Casper Via S7 3G Root Sorunu

Casper Via S7 3G Root Sorunu

Takunya Takunya - #1
Bu model tabletimi rootlamakta sorun yaşıyorum

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
mpayaz50 mpayaz50 - #2
Cihaz android 5 versiyon diye hatırlıyorum kingroot,kingoroot vs denedınızmı?
Takunya Takunya - #3
evet denedim ama hata veriyor

6Jo1B3.jpg
silivriserdar silivriserdar - #4
bulunan cihazlar ile aynı işlemcili sizin cihazınız. O yüzden oradaki cihazlar ile aynı yönteme bakabilirsiniz.
Takunya Takunya - #5
bulunan cihazlar ile aynı işlemcili sizin cihazınız. O yüzden oradaki cihazlar ile aynı yönteme bakabilirsiniz.
bilgi için teşekkürler linkle görülen modeller inde farklı farklı root yapılma teknikleri var biraz inceledim ama sonuca varamadım
silivriserdar silivriserdar - #6
bilgi için teşekkürler linkle görülen modeller inde farklı farklı root yapılma teknikleri var biraz inceledim ama sonuca varamadım

Cihazınızın bootloader kilidini açtınız mı?
Takunya Takunya - #7
Cihazınızın bootloader kilidini açtınız mı?
böle bir işlem yapılmadı hocam sadece google account kiliti için rom yüklemesi yapmıstım
silivriserdar silivriserdar - #8
böle bir işlem yapılmadı hocam sadece google account kiliti için rom yüklemesi yapmıstım
Cihazınızın usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın sonra pc'ye bağlayın. Cmd ekranını açın ve adb reboot bootloader yazın sonra enter deyin. Cihaz Fastboot moda girerse fastboot oem unlock-go komutunu yazın ve enter deyin.

Yalnız bu işlemleri yaparken bilgilerinizi düzgünce yedek alın. Ayrıca Gmail hesabından çıkış yapın.
Takunya Takunya - #9
Cihazınızın usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın sonra pc'ye bağlayın. Cmd ekranını açın ve adb reboot bootloader yazın sonra enter deyin. Cihaz Fastboot moda girerse fastboot oem unlock-go komutunu yazın ve enter deyin.

Yalnız bu işlemleri yaparken bilgilerinizi düzgünce yedek alın. Ayrıca Gmail hesabından çıkış yapın.
hocam cihaz p test denilen motta acılıyor bu komutta
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-s7-3g-root-sorunu.5668/