Casper VIA A1 IMEI Repair Sorunu

Casper VIA A1 IMEI Repair Sorunu

tektaks tektaks - #1
mehaba elimde casper a1 var imeı yok yazılım attım düzelmedi Maui META ile denedim ama olmadı bu konuda bilgisi olan varmı acaba
silivriserdar silivriserdar - #2
mehaba elimde casper a1 var imeı yok yazılım attım düzelmedi Maui META ile denedim ama olmadı bu konuda bilgisi olan varmı acaba
İşlemciniz mtk 6755m bu yönde bir arama yapın google'da bende bulursam konuya link atacağım.
tektaks tektaks - #3
evet ben araştırdım ama pek bişey bulamadım sadece selman faraj diye birisi yapıyo oda paylaşmıyor nasıl yaptığını
tektaks tektaks - #4
U.A.T ile denicem
tektaks tektaks - #5
usta öglen denedim oldu sonra tekrardan gitti ımeı yazılım attım U.A.T ile tekrar yazdım inşallah gitmez giderse bezbant sıkıntılıdır büyük ihtimal
silivriserdar silivriserdar - #6
U.A.T ile denicem
Uat varsa bir deneyin meta modda belki yapar. Kendi sitesinde o işlemciyi yazmamış şimdi baktım.
jumyaz jumyaz - #7
Infinity cm2 yapyor 100%
Paradox Paradox - #8
tektaks tektaks - #9
Maui META yapıyo gözüyo ama yazmıyor U.A.T yapıyor.
tribal2017 tribal2017 - #10

casper via a1 2016 paylaşımından romu indirdim kurdum benden kaynaklanan bi hatadan dolayı imei geçersiz oldu modem dosyasına nasıl ulaşabilirim paylaştığın videoda BLPG dosyası olarak belirtilmiş. İmei geri yüklemek için bu dosya gerekiyor. işlemci MT6755
Paradox Paradox - #11
casper via a1 2016 paylaşımından romu indirdim kurdum benden kaynaklanan bi hatadan dolayı imei geçersiz oldu modem dosyasına nasıl ulaşabilirim paylaştığın videoda BLPG dosyası olarak belirtilmiş. İmei geri yüklemek için bu dosya gerekiyor. işlemci MT6755

ihtiyacınız olan her şey mevcut.
Kolay gelsin.
tribal2017 tribal2017 - #12
teşekkürler
Paradox Paradox - #13
Gokhan_41 Gokhan_41 - #14
kalıcı olmasa da google playden mtk engineer mode uygulaması ile yazıp twrpden imei yedeği alabilrsin!!
edecan21 edecan21 - #15
BEN NE YAPACAGIMI BİLMİYOM CASPIR Vİ A1 İMEİLİM GİTİ
Paradox Paradox - #16
Burada bulunan konuları ve konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
rever bleu rever bleu - #17
merhaba dostum casper a1 cihazı Miracle thunder Box ile imei repair yapabilirsin Link .
Paradox Paradox - #18
merhaba dostum casper a1 cihazı Miracle thunder Box ile imei repair yapabilirsin Link .

IMEI Repair için özel bir araca ihtiyacınız yok.
Konuya yazılan yorumlarda paylaşılan videodan faydalanarak IMEI onarım işlemini başarıyla yapabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-a1-imei-repair-sorunu.5289/