Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Paradox Paradox - #1
Casper Via L8 4.5G
13.07.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Casper Via L8 4.5G 13.07.2016 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
K kazoo_44 - #2
Adamsın tek kelime ile.
Paradox Paradox - #3
Adamsın tek kelime ile.

:sunglasses:​
T turkcellgsm - #4
emeklerine sağlık usta teşekkürler :blush:
Y yhutar02 - #5
eline sağlık anlatım için. Ben bunu uygularken download 'a tıkladığımda hiç birşey olmuyor. Tableti bilgisayara bağlıyorum değişen bir şey yok
silivriserdar silivriserdar - #6
eline sağlık anlatım için. Ben bunu uygularken download 'a tıkladığımda hiç birşey olmuyor. Tableti bilgisayara bağlıyorum değişen bir şey yok

PC'de aygıt yöneticisini açıp bir bakın belki cihazı görmemiştir pc, yada başka bir sorun olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Paradox Paradox - #7
PC'de aygıt yöneticisini açıp bir bakın belki cihazı görmemiştir pc, yada başka bir sorun olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

;)
T turkcellgsm - #8

cihazın durumu nedir çalışıyormu ? usb kablon sağlammı ? hangi işletim sistemini kullanıyorsun ? bilgisayara bağladığında aygıt yöneticisinde tanınmamış aygıt vs bir şey var mı ? bilgisayara bağladığında pc ne tepki veriyor ses vs ?
Paradox Paradox - #9
emeklerine sağlık usta teşekkürler :blush:

Rica ederim.
C cerkezoglu69 - #10
Slm yeni aldığım via L8 tableti konuşma olmasada sadece sms alması için ne yapabiliriz. Yada uygun bir başka rom varmı şimdiden teşekkür ederim
Paradox Paradox - #11
Slm yeni aldığım via L8 tableti konuşma olmasada sadece sms alması için ne yapabiliriz. Yada uygun bir başka rom varmı şimdiden teşekkür ederim

Google Play'de SMS uygulamaları mevcut.
Bunları denediniz mi?
C cerkezoglu69 - #12
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
evet tüm uygulamaları denedim cihaz varsayılan sms uygulaması yapmadığından tümü yararsız
tek çare rom gibi görünüyor
ama nasıl uygun olanı bulacağız bilmiyorum
Paradox Paradox - #13
evet tüm uygulamaları denedim cihaz varsayılan sms uygulaması yapmadığından tümü yararsız

Ben cihaz yazılımı parçaladım.
priv-app klasöründe gerekli uygulamalar var gibi görünüyor lakin bunları görmeniz veya kullanmanız engellenmiş olabilir.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra veya benzeri bir uygulamayla,
Uygulamanın görüneceği grupları ve uygulama izinlerini kontrol edebilir misiniz?

i571b62hcx.png
Paradox Paradox - #14
Son olarak sizin cihazınıza benziyor.
Ben olsam özellikleri iyice karşılaştırır ve donanım özellikleri uyumlu ise bu yazılımını denerdim.

Lakin bu işlemi kesinlikle size önermem.
Sonuçta büyük olasılıkla cihazınızı kullanılmaz hale getirebilirsiniz.
C cerkezoglu69 - #15
Cihazı root yaparak sms i açmaya çalışacağım olursa bilgi veririm ancak cube t8 plus olurmu bilmiyorum karşılaştırırım bende rom var cube t8 plus için
Paradox Paradox - #16
Cihazı root yaparak sms i açmaya çalışacağım olursa bilgi veririm ancak cube t8 plus olurmu bilmiyorum karşılaştırırım bende rom var cube t8 plus için

Hadi bakalım, hayırlısı.
max121 max121 - #17
yapabilen var mı mesaj özelliği açabilen?
Paradox Paradox - #18
yapabilen var mı mesaj özelliği açabilen?

Henüz başarılı olan birisi çıkmadı sanırım.
Y yars25 - #19
Cube T8 Pus değilde Cube T8'in özellikleri bizim tablet için uygun. Bir forumda işlemci ve çözünürlük aynıysa mutlaka olur diye okumuştum. T8 plus'un işlemci ve çözünürlük farklı. Ben gözümü kararttım T8'in yazılımını yükleyeceğim ama tablete rom yükleme konusunda tecrübem yok. Bu konuyu aşabilirsem deneyeceğim.
Paradox Paradox - #20
Cube T8 Pus değilde Cube T8'in özellikleri bizim tablet için uygun. Bir forumda işlemci ve çözünürlük aynıysa mutlaka olur diye okumuştum. T8 plus'un işlemci ve çözünürlük farklı. Ben gözümü kararttım T8'in yazılımını yükleyeceğim ama tablete rom yükleme konusunda tecrübem yok. Bu konuyu aşabilirsem deneyeceğim.

