Codegen Dream 77W Rom Atılmıyor

Codegen Dream 77W Rom Atılmıyor

yusuf68 yusuf68 - #1
mrb kolay gelsin elimde dream 77w tablet var sürekli recovery bölümü açılıyor factory reset yapacagım fakat ses tuyşu yok dokunmatikte çalışmıyor romu buldum fakat atacak programı bulamadım kaldırılmış kendi sitesinde yardımcı olurmusunuz
braveturks braveturks - #2
mrb kolay gelsin elimde dream 77w tablet var sürekli recovery bölümü açılıyor factory reset yapacagım fakat ses tuyşu yok dokunmatikte çalışmıyor romu buldum fakat atacak programı bulamadım kaldırılmış kendi sitesinde yardımcı olurmusunuz

Burdan nasıl yazılım yüklendiğine bakabilirsiniz
Tablet için gerekli yazılımı indirebilirsiniz.
.
yusuf68 yusuf68 - #3
TABLET SÜREKLİ RECOVERY MODDA OLDUGU İÇİN PC GÖRMÜYOR HİÇ
braveturks braveturks - #4
TABLET SÜREKLİ RECOVERY MODDA OLDUGU İÇİN PC GÖRMÜYOR HİÇ
Sayın hocam tuşu bozulmuş ya da takılı kalmış. En yakın teknik servise müracaat etmeniz isabetli olur.
Paradox Paradox - #5
Sayın hocam tuşu bozulmuş ya da takılı kalmış. En yakın teknik servise müracaat etmeniz isabetli olur.

Cihaz sizinse, tuşu yerinden söktükten sonra, bir cımbız yardımıyla tuşa basarak cihazı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
Ben olsaydım böyle yapardım.
;)
yusuf68 yusuf68 - #6
hocam bende yapıyorum ufak tefek tamir ama cihazın ses tuşu yok sadece acma-kapama ve geri tuşu var cıkamadım bi türlü içinden
Paradox Paradox - #7
hocam bende yapıyorum ufak tefek tamir ama cihazın ses tuşu yok sadece acma-kapama ve geri tuşu var cıkamadım bi türlü içinden

Cihazın güç tuşuna 20 saniye basılı tutunuz.
Daha sonra bırakınız ve Geri tuşuna basarak cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız.
Olmazsa, yine cihazınızın güç tuşuna 20 saniye basılı tutunuz.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız ve Geri tuşuna basarak cihazınızın Güç tuşuna basınız.
Bu yöntemlerde olmazsa, aklınıza gelebilecek farklı kombinasyonları deneyiniz.
Unutmadan:
İşletim sisteminiz Microsoft Windows 10'sa muhtemelen sürücü sorunu yaşayabileceğinizi de göz ardı etmeyiniz.
RockChip işlemcili cihazların çoğunun sürücüsü Microsoft Windows 8 ve sonrası ile uyumsuzdur.
symbazz symbazz - #8
Rockchip windows 8 sürücüleri, windows 10 da kullanılabiliyor.
mstasci76 mstasci76 - #9
s.aleykum. bugun codegen dream 77 tablet geldi. geri tuşu yok sadece power tuşu var. konuya uygun olduğu için yeni konu açmadan buraya yazıyorum. rom atmak isterken uğraş sonucu reset ve power tuşlarını basılı tutarak pcye bağladığımda aygıtı gördü. driver tanıtıp yazılımı yükledim. bilginize arkadaşlar.
Paradox Paradox - #10
s.aleykum. bugun codegen dream 77 tablet geldi. geri tuşu yok sadece power tuşu var. konuya uygun olduğu için yeni konu açmadan buraya yazıyorum. rom atmak isterken uğraş sonucu reset ve power tuşlarını basılı tutarak pcye bağladığımda aygıtı gördü. driver tanıtıp yazılımı yükledim. bilginize arkadaşlar.

Geri bildirim için teşekkürler.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/codegen-dream-77w-rom-atilmiyor.2100/