Casper VIA E2 Rom 06.12.2016

Casper VIA E2 Rom 06.12.2016

Paradox Paradox - #1
Casper VIA E2
06.12.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper VIA E2 06.02.2016 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
A AthenSlayeR - #2
faıl diyo hocam flashtoll
silivriserdar silivriserdar - #3
faıl diyo hocam flashtoll
Hata resmini atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.
symbazz symbazz - #4
Batarya çıkan bir model ise bataryayı çıkarıp öyle yüklemeyi deneyin. Download dediğinizde hata veriyorsa, Firmware Update düğmesiyle deneyin birde.
N nasihat - #5
tesekkürler kardesim indiriyorum suan işimize yararsa sonucu paylaşagım.
Paradox Paradox - #6
tesekkürler kardesim indiriyorum suan işimize yararsa sonucu paylaşagım.

Hadi bakalım, hayırlısı.
webr00t webr00t - #7
flashtool sürümünü değiştirin hocam scatter hatası veriyor flashtool v5.15555 sürümünü ekleyip deneyin derim :)
cem321 cem321 - #8
Selamınaleyküm arkadaşlar,aranızda yeniyim ve bu konuyla alakalı tek sıkıntım şu;ben bu scater dosyasını bir türlü bulamadım arkadaş :)şu an casper e2 sahibiyim ilk defa rootlayacağım.Root konusunda tecrübem var samsung'dan dolayı..sadece bu scater dosyası nerede ve tam ismi nedir bulamadım bir türlü.Yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler:)
webr00t webr00t - #9
Selamınaleyküm arkadaşlar,aranızda yeniyim ve bu konuyla alakalı tek sıkıntım şu;ben bu scater dosyasını bir türlü bulamadım arkadaş :)şu an casper e2 sahibiyim ilk defa rootlayacağım.Root konusunda tecrübem var samsung'dan dolayı..sadece bu scater dosyası nerede ve tam ismi nedir bulamadım bir türlü.Yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler:)
Scatter dosyasinda hata yok hocam flash toolun başka sürümünü kullanın
symbazz symbazz - #10
sorunsuz FlashTool programını indirin.

şifre: pilaxzlabs
webr00t webr00t - #11
Hocam twrp yi bizede verebilirmsn bende kullanıyorum aynı cihazi
Paradox Paradox - #12

i752bfcv6a.jpg
l0tr0 l0tr0 - #13

Sorunsuz kullanmaktayım.

Portlayan : Hamit D. ye teşekkür ederim
webr00t webr00t - #14
Portlayan benim yalnız :) Cm 15 rom kullanıyorum kendim portladm hatasız rom çıkardım fixleyekle uğraştım
Paradox Paradox - #15
Portlayan benim yalnız :) Cm 15 rom kullanıyorum kendim portladm hatasız rom çıkardım fixleyekle uğraştım

:tsk:
l0tr0 l0tr0 - #16

Hocam bende CM 14 için bugün uğraşmaya başladım yardımcı olabilir misin? Cihazın stock rom u bile bir sürü hata barındırıyor zaten :(
Serdar Avcu Serdar Avcu - #17
Şu an indiriyorum inşallah olur
Paradox Paradox - #18
Şu an indiriyorum inşallah olur

Sonuç nedir?
Serdar Avcu Serdar Avcu - #19
şifre hatası veriyor rar dosyasını açamıyorum

Sonuç nedir?
Serdar Avcu Serdar Avcu - #20
şifre hatası veriyoz rar dosyasını açamıyorum
Paradox Paradox - #21
şifre hatası veriyoz rar dosyasını açamıyorum

Tekrar deneyiniz.
Y yunusaskan1626 - #22
benim twrp + root atmam lazım dosyaları mevcutmudur acaba lütfen yardım
Paradox Paradox - #23
benim twrp + root atmam lazım dosyaları mevcutmudur acaba lütfen yardım

bir bakınız.
Y yunusaskan1626 - #24
bir bakınız.
O linki denemeye çalışmışdım ama scater dosyasınılinklerde vermiyor flash toola img dosyasını atamıyorum
Paradox Paradox - #25
O linki denemeye çalışmışdım ama scater dosyasınılinklerde vermiyor flash toola img dosyasını atamıyorum