Hadi bakalım, hayırlısı.
Y yars25 - #21
sp flash tool error 8417 hatasına bir türlü çözüm bulamadım. Youtubedeki videolardan anladığım kadarıyla kayıt defteri hatasıymış. Türkçe yapılmış video veya yazı yok. T8'in romunu yabancı siteden buldum fakat bilgisayara format dahi atmama rağmen bu problemi aşamadım. Kayıt defteri düzenleyici programlar falan indirdim ama boş. Bu konuda bilginiz varsa yardımlarınızı rica ederim.
Paradox Paradox - #22
sp flash tool error 8417 hatasına bir türlü çözüm bulamadım. Youtubedeki videolardan anladığım kadarıyla kayıt defteri hatasıymış. Türkçe yapılmış video veya yazı yok. T8'in romunu yabancı siteden buldum fakat bilgisayara format dahi atmama rağmen bu problemi aşamadım. Kayıt defteri düzenleyici programlar falan indirdim ama boş. Bu konuda bilginiz varsa yardımlarınızı rica ederim.

Bu hatayı hangi aşamada alıyorsunuz?
Y yars25 - #23
Bu hatayı hangi aşamada alıyorsunuz?
Farklı sürümler deneyerek uyumluluk modunda çalıştırtır diyip t8 romunu yüklemeye başladı fakat tablet brick oldu. Ne ışık yanıyor nede ekranda görüntü var. Şimdide bu konuda araştırma yapıyorum ama galiba beni aşan durum.
Paradox Paradox - #24
Farklı sürümler deneyerek uyumluluk modunda çalıştırtır diyip t8 romunu yüklemeye başladı fakat tablet brick oldu. Ne ışık yanıyor nede ekranda görüntü var. Şimdide bu konuda araştırma yapıyorum ama galiba beni aşan durum.

Size önerim, işleri daha karmaşık bir hale sokmadan, cihazınızı teknik servise ulaştırmanızdır.
Y yars25 - #25
Size önerim, işleri daha karmaşık bir hale sokmadan, cihazınızı teknik servise ulaştırmanızdır.
Teknik servis 1 saat içinde halledip teslim ettiler. Tşk.
Paradox Paradox - #26
Teknik servis 1 saat içinde halledip teslim ettiler. Tşk.

Rica ederim.
Geçmiş olsun.
G gokmen - #27
rom yüklemesi yaparken pc kapandı suan yükleme yapmıyor tablet açılmıyor konuyla yardım ederseniz sevinirim
Paradox Paradox - #28
rom yüklemesi yaparken pc kapandı suan yükleme yapmıyor tablet açılmıyor konuyla yardım ederseniz sevinirim

Yazılım yükleme rehberindeki adımları tekrar uygularsanız, bir sorun yaşamazsınız.
poisithanatos poisithanatos - #29
bı roomu yükleyince arama yapılıyor mu yoksa sadece mesaj mı atılabiliyor
Paradox Paradox - #30
bı roomu yükleyince arama yapılıyor mu yoksa sadece mesaj mı atılabiliyor

Paylaşılan yazılım cihazın orijinal yazılımıdır.
Yani cihazın üzerinde gelen yazılım.
kurt53 kurt53 - #31
slm bu tablete root attıktan sonra cihazı yeniden başlattım ve bütün google play uygulamaları silinmiş ne yapabilirim ?
symbazz symbazz - #32
slm bu tablete root attıktan sonra cihazı yeniden başlattım ve bütün google play uygulamaları silinmiş ne yapabilirim ?

