Casper Nirvana N410 Driver - Microsoft Windows 10

Casper Nirvana N410 Driver - Microsoft Windows 10

Myefsane Myefsane - #1
Arkadaşlar merhaba bu driverları nette çok zor buldum. Sizinle de paylaşmak istedim dokunmatik ve ses problemini çözdüm ayrıca wifi bağlanmıyordu. O sorunu da bu driverlar ile çözdüm.

5555.PNG

Bazı Modellerde Linkteki Wifi Driver çalışmıyorsa ekte ki driver i Windows 8.1 86x uyumluluk ayarı yapıp çalıştırın sorun kalmayacaktır.

Bu ağa bağlanılamıyor hatası alanlar modeme yakın olun tekrar şifre girin driver güncellemesi kendisi yapacaktır. Biraz sabredin düzelecektir.
Paradox Paradox - #2
:tsk:
Z ZafarMD - #3
спасибо выручали братья
Aydar Aydar - #4
спасибо выручали братья
:alkis:
B BAYGizli - #5
ertancaliskan ertancaliskan - #6
eksiomi eksiomi - #7
Allah razı olsun kardeşim
Aydar Aydar - #8
Allah razı olsun kardeşim
Geçmiş olsun.
Allah cümlemizden razı olsun.
B Bydeniss - #9
Teşekkürler kardeşim
N nart - #10
Soorya
berkayy41 berkayy41 - #11
kardeş allah senden razı olsun
B bebora - #12
allah senden razı olsun. 3 gün uğraştım, 2 kere format attım, sürücü aradım bulamadım. sen işimi çözdün . teşekkürler
O oksem41 - #13
reis muhteşemoldu
H hasanaga_84 - #14
teşekkürler hocam
Zakaya Zakaya - #15
Allah razı olsun kardeşim pc tamircilerin yapamadı N410 sıfırdan bu form sayesinde senin dıraver larla beraber tekrar kurdum. Teşekkürler

IMG-20200925-WA0107.jpeg
kereemm kereemm - #16
HAY ALLAH RAZI OLSUN BİTİRDİ BENİ YAVV....
M mert2434 - #17
windows 10 da wifi sonurunu çözemedim.
Paradox Paradox - #18
windows 10 da wifi sonurunu çözemedim.

Sürücü yüklendi mi?
talha2013 talha2013 - #19
myefsane kardeş Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin . inan allaha tam 3 gündür gecem gündüzüme karışmıştı hırs yapmıştım bir türlü yapamamıştım senin bu yardımın sayesinde sorunu komple çözdüm. allah senin tuttuğunu altın etsin . ayağına taş değdirmesin ,şu gecenin yüzü suyu hürmetine tüm duaların kabul olsun inşallah.
Paradox Paradox - #20
myefsane kardeş Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin . inan allaha tam 3 gündür gecem gündüzüme karışmıştı hırs yapmıştım bir türlü yapamamıştım senin bu yardımın sayesinde sorunu komple çözdüm. allah senin tuttuğunu altın etsin . ayağına taş değdirmesin ,şu gecenin yüzü suyu hürmetine tüm duaların kabul olsun inşallah.

Amin.
C cember - #21
teşekkürler allah razı olsun
Docturrr Docturrr - #22
Nasıl kurucam bunları
Paradox Paradox - #23
Nasıl kurucam bunları

İndirdiğiniz dosyaların çoğunu çift tıklama ile kurabilirsiniz.
Bazılarını ise aşağıda bulunan yöntemle yükleyebilirsiniz.

Docturrr Docturrr - #24
İndirdiğiniz dosyaların çoğunu çift tıklama ile kurabilirsiniz.
Bazılarını ise aşağıda bulunan yöntemle yükleyebilirsiniz.

wifi olmuyor aga cmd ekranı açılıyor sonra hemen kapanıyor wifi bir türlü kurulmadı ne olur yardımcı ol
Paradox Paradox - #25
wifi olmuyor aga cmd ekranı açılıyor sonra hemen kapanıyor wifi bir türlü kurulmadı ne olur yardımcı ol

Yükleyiciyi yönetici olarak çalıştırınız ve daha sonra cihazınızı yeniden başlatınız.
Sorununuz çözülecektir.
L lazım adam - #26
knk ben senin bu linkteki dokunmatik driverını çalıştırdım ama benim bu şey yine düzelmedi ya :( acaba ben mi yanlış yaptım.
tauch panele girdim oradan da godiaxtouchdriver a ordaki devcon yazan şeyi yönetici olarak çalıştırdım bişey açıldı sonra kapandı ama sorun hala düzelmedi

