Stock Rom Casper Via T8B Rom V1.0.8

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
çok teşekkür ederim uğraştırdım sizi birde başka pc'den indirip deneyeceğim ve dediğiniz gibi programın farklı versiyonunu kullanıcam emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Bilgi : Ben idm ile indirme işlemi yapıyordum diğer versiyonları indirirken hiç sorun olmadı ama bunda nedense idm sorun yapıyor şu an idm olmadan normal indirdim herhangi bir sorun çıkmadı hakkınızı helal edin uğraştırdım sizide...
Geçmiş olsun.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
çok teşekkür ederim uğraştırdım sizi birde başka pc'den indirip deneyeceğim ve dediğiniz gibi programın farklı versiyonunu kullanıcam emekleriniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Bilgi : Ben idm ile indirme işlemi yapıyordum diğer versiyonları indirirken hiç sorun olmadı ama bunda nedense idm sorun yapıyor şu an idm olmadan normal indirdim herhangi bir sorun çıkmadı hakkınızı helal edin uğraştırdım sizide...

Geçmiş olsun.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selamun aleyküm yardımcı olabilecek var mı ?
tüm programları kurdum fakat böyle bi hata alıyorum sebebi ne olabilir şimdiden teşekkür ederim

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yanılmıyorsam yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınız ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı kopuyor ve tekrar bağlantı sağlanamıyor.
Yazılım yükleme işlemi sırasında, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

triyaki43

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eyl 2020
1
0
1
34
Benim tabletin üzerinde 2.0 rom yüklü android 4.4 yüklü, daha yüksek bir sürüm nereden bulurum custom rom falan da olur tabi root dosyası da gerek o zaman, mevcut sürümde zoom uygulaması çalışmıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com