Orjinal yazılımı yükleyin düzelir.
kurt53 kurt53 - #33
Sağlun dediğiniz gibi konudaki dosyalarla orjinal yazılımı yükledim düzeldi yanlız tablette otg desteğı yok sanırım onu açmak için rootlamıstım ama olmadı
symbazz symbazz - #34
Sağlun dediğiniz gibi konudaki dosyalarla orjinal yazılımı yükledim düzeldi yanlız tablette otg desteğı yok sanırım onu açmak için rootlamıstım ama olmadı

Otg özelliği, donanımsal bir kabiliyettir. Cihazınızda otg yoksa root ile birşey yapamazsınız.
Paradox Paradox - #35
Durumu şöyle bir açıklama ile sonlandırayım:

1: Ne yazık ki günümüzdeki çoğu Root yetkisi veren program artık kötü niyetli.
Normalde Root yetkisi veren programlar cihaza SU kodunu kurar ve cihaza da SuperUser veya SuperSU uygulamasını yükler.
Olması gereken budur.
Lakin daha öncede belirttiğim gibi Root yetkisi veren çoğu program artık kötü niyetli.
Bu nedenle de cihazınıza bir sürü ıvır zıvır yüklüyorlar ve neredeyse cihazın çalışma sistemini bozuyorlar.
Kimisi kendi uygulama marketini kullandırmak istiyor, kimisi virüs bulaştırıyor, kimisi arka planda reklam bağlantıları ile bazılarına para kazandırıyor.
Zararlarını saymakla bitiremeyiz.
Bu nedenle rast gele programlar kullanmayınız.

2: Cihazın OTG desteği hem yazılım hem de donanımla alakalıdır.
Kimi cihazlarda, cihaz donanımı desteklediği halde OTG desteği yazılımla engellenmektedir.
J jacca - #36
hocam konudaki romu yükledim cihaz açılırken boot animasyonunda kalıyor ve sürekli boot animasyon kapanım açılıyor
symbazz symbazz - #37
hocam konudaki romu yükledim cihaz açılırken boot animasyonunda kalıyor ve sürekli boot animasyon kapanım açılıyor

Recovery menüsüne girerek format atın.
J jacca - #38
Ben cihaz yazılımı parçaladım.
priv-app klasöründe gerekli uygulamalar var gibi görünüyor lakin bunları görmeniz veya kullanmanız engellenmiş olabilir.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra veya benzeri bir uygulamayla,
Uygulamanın görüneceği grupları ve uygulama izinlerini kontrol edebilir misiniz?

i571b62hcx.png
Hocam buraya ulaştım telefon özelliğini açmak istiyorum dialer klasöründeki apk yı kurmaya çalışıyorum ancak kurulamadı hatası alıyorum yok mudur gsm özelliğini açıçak bir yöntem rom ?
Paradox Paradox - #39
Hocam buraya ulaştım telefon özelliğini açmak istiyorum dialer klasöründeki apk yı kurmaya çalışıyorum ancak kurulamadı hatası alıyorum yok mudur gsm özelliğini açıçak bir yöntem rom ?

Ne yazık ki elimde bu cihazdan olmadığı için, konu hakkında çok fazla bir bilgim de yok.
Araştırmak lazım.
Belki sizinle aynı cihaza sahip olanlar, farklı yöntemlemlerle sonuca ulaşmış olabilirler.
symbazz symbazz - #40

Sistem apk dosyalarını, öyle dışardan kuramazsınız. Rom a entegre edip, yazılım yükleme aşamasında yükleme yapmalısınız. İnternetten sistem apk dosyalarını normal apk dosyalarına çevirme konularını okuyunuz. Root yaptıktan sonra zannediyorum, normal apk olunca bu uygulamayı yükleyebilirsiniz.
L LeProfBABA - #41
Teşekkürler elinize sağlık. Bir de Casper Via L8-4,5 Tabletin telefon olarak kullanılmasını açıklarsanız sevinirim. Galiba root lamak lazım. Ama bununla ilgili bir root göremedim.buraya bilgi verirseniz sevinirim.
symbazz symbazz - #42
Teşekkürler elinize sağlık. Bir de Casper Via L8-4,5 Tabletin telefon olarak kullanılmasını açıklarsanız sevinirim. Galiba root lamak lazım. Ama bununla ilgili bir root göremedim.buraya bilgi verirseniz sevinirim.

