Casper Via V6 Yazılım ve Hard Reset Sorunu Yardım

Yazdır

Wermidon

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
6
21
3
32
Casper V6 Yazılım ve Hard Reset Sorunu Yardım

Yazılım yüklerken yüklendi diyor ama hic bir şekilde tepki vermiyor logoda kalıyor.
Factory reset yapayım diyorum E:Faied to mount /cache (İnvalid argument) Hatası verıyor ve Factory reset bile yemiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Casper V6 Yazılım ve Hard Reset Sorunu Yardım.!!

Yazılım yüklerken yüklendi diyor ama hic bir şekilde tepki vermiyor logoda kalıyor.
Factory reset yapayım diyorum E:Faied to mount /cache (İnvalid argument) Hatası verıyor ve Factory reset bile yemiyor
Donanımsal bir sorun olabilir. Cihaz o hale nasıl gelmiş?

• Beğen
Tepkiler: Wermidon

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Orjinal yazılımını, birkaç defa yüklemeyi dene. Elinde varsa Turkcell yazılımını yükle. Atmadan önce ve sonra el formatı at. Eğer tekrar düzelmediyse, yapacak bir şey kalmıyor demektir.

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper V6 Yazılım ve Hard Reset Sorunu Yardım

bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

• Beğen

Wermidon

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
6
21
3
32
Cihaz darbe almış arkadaşlar müşteri bunu yeni belirtiyor ki anlamıyorum bunu başta soruyoruz saklıyorlar hey Allah'ım ilgilendiniz için teşekkürler iade ettim cihazı olmuyordu çünkü donanımsal

• Beğen

Wermidon

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
6
21
3
32
aynen öyle abicim sanki söylemeyince olacak:) zaten olacağı varsa olur

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Cihaz darbe almış arkadaşlar müşteri bunu yeni belirtiyor ki anlamıyorum bunu başta soruyoruz saklıyorlar hey Allah'ım ilgilendiniz için teşekkürler iade ettim cihazı olmuyordu çünkü donanımsal

Herkesin derdi, acaba arızayı en ucuz nasıl kotarırız.

serkan55

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2017
1
1
3
32
Arkadaşlar elimde casper v6 var hard reset attım casper yazısında kalıyor. Yazılım atarım dedim yazılımı atıyor görünüyor. Ama yine caaper yazısında kalıyor. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar elimde casper v6 var hard reset attım casper yazısında kalıyor. Yazılım atarım dedim yazılımı atıyor görünüyor. Ama yine caaper yazısında kalıyor. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı
Sorununuzu daha detaylı ve resimli anlatırsanız daha iyi olur. Yazılım yüklemesi bitince cihaz hemen açılmaz. Bazen 10 veya 20 dk beklersiniz.

sahin46

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2018
4
0
1
28
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar
Casper V6 cihazim var çocuklar şifreyi yanlış deneye deneye cihazı kilitlemiş sadece telefonu sıfırla yazıyordu.
Bende sifirlaya bastım cihaz bi daha açılmadı.
Qfil ile yazılım felan yüklüyorum ama hala Casper yazısında kalıyor

Şuan recoveyde e failed toplam mount cache hataları var

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar
Casper V6 cihazim var çocuklar şifreyi yanlış deneye deneye cihazı kilitlemiş sadece telefonu sıfırla yazıyordu.
Bende sifirlaya bastım cihaz bi daha açılmadı.
Qfil ile yazılım felan yüklüyorum ama hala Casper yazısında kalıyor

Şuan recoveyde e failed toplam mount cache hataları var

A.S.
Öncelikle cihazınız için doğru yazılımı indirdiğinizden emin olunuz.
Bu cihazın birde Casper Via V6X modeli mevcut.
Daha sonra dosyaları klasöre çıkartınız ve yazılım yükleme rehberine uyarak yazılım yüklemesi yapınız.

sahin46

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2018
4
0
1
28
Hepsini denedim yurtdışı romunu bile kurdum cihaz sorunsuzca alıyor ama Casper yazısından ileri geçmiyor
Not v6x değil cihaz daha buradaki romu kurmuştum sorunsuzca çalışıyordu