Cihazınızın orijinal yazılımının içindeki dosyayı denediniz mi?
Y yunusaskan1626 - #26
Cihazınızın orijinal yazılımının içindeki dosyayı denediniz mi?
Onu nasıl yapacağımı anlatırmısınız denemedim
Paradox Paradox - #27
Onu nasıl yapacağımı anlatırmısınız denemedim

Cihazınızın orijinal yazılımını buradan indireceksiniz.
Daha sonra da indirdiğiniz yazılımın içindeki Scatter dosyasını kullanacaksınız.
Neruda Neruda - #28
Paylaşım için teşekkürler. Sorunsuz çalışan tek stock rom buradaki, güncel SP Flash Tool (v5.1924) kullandım. Bir de custom rom bulabilirsek tamam. Sitede yer alan ilgili diğer paylaşımlara ve yorumlara baktım ancak cihaza uygun bir şey bulamadım, konu içinde rom portladığını söyleyen bir arkadaş var ancak o da herhangi bir link paylaşmamış maalesef. Umarım Casper Via E2 için portladığı romları paylaşır, stock rom batarya performansı ve videolarda yeşil ekran sorunlarından dolayı bir noktadan sonra yetersiz kalıyor.

Paylaşım için tekrardan teşekkürler.

GÜNCELLEME: IMEI uçmuş, cihaz sim kartı görmüyor.
Paradox Paradox - #29
Paylaşım için teşekkürler. Sorunsuz çalışan tek stock rom buradaki, güncel SP Flash Tool (v5.1924) kullandım. Bir de custom rom bulabilirsek tamam. Sitede yer alan ilgili diğer paylaşımlara ve yorumlara baktım ancak cihaza uygun bir şey bulamadım, konu içinde rom portladığını söyleyen bir arkadaş var ancak o da herhangi bir link paylaşmamış maalesef. Umarım Casper Via E2 için portladığı romları paylaşır, stock rom batarya performansı ve videolarda yeşil ekran sorunlarından dolayı bir noktadan sonra yetersiz kalıyor.

Paylaşım için tekrardan teşekkürler.

GÜNCELLEME: IMEI uçmuş, cihaz sim kartı görmüyor.

IMEI bilgilerinizi yeniden ekleyebilirsiniz.
Burada konusu mevcut.
Neruda Neruda - #30
IMEI bilgilerinizi yeniden ekleyebilirsiniz.
Burada konusu mevcut.

Konudaki yöntemi denedim ancak cihaz Factory Mode ekranına geçiyor, hiçbir düzenleme yapılmıyor.

GÜNCELLEME
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
-Maui META programının v9.1724.0.00 sürümü ile IMEI'yi yeniden yükleyebildim. 'ı indirmek için tıklayın.
-Cihazda root yetkisi yok yani rootlamadan IMEI repair yapabilirsiniz.
-Windows 10 64 bit işletim sisteminde denedim, daha eski Maui META sürümleri Windows 10'da sorun çıkartıyor. Sürücü yükleme, telefonu tanımamai IMEI için gerekli dosyaların uyumsuzluğu, dosya bulma sorunu, IMEI için internetten oto dosya indirme vb. problemler.
-Cihaz görünmezse linkteki 'ü kurun, driver yukarıda verdiğim Maui META indirme linkinde verilen driver. Herhangi bir güncelleme için ise ilgili linkten diğer sürücülere ulaşabilirsiniz.
-Cihazı birkaç defa resetledim IMEI silinmedi, hard format sonucunda gider mi bilmiyorum denemedim.
-Link paylaşmak sorun yaratıyorsa yönetici arkadaşlar silebilir.
-Düzenleme için internette çeşitli videolar yer almakta.
-Buradaki IMEI repair(tamir/düzeltme/onarım) yöntemi kullanıcıların inisiyatifine kalmıştır, olası bütün riskler deneyecek kullanıcıları bağlar.
teamfoback teamfoback - #31
merhaba arkadaşlar;
06122016 rom yüklü casper via e2 cihazıma root atmak istedim konu hakkında bilgi bulamadım.
xaomi cihazlar için fastboot ile twrp yükleyebiliyordum .
bu cihazı nasıl rootlayabiliriz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-e2-rom-06-12-2016.2022/