Herşeyi hazırda bekleme arkadaşım. Cihaza telefon özelliği kazandırmak zaten yasal değil. Aramayı google üzerinden yaparak bulunuz.
L LeProfBABA - #43
Herşeyi hazırda bekleme arkadaşım. Cihaza telefon özelliği kazandırmak zaten yasal değil. Aramayı google üzerinden yaparak bulunuz.
1. Hiçbir şeyi hazırda beklemem. Araştırır bulurum. Ancak bu konunu biraz yabancısı olduğum için yazdım. Sizi de zaten araştırırken buldum. 2. Bunu bir karşılama mesajı kabul ederek birazda üzüldüm. Tabi yaş (70) itibariyle.
3. Kişiye, google da biraz araştırarak davranırsanız sevinirim. Yani LeProfBABA kimmiş. Neyse, iyi çalışmalar.
symbazz symbazz - #44
1. Hiçbir şeyi hazırda beklemem. Araştırır bulurum. Ancak bu konunu biraz yabancısı olduğum için yazdım. Sizi de zaten araştırırken buldum. 2. Bunu bir karşılama mesajı kabul ederek birazda üzüldüm. Tabi yaş (70) itibariyle.
3. Kişiye, google da biraz araştırarak davranırsanız sevinirim. Yani LeProfBABA kimmiş. Neyse, iyi çalışmalar.

1 ve 2 ye cevabımız; üzülmenize gerek yok, kimse size kırıcı davranmadı, sadece uyarı ve bilgi sunduk. Birşeyin yasal olmadığı söylendi size. Forum kurallarına göre forumdan devamlı faydalanabilirsiniz. Ama ben buyum şuyum iması ile asla olmamalı.

3 e cevabımız;
Kim olduğunuz beni ilgilendirmiyor. Bende 47 yaşındayım. Burada kişiye özel çalışmamız yok. Cevabınızı verdik, uzatmanıza gerek yok. Yanlış birşey söylemedik. İstediğiniz şey yasal değil dedik. Yanlış mı söylemişiz. Eğer arayacaksanız, gidin başka konumlarda arayın dedik. Forumu gezerseniz, yardım isteyen herkese cevap vermeye çalıştığımızı göreceksiniz. Ha siz ben bilmem ne babayım diye özel muamele istiyorsanız o sizin meseleniz. Google araştırıp sizin kim olduğunuzu öğrenme durumunda da değilim. Karşınızdakini küçümsemeyin, sizde araştırın. Buralarda bizler dirsek çürütüyorsak, boş gezenin boş kalfası olduğumuzdan değildir. Sanırım bizden zorla almak istediğiniz cevapta buydu.
Paradox Paradox - #45
Bende konu ile ilgili bir şey yazayım bari, eksik kalmasın.
En baştan başlayayım:

Ne yazık ki elimizde bu cihazdan yok.
Elimizde üzerinde çalışacak bir cihaz olmayınca da, bazı sorunların çözümüne ulaşamıyor ve istekleri de yerine getiremiyoruz.

Forumda bulunan her üyemizin, kendine has bir tarzı vardır.
Bu nedenle bazen konuşmalar farklı yorumlanabilir.
Hakaret ve küfür içermeyen bütün konuşmalarda, inanıyorum ki her zaman orta yol bulunacaktır.

Son olarak:
Başkalarını bilmem ama ben insanların yaşlarını veya kim olduklarını hiç bir zaman önemsemedim.
Önemsemeyeceğim de sanırım.

Benim için esas olan, kişinin benim için ne yaptığıdır.
100 yaşına gelmiş bir kişinin hayatı boyunca bana hiç bir faydası dokunmamışsa:
O kişinin yaşadığı 100 yılın benim için bir önemi yoktur.
M maho - #46
facebook mesennger yükle hocam onda varsayılan sms uygulaması olarak görüyor
Paradox Paradox - #47
facebook mesennger yükle hocam onda varsayılan sms uygulaması olarak görüyor

Alternatif olarak uygulamasını da kullanabilirsiniz.
Mehmetcnazli Mehmetcnazli - #48
Merhaba tabletin telefon özelliğini nasıl açabiliriz.
Paradox Paradox - #49
Merhaba tabletin telefon özelliğini nasıl açabiliriz.

Konu hakkında ne yazık ki bir bilgim yok.
Cihaza Google Play'den gibi bir Çevirici yükleyerek deneme yaptınız mı?
symbazz symbazz - #50
Casper cihazlarda boot kilidi var. Modem dosyasının patch ve cihazında root edilmesi lazım. O yüzden de imkansız gibi görünüyor.
Paradox Paradox - #51
Casper cihazlarda boot kilidi var. Modem dosyasının patch ve cihazında root edilmesi lazım. O yüzden de imkansız gibi görünüyor.