Bu arada benim sorun dokunmatiğin algılamaması değil, yanlış çalışması. Yani parmağımı sağa kaydırınca yukarı algılıyor ,sola kaydırınca aşağı algılıyor yukarı kaydırınca sola algılıyor aşağı kaydırınca sağa doğru algılıyor. Lütfen yardım et bana :sick:
bilalozguler bilalozguler - #27
knk ben senin bu linkteki dokunmatik driverını çalıştırdım ama benim bu şey yine düzelmedi ya :( acaba ben mi yanlış yaptım.
tauch panele girdim oradan da godiaxtouchdriver a ordaki devcon yazan şeyi yönetici olarak çalıştırdım bişey açıldı sonra kapandı ama sorun hala düzelmedi

Bu arada benim sorun dokunmatiğin algılamaması değil, yanlış çalışması. Yani parmağımı sağa kaydırınca yukarı algılıyor ,sola kaydırınca aşağı algılıyor yukarı kaydırınca sola algılıyor aşağı kaydırınca sağa doğru algılıyor. Lütfen yardım et bana :sick:
Aynı sorun bendede var nasıl çözebiliriz acaba dokunmatiği tersten algılıyor
A astutebenim - #28
dokunmatik çalışmıyor bununlu
Paradox Paradox - #29
dokunmatik çalışmıyor bununlu

Dokunma paneline ait sürücünün olduğu klasörün ekran alıntısını paylaşır mısınız?
A astutebenim - #30
ben driveri bulup yükledim 1,82 mb ama buraya yüklenmiyor
Paradox Paradox - #31
ben driveri bulup yükledim 1,82 mb ama buraya yüklenmiyor

Dosyanın indirme bağlantısını paylaşabilirsiniz.
A ayhanonay - #32
teşekkürler wifi sorunumu çözdün ALLAH razı olsun
fcanigenis fcanigenis - #33
eline sağlık teşekkürler...
A ahmet_kurum - #34
allah razı olsun. teşekkürler.
T turan_84 - #35
Allah razı olsun. eyvallah
A alaattin-37 - #36
Teşekkürler Myefsane
fatihkivrik fatihkivrik - #37
Bu driverler bende işe yaramadı win 10 attım ama kursamda çalışmıyorlar
O omrfrky - #38
indirdim ama arşiv hasarlı diyor sana zahmet linki yenileyebilir misin
Paradox Paradox - #39
indirdim ama arşiv hasarlı diyor sana zahmet linki yenileyebilir misin

Onun yerine siz 'ı güncelleseniz?
D dontachii - #40
Merhabalar. Touch panel Driver'ı kurmakta sıkıntı yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Rarın içinde bulunan TouchPanel klasörüne girdiğim zaman Devcon adlı bir uygulama ve install adında bir Windows Toplu İş Dosyası çıkıyor.
Devconu çalıştırdığım zaman hiçbir tepki almıyorum.Yönetici iznini verdiğim zaman kapanıyor.
install'ı çalıştırdığım zaman ise CMD açılıyor ve GoodixTouchDriver installationfailed ! yazıyor.
Aygıt yöneticisinden touchpanel ile ilgili bir seçenek bulamadım.
Paradox Paradox - #41
Merhabalar. Touch panel Driver'ı kurmakta sıkıntı yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Rarın içinde bulunan TouchPanel klasörüne girdiğim zaman Devcon adlı bir uygulama ve install adında bir Windows Toplu İş Dosyası çıkıyor.
Devconu çalıştırdığım zaman hiçbir tepki almıyorum.Yönetici iznini verdiğim zaman kapanıyor.
install'ı çalıştırdığım zaman ise CMD açılıyor ve GoodixTouchDriver installationfailed ! yazıyor.
Aygıt yöneticisinden touchpanel ile ilgili bir seçenek bulamadım.

