Casper VIA M1 Yazılım Yükleme

Casper VIA M1 Yazılım Yükleme

Paradox Paradox - #1
Casper VIA M1
Yazılım Yükleme

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Dosyaları indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
MTK Yazılım Yükleme Kılavuzu (E1-M1-V3-V4-V5-V8-V8C-V9)
SP Flash Tool
Sürücüler
A aksoy45 - #2
tşkler arkadaş saolasın
Paradox Paradox - #3
tşkler arkadaş saolasın

Rica ederim.
hakanergun hakanergun - #4
6.0 yükselte biliyormuyuz bunla hocam sitede bile yazılım güncellemesi yok
Paradox Paradox - #5
6.0 yükselte biliyormuyuz bunla hocam sitede bile yazılım güncellemesi yok

Yazılım versiyonu hakkında ne yazık ki bir bilgim yok.
hakanergun hakanergun - #6
casperla resmi twiter hesabım üzerinden görştüm 6.0 yapamadığımı belirttim bende telin bilgiler ve seri nosu istedi gönderdikleri linkler üzeriden güncelleme yaptım telefonum casper via m1 5.1 den 6.0 çıkardım
Paradox Paradox - #7
casperla resmi twiter hesabım üzerinden görştüm 6.0 yapamadığımı belirttim bende telin bilgiler ve seri nosu istedi gönderdikleri linkler üzeriden güncelleme yaptım telefonum casper via m1 5.1 den 6.0 çıkardım

Hayırlı uğurlu olsun efendim.
Cihazınızı güle güle kullanınız.
mahmudxon mahmudxon - #8
Merhaba arkadaşlar.... Casper via m1 download only yaptim ayni ayni bişey değişmedi (casper yazisinda donuyor) .
Sonra Format all-download yaptim komple yazilim oldu ama telefon kapandi . Şimdi hiç açilmiyor . Aranizda bu problemle karşi gelen varmi. Sizden yardim beklıyorum. Teşekkurler...!
silivriserdar silivriserdar - #9
Merhaba arkadaşlar.... Casper via m1 download only yaptim ayni ayni bişey değişmedi (casper yazisinda donuyor) .
Sonra Format all-download yaptim komple yazilim oldu ama telefon kapandi . Şimdi hiç açilmiyor . Aranizda bu problemle karşi gelen varmi. Sizden yardim beklıyorum. Teşekkurler...!
1. Cihazınız doğru cihaz mı?
2. Cihazınız daha önce çalışan bir cihazmıydı?
mahmudxon mahmudxon - #10
1. Cihazınız doğru cihaz mı?
2. Cihazınız daha önce çalışan bir cihazmıydı?
Cihaz Casper via m1 . Bundan oncede Casper yazinda donuyordu. Şimdi komple kapandi ama yazilimi full aldi
silivriserdar silivriserdar - #11
Cihaz Casper via m1 . Bundan oncede Casper yazinda donuyordu. Şimdi komple kapandi ama yazilimi full aldi
Yazılımı yüklediniz format attınız ve hala açılmıyor ise ve cihaz doğru cihaz yazılım doğru ise büyük ihtimal cihazda donanımsal bir sorun vardır.
Paradox Paradox - #12

Cihazınıza fiziksel müdahale gerek.
Bu nedenle cihazınızı teknik servisine göndermeniz gerekmektedir.
E ertan_461 - #13
casper via m1 cihazım logosunda donuyo
EliteMan EliteMan - #14
casper via m1 cihazım logosunda donuyo
Yazılım Yükleyi Denedizmi
Yada
Hard Reset​
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-m1-yazilim-yukleme.177/