Bugüne kadar hiç kimseyi elinde bir tableti telefon olarak kullanırken görmedim.
Ayrıca, ülkemizdeki veri hatları ile de telefon görüşmesi yapılmıyor.
Lakin nedense herkeste tabletini telefon olarak kullanmak gibi bir istek var.
Kendilerine macera arıyor olmalılar.
:polis:
symbazz symbazz - #52
Söylemesi ayıptır, diğer hattımda note 8 var, onu bile kulağıma götürürken garibime gidiyor. O yüzden 8310 kullanıyorum.:zuhaha:
Paradox Paradox - #53
Söylemesi ayıptır, diğer hattımda note 8 var, onu bile kulağıma götürürken garibime gidiyor. O yüzden 8310 kullanıyorum.:zuhaha:

:ibret:
coban32 coban32 - #54
Perfect
O ozkanwap - #55
1 ve 2 ye cevabımız; üzülmenize gerek yok, kimse size kırıcı davranmadı, sadece uyarı ve bilgi sunduk. Birşeyin yasal olmadığı söylendi size. Forum kurallarına göre forumdan devamlı faydalanabilirsiniz. Ama ben buyum şuyum iması ile asla olmamalı.

3 e cevabımız;
Kim olduğunuz beni ilgilendirmiyor. Bende 47 yaşındayım. Burada kişiye özel çalışmamız yok. Cevabınızı verdik, uzatmanıza gerek yok. Yanlış birşey söylemedik. İstediğiniz şey yasal değil dedik. Yanlış mı söylemişiz. Eğer arayacaksanız, gidin başka konumlarda arayın dedik. Forumu gezerseniz, yardım isteyen herkese cevap vermeye çalıştığımızı göreceksiniz. Ha siz ben bilmem ne babayım diye özel muamele istiyorsanız o sizin meseleniz. Google araştırıp sizin kim olduğunuzu öğrenme durumunda da değilim. Karşınızdakini küçümsemeyin, sizde araştırın. Buralarda bizler dirsek çürütüyorsak, boş gezenin boş kalfası olduğumuzdan değildir. Sanırım bizden zorla almak istediğiniz cevapta buydu.

Büyük ekranlı tablet aynı zamanda telefon olarak kullanabileceğim bir cihaz ararken konuyu gördüm yalnız kafama takılan bir mantıksız yasa ve forum kuralı dikkatimi çekti ki zaten imesisi üzeinde olan bir cihazda telefon görüşmesi yapmak nasıl yasa dışı olabilir ve üzerinde imeisi olan bir cihazın imeisini değiştirmeden telefon özelliğini edinmeyi istemek nasıl forum kurallarına aykırıdır anlayamadım. Neyse 7" den büyük ekranlı telefon aramaya devam.
leonidasss leonidasss - #56
Büyük ekranlı tablet aynı zamanda telefon olarak kullanabileceğim bir cihaz ararken konuyu gördüm yalnız kafama takılan bir mantıksız yasa ve forum kuralı dikkatimi çekti ki zaten imesisi üzeinde olan bir cihazda telefon görüşmesi yapmak nasıl yasa dışı olabilir ve üzerinde imeisi olan bir cihazın imeisini değiştirmeden telefon özelliğini edinmeyi istemek nasıl forum kurallarına aykırıdır anlayamadım. Neyse 7" den büyük ekranlı telefon aramaya devam.
Kaç inçlik telefon işinizi görür powerway in telefon destekli 8'' lik bir cihazı mevcut araştırın isterseniz.
symbazz symbazz - #57

Size sunulan imeili cihaz ile sadece data bağlantısı kurup internete girebilirsiniz. Ve devlete de bu şekilde kullanılacağı için vergisi ödenmiş. Siz telefon özelliğini açıp, yasalara uygun olmayan kanunsuz bir şeyi araştırıyorsunuz. Bu uyanıklık ve devletten vergi kaçırmaktır. Bu size göre doğru geliyor da, bizim kanunsuzluğu engellemeyi ilke edinmemiz size neden saçma geliyor anlayamadım gitti. Asıl mantıksızlık bu arkadaşım. Kanunsuzluk açlığınızı başka illegal sitelerden giderebilirsiniz. Bizler sizlere rağmen Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına saygılı bir forum olarak yayın hayatımıza devam etmeye sadık kalacağız. Gidin 50 lira verin tuşlu bir telefon alın, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını yiyeceğinize.
Paradox Paradox - #58

Bu konuları devlet büyüklerimizle konuşmanız gerekli.
Eminim kendileri size, sizi tatmin edecek cevaplar vereceklerdir.
hannibal21 hannibal21 - #59
Hocam dosya silinmiş yeni bir link verebilir misiniz?
Paradox Paradox - #60
Hocam dosya silinmiş yeni bir link verebilir misiniz?

