Casper Via G1 Plus FRP Sorunu (Çözüldü)

Casper Via G1 Plus FRP Sorunu (Çözüldü)

0 01453mb - #1
Casper gmail şifresi geçemedim bir türlü yardım edebilecek biri varmıdır sürüm 7.1.2

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #2
Casper gmail şifresi geçemedim bir türlü yardım edebilecek biri varmıdır sürüm 7.1.2

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aşağıdaki videoyu izleyip uygulayın.

Dosya altındaki yazılım linki
0 01453mb - #3
Usta çok teşekkür ederim gmail sorunu kalktı şuan çift hatlı ve wiko diye açılıyor bunuda aşmanın bi yolu varmıdır
silivriserdar silivriserdar - #4
Usta çok teşekkür ederim gmail sorunu kalktı şuan çift hatlı ve wiko diye açılıyor bunuda aşmanın bi yolu varmıdır

Şu an sıkıntı yoksa böyle kullanın bu cihazın yazılımı ne yazıkki piyasada yok. Çıkınca ancak paylaşım yapabiliriz. Siz isterseniz bulunan siteye sohbet yerinden yazın cevap verirler muhtemelen yazılımı isteyin.
0 01453mb - #5
Şu an sıkıntı yoksa böyle kullanın bu cihazın yazılımı ne yazıkki piyasada yok. Çıkınca ancak paylaşım yapabiliriz. Siz isterseniz bulunan siteye sohbet yerinden yazın cevap verirler muhtemelen yazılımı isteyin.
Teşekkür ederim usta çok sağol
E emrezeytinli - #6
merhaba bu yazılımı via g1 plus telefona yükledim. telefon tek hatlı ama bu yazılım ile çift hatlı göründüğü için 2. hat olarak görünüyor bu yüzden arama yapılmıyor. mobil ağ kullanılmıyor hatası veriyor. nasıl düzeltebiliriz.
silivriserdar silivriserdar - #7
merhaba bu yazılımı via g1 plus telefona yükledim. telefon tek hatlı ama bu yazılım ile çift hatlı göründüğü için 2. hat olarak görünüyor bu yüzden arama yapılmıyor. mobil ağ kullanılmıyor hatası veriyor. nasıl düzeltebiliriz.
Yazılımı yükledikten sonra format attınız mı? Yukarıda yazılan mesajlarda aynı yazılımı yükleyip sıkıntısız kullananlar olmuş.
E emrezeytinli - #8
Yazılımı yükledikten sonra format attınız mı? Yukarıda yazılan mesajlarda aynı yazılımı yükleyip sıkıntısız kullananlar olmuş.

evet attım birkaçkez. yazılımıda tekrar attım ama hep 2 nci sim olarak görüyor. başka bir çözümü varmıdır?
mpayaz50 mpayaz50 - #9
evet attım birkaçkez. yazılımıda tekrar attım ama hep 2 nci sim olarak görüyor. başka bir çözümü varmıdır?
Buradaki konuya göz atın
E emrezeytinli - #10
bu konuya göz atamadım çünkü özel üye değilim :) ama hallettim. sizlere tavsiyem bu yazılımı yüklemeyin. geri dönüşü mümkün olmuyor casperde yazılım desteği vermiyor. aksine servise götürdük onlarda orjinal yazılımı atamadı.
mpayaz50 mpayaz50 - #11
bu konuya göz atamadım çünkü özel üye değilim :) ama hallettim. sizlere tavsiyem bu yazılımı yüklemeyin. geri dönüşü mümkün olmuyor casperde yazılım desteği vermiyor. aksine servise götürdük onlarda orjinal yazılımı atamadı.
Verdiğim özel üyelere tek tık ile yapılıyor ama tabi öncelik özel üyelik :zuhaha:

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
N NRY07 - #12
MERHABALAR DEDİĞİNİZ YÖNTEMLE FRP Yİ KIRDIM AMA CİFT SİMKART GÖRÜNÜYOR SİM1 GÖZÜKMÜYOR VE ŞEBEKE YOK. NASIL DÜZELTECEĞİM BU SORUNU. FORMAT YAZMIŞSINIZ YUKARDA FORMAT ATARSAK DÜZELECEK Mİ????
LÜTFEN ACİL CEVAP LÜTFEN
Y YiĞiT55 - #13
Selamın Aleyküm
şebeke sorununu çözen varmı ???
Paradox Paradox - #14
Selamın Aleyküm
şebeke sorununu çözen varmı ???

A.S.
Şebeke sorununu ne zaman yaşamaya başladınız?
xxmustyxx xxmustyxx - #15
sorunu nasıl düzelttiniz
metoo2233 metoo2233 - #16
Aşağıdaki videoyu izleyip uygulayın.

Dosya altındaki yazılım linki

usta yazılımı attım ekrana görüntü gelmiyor bilgisiolan
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-g1-plus-frp-sorunu-cozuldu.5349/