Casper Via T10 Bios Lazım

Casper Via T10 Bios Lazım

rotosis_robotics rotosis_robotics - #1
Merhaba Arkadaşlar Casper Via T10 Bios yanlışlıkla yedeklemeden sildim.Rica Etsem Elinde olan varsa paylaşabilirmi.?
Paradox Paradox - #2
Merhaba Arkadaşlar Casper Via T10 Bios yanlışlıkla yedeklemeden sildim.Rica Etsem Elinde olan varsa paylaşabilirmi.?

Ne yazık ki bende yok.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman hiç tepki almıyor musunuz?
rotosis_robotics rotosis_robotics - #3
İlginiz için teşekkür ederim.Hiç bir tepki yok farklı cihazların bioslarını denedim şarj ışığı ve ekran arka ışığı geldi fakat pc ile bağlantı sağlamadı.
Paradox Paradox - #4
İlginiz için teşekkür ederim.Hiç bir tepki yok farklı cihazların bioslarını denedim şarj ışığı ve ekran arka ışığı geldi fakat pc ile bağlantı sağlamadı.

Size konuyla ilgili bir kaç önerim olacak:
1: Burada bulunan yazılımı cihazınıza yüklemeye çalışınız.
Yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sistemi yüklü bir cihazda yapmaya çalışınız.
2: bulunan konuyu inceleyiniz.
3: Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşınız.
Paylaştığınız fotoğrafta, donanım bileşenlerinin belirgin bir şekilde görüntülendiğinden emin olunuz.
rotosis_robotics rotosis_robotics - #5
Ben Gerekli Bios Sorunun sorunu çözdüm. İhtiyacı olan arkadaşlar içinde bios dosyalarını paylaşıyorum.
1: Casper Via T10 (Z3735F) Bios
2: Casper Via T10 (Z3735G) Bios
Paradox Paradox - #6
Ben Gerekli Bios Sorunun sorunu çözdüm. İhtiyacı olan arkadaşlar içinde bios dosyalarını paylaşıyorum.
1: Casper Via T10 (Z3735F) Bios
2: Casper Via T10 (Z3735G) Bios

Paylaşım için teşekkürler.
Yükleme konusunda da bilgi vermeniz faydalı olacaktır.
Malumunuz, ne yazık ki, çoğu kişi indirdiği dosyalarla ne yapacağını bilmiyor.
symbazz symbazz - #7
Sd karta bu 3 dosyayı yükleyin ve tableti resetleyin. Size bios yüklensinmi diye soracak. Evet diyeceksiniz. Çoğu cihazda benim bildiğim yükleme yöntemi böyle. Belki faydalı olur.
rotosis_robotics rotosis_robotics - #8
Gerekli dosyaları hazırlıyorum. yakında paylaşırım.
Paradox Paradox - #9
Gerekli dosyaları hazırlıyorum. yakında paylaşırım.

Tamamdır.
Bekliyoruz.
symbazz symbazz - #10
Firmasının reklamını atmış gitmiş herhalde arkadaş. Dosyalar herhalde Bağdattan gelecek.
Paradox Paradox - #11
Firmasının reklamını atmış gitmiş herhalde arkadaş. Dosyalar herhalde Bağdattan gelecek.

;)
quenlood quenlood - #12
hangi marka cihazların bioslarını denediniz bios portlamak için çalışıyorum n410 biosu bulabilirmisiniz ? her ne kadar eski tarihli de olsa gönderiniz.
V volkes - #13
Paylaşım için teşekkürler.
Yükleme konusunda da bilgi vermeniz faydalı olacaktır.
Malumunuz, ne yazık ki, çoğu kişi indirdiği dosyalarla ne yapacağını bilmiyor.
sd karta attım bu 3 dosyayı dnx modda denedim olmadı normal açtım gene olmadı zaten casper via yazıyoır ekranda ilerlemiyor kalıyor öyle
V volkes - #14
sd karta attım bu 3 dosyayı dnx modda denedim olmadı normal açtım gene olmadı zaten casper via yazıyoır ekranda ilerlemiyor kalıyor öyle
manufacturing flash tool denedim o da %11 de takılı kalıyor Device on port 0/1/3 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)
Paradox Paradox - #15
manufacturing flash tool denedim o da %11 de takılı kalıyor Device on port 0/1/3 #0 timeout to enum adb (TIMEOUT = 180)

Yüklemeye çalıştığınız dosyalar Bios dosyaları mı?
Şayet bahsettiğiniz şey Bios dosyaları ise, onları yüklemek için özel bir araç lazım.
Bios dosyalarını paylaşan kişi ne yazık ki gerekli bilgileri paylaşmamış.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/casper-via-t10-bios-lazim.1719/