wim adlı dosyayı ve bazı dosyaları çıkartmıyor klasör 700-800 mb olarak kalıyor
Şifreyi kopyala/yapıştır yapınız.
İşlemler içinse aşağıdaki videoyu izleyiniz:

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: wdxvvy