Yardım Casper Via S7-3G Android Başlatılıyor Yazısında Kalıyor

sevgiler

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
28
0
1
33
Casper via S7-3G modeli Yazılım başarılı yükleniyor ama "Android Başlatılıyor " yada "Casper Via"yazısında saatlerce kalıyor. Eğer update.zip dosyası varsa paylaşın lütfen veya flash tool ile yüklenen yazılım starter dosyası olan. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

sevgiler

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
28
0
1
33
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yazılımlaalakalı bir sıkıntı yoktu. Sadece bataryası şarj olmuyordu şuan şarj oluyor bu seferde Casper via veya Android başlatılıyor yada Android yeni sürüme geçiriliyor yazısında kalıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yazılımlaalakalı bir sıkıntı yoktu. Sadece bataryası şarj olmuyordu şuan şarj oluyor bu seferde Casper via veya Android başlatılıyor yada Android yeni sürüme geçiriliyor yazısında kalıyor

Anladım, öncesinde gereksiz kasmalar ve uygulama durduruldu hataları yoksa, eMMC/Nand Flash sorunun olma oranı düşüyor.
Cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapıyor ama yine de cihazınızı açamıyorsanız:
Cihazınıza ne şekilde yazılım yüklemesi yaparsanız yapın, büyük olasılıkla cihazınız yine açılmayacaktır.

sevgiler

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
28
0
1
33
Anladım, öncesinde gereksiz kasmalar ve uygulama durduruldu hataları yoksa, eMMC/Nand Flash sorunun olma oranı düşüyor.
Cihazınıza normal bir şekilde yazılım yüklemesi yapıyor ama yine de cihazınızı açamıyorsanız:
Cihazınıza ne şekilde yazılım yüklemesi yaparsanız yapın, büyük olasılıkla cihazınız yine açılmayacaktır.
Anladım yanlız cihaz batarya değişiminden sonra açıldı sonra tekrar açmaya çalıştığımda son durum bu oldu format attım yine aynı değişen birşey yok sizin var mı bir öneriniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper sitesinde indireceğim ama orda da tabletin modeli yok.

Burada paylaşılan Casper yazılımları orijinaldir.
Hatta bazılarındaki hatalar tarafımca düzeltilmiş ve Casper tarafından bile indirilmiştir.
Tıpkı
veya benzer çalışmalarda olduğu gibi.
Casper'den yazılım temin etmeniz pek mümkün değil.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anladım yanlız cihaz batarya değişiminden sonra açıldı sonra tekrar açmaya çalıştığımda son durum bu oldu format attım yine aynı değişen birşey yok sizin var mı bir öneriniz.

İlk önce farklı bir batarya denemenizi öneririm.
Sonrasında ise cihaza yazılım yüklemesi yapmadan cihazı formatlamanız ve yazılım yükleme işlemini bu şekilde yapmanız faydalı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: sevgiler

sevgiler

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
28
0
1
33
Burada paylaşılan Casper yazılımları orijinaldir.
Hatta bazılarındaki hatalar tarafımca düzeltilmiş ve Casper tarafından bile indirilmiştir.
Tıpkı
veya benzer çalışmalarda olduğu gibi.
Casper'den yazılım temin etmeniz pek mümkün değil.
Ellerinize sağlık üstadım.

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
FactoryTool_Setup_V1.29.02 ile yükleyiniz..ve ayarları görseldeki gibi yapınız...

Ekli dosyalar

• factoryy tool setup.PNG
    factoryy tool setup.PNG
    117 KB · Görüntüleme: 10