Sorununuzu çözebildiniz mi?
Etoowfm Etoowfm - #42
Sorununuzu çözebildiniz mi?
hocam ben de dokunmatiği çözemedim cmd açıyorum olmuyor yönetici olarak açıyorum yine olmuyor
Paradox Paradox - #43
hocam ben de dokunmatiği çözemedim cmd açıyorum olmuyor yönetici olarak açıyorum yine olmuyor

TeamViewer ID ve şifre gönderirseniz, nasipse bir bakabilirim.
umutbey! umutbey! - #44
Allah senin gibilerden razı olsun inşallah <3
canbay12123 canbay12123 - #45
teşekkürler be hocam DRİVER leri paylaştığın için kaç günden beri DRİVER arıyom
Myefsane Myefsane - #46
Arkadaşlar yorumlarınızı ancak şimdi görebildim. Teşekkür ederim güzel dualarınız için :)
Farukt Farukt - #47
Bunları nasıl kuracağım hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Farukt Farukt - #48
kurulumlarda yardımcı olabilirmisiniz?
Paradox Paradox - #49
kurulumlarda yardımcı olabilirmisiniz?

Myefsane Myefsane - #50
Bunları nasıl kuracağım hakkında bilgi verebilirmisiniz?
tam olarak sorunu nerede yaşıyorsun
M mkucuk16 - #51
bir türlü wifi tanıtamıyorum. wifi kartı görünmüyor. boadcom uart çıkıyor. a da başlatılamıyor. yardım
Paradox Paradox - #52
bir türlü wifi tanıtamıyorum. wifi kartı görünmüyor. boadcom uart çıkıyor. a da başlatılamıyor. yardım

Sürücü yükleme işlemini nasıl yapıyorsunuz?
Myefsane Myefsane - #53
D derindereli - #54
teşekkürler
Paradox Paradox - #55
Mesutccc Mesutccc - #56
Bana yardımcı olabilecek varmı linkdeki wifi driver indirdim fakat
Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayımcısıyla iletişim kurun diyor
Paradox Paradox - #57
Bana yardımcı olabilecek varmı linkdeki wifi driver indirdim fakat
Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayımcısıyla iletişim kurun diyor

Mesutccc Mesutccc - #58

Hocam vallahi 2 gündür uğraşıyorum çözemedim sizin dediğiniz gibi yaptım driver güncel değil dedi sonra 3dp net diye bir uygulamadan guncelledim güncel diyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum ama wifi driver üzerindeki ünlem işareti gitmiyor
Mesutccc Mesutccc - #59
Başka nasıl düzeltebilirim format atdim driver gitti Wifi özelliği ağlarda yok ne yaptıysam olmuyor
Mesutccc Mesutccc - #60
Olayın çözdüm setup wifi dosyasıyla buraya atabilirim yardımcı olursan admin nasıl atacagimi bilmiyorum diyer arkadaslarda faydalansin
Paradox Paradox - #61
Olayın çözdüm setup wifi dosyasıyla buraya atabilirim yardımcı olursan admin nasıl atacagimi bilmiyorum diyer arkadaslarda faydalansin

Dosyayı Google Drive veya Yandex Disk gibi bir yere Upload ederek indirme bağlantısını burada paylaşabilirsiniz.
Mesutccc Mesutccc - #62
öncelikle selamlar arkadaşlar Casper n410 driverini bu linkten indirip kurabilirsiniz bende defalarca yüklemeyi denedim olmadı sonunda bu driver yükledim wifi ozelligi aktif oldu oncellikle benim attigim driver setupu kurmadan sizde ünlem işaretli olan broadcom driver kaldırın sonra bu attığım linkdeki setup dosyasını indirin kurun bilgisayar kurulum bittikten sonra yeniden başlat önerisi gelecek onaylayın açılıp kapandığında sıkıntınız kalmayacaktır kolay gelsin
Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
A astutebenim - #63
dosya hata veriyor
sibrahim2022 sibrahim2022 - #64
Gerçekten teşekkürler internette sadece burada derli toplu şekilde paylaşılmış. Başarılar dilerim
Paradox Paradox - #65
Gerçekten teşekkürler internette sadece burada derli toplu şekilde paylaşılmış. Başarılar dilerim
:rica:
T trtamer - #66
Yandiskten sürücü kaldırılmış yeniden paylaşabilir misiniz.
Paradox Paradox - #67
Yandiskten sürücü kaldırılmış yeniden paylaşabilir misiniz.
Siz hangi sürücülerden bahsediyorsunuz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-nirvana-n410-driver-microsoft-windows-10.9118/