Dosyalar yerli yerinde duruyor efendim.
hannibal21 hannibal21 - #61
Ucweb de sıkıntı varmış hocam teşekkür ederim :)
Paradox Paradox - #62
Ucweb de sıkıntı varmış hocam teşekkür ederim :)

Rica ederim.
A abdelrahmanmix - #63
pleahave tablet casper l8 4.5G and i power of it when i go to airport after finish the tablet no power on ..only button power and volume up + can enter to recovery mode but can i do no ..
Paradox Paradox - #64
pleahave tablet casper l8 4.5G and i power of it when i go to airport after finish the tablet no power on ..only button power and volume up + can enter to recovery mode but can i do no ..

Install the software.
M mamiaga34 - #65
Hocam rica etsem 2018 via l8 4.5G stock rom unuda atarmısın
Paradox Paradox - #66
Hocam rica etsem 2018 via l8 4.5G stock rom unuda atarmısın

Elimdeki yazılımları paylaştım.
Ne yazık ki, elimde bu cihaz için başka bir yazılım bulunmamaktadır.
Nebuya Nebuya - #67
Hocam 2017 yıl cıkışlı via l8 aldım telefon özelliğini actif etmek için bu rom umu uyguluyoruz şimdiden teşekkürler.
Paradox Paradox - #68
Hocam 2017 yıl cıkışlı via l8 aldım telefon özelliğini actif etmek için bu rom umu uyguluyoruz şimdiden teşekkürler.

Paylaşılan yazılım cihazınızın orijinal yazılımıdır.
Cihazınıza telefon özelliği kazandırmaz.
B blackq - #69
mrb. ben bu yazılımı attım casper yazısında kalıyor kapanıyor tekrar casper yazısı geliyor açılmadan sürekli kendini resetliyor daha önce açılıyordu gmail hesabı için bu yazılımı attım
B blackq - #70
Recovery menüsüne girerek format atın.

boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?
Paradox Paradox - #71
boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
C cr@zyboy - #72
telefon özelliği hakkında bi gelişme varmı 2019 :)
Paradox Paradox - #73
telefon özelliği hakkında bi gelişme varmı 2019 :)

Ne yapacaksınız telefon özelliğini?
Herkes de bir heves, uğraşmaya değmez.
Aydar Aydar - #74
Ne yapacaksınız telefon özelliğini?
Herkes de bir heves, uğraşmaya değmez.
:zuhaha:
C cr@zyboy - #75
:) müşteri istiyor sim kart yeri var ama takınca hiç hareket yok.
Paradox Paradox - #76
:) müşteri istiyor sim kart yeri var ama takınca hiç hareket yok.

Anladım.
Benim bildiğim kadarıyla bu cihaza ait telefon özellikli bir yazılım mevcut değil.
Ana kart değerlerinden benzerler bulunarak, o cihazlara ait yazılımlar denenebilir.
M mstfedro - #77
TEŞEKKÜR EDERİM MT65XX DRİVER BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUN
Paradox Paradox - #78
TEŞEKKÜR EDERİM MT65XX DRİVER BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUN

İndirdiğiniz dosyaların arasından ihtiyacınız olan sürücüler çıkmadı mı?
W wrister61 - #79
merhabalar cihazda frp vardı standart yazılım yükledim frimeware upgrade seçeneğinden fakar cihaz sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor elle format denedim recovery diyorum gene sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor acaba bir çözümü mevcutudur.
Paradox Paradox - #80
merhabalar cihazda frp vardı standart yazılım yükledim frimeware upgrade seçeneğinden fakar cihaz sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor elle format denedim recovery diyorum gene sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor acaba bir çözümü mevcutudur.

Tekrar yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?
W wrister61 - #81
Tekrar yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?
farklı yılın rom'unu yükleyince açıldı teşekkür ederim
Paradox Paradox - #82
farklı yılın rom'unu yükleyince açıldı teşekkür ederim

Rica ederim, geçmiş olsun.
D day_see - #83
Tesekkurler
Paradox Paradox - #84
J jiinbunk - #85
teşekkürler
Paradox Paradox - #86
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-l8-4-5g-rom-13-07-2016.33/