Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

G güray ersöz - #1
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim tesekürler....
silivriserdar silivriserdar - #2
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim tesekürler....
Cihazınıza format atın, büyük ihtimalle düzelir. Format atmadan önce android sürümünüz 5.1.1 ve üstü ise frp'ye düşmemek için, ayarlardan Gmail hesabınızı kaldırın. Ayarlardan sonra format atın, gene düzelmez ise o zaman yazılım yüklemeyi denersiniz.
G güray ersöz - #3
format attım ama yine aynı baska çözümü varmıdır
silivriserdar silivriserdar - #4
format attım ama yine aynı baska çözümü varmıdır
Sitede bulunan ilgili konudan uygun yazılımı indirin ve yükleyip deneyin. Yazılımdan sonra gene aynı olursa, sorununuz muhtemelen donanımsal.
Burada bulunan yazılımı bir deneyin.
symbazz symbazz - #5
Bir yazılım at bakalım. Düzelmezse ekran yada dokunmatik arızalı olabilir. Aşırı ısınma varsa sorun anakartta olabilir.
G güray ersöz - #6
tesekkürler yazılımı atıp sonucla ilgli size dönüş yapıcam
G güray ersöz - #7
yazılım atma konusunda yardımcı olurmusunuz herseyi harfiyle yapıyorum ama bi türlü işlem devam etmiyor team wier aracalıgı ile baglanabilirmisiniz
silivriserdar silivriserdar - #8
yazılım atma konusunda yardımcı olurmusunuz herseyi harfiyle yapıyorum ama bi türlü işlem devam etmiyor team wier aracalıgı ile baglanabilirmisiniz
Özelden TeamViewer için yazdım.
Paradox Paradox - #9

Sorun çözüldü mü?
silivriserdar silivriserdar - #10
Sorun çözüldü mü?
Temwear ile bağlanıp, yazılımı yükledim. Dokunmatik sorununu ara sıra yapıyormuş, her zaman değil. Geri dönüş yapacağını söyledi.
Paradox Paradox - #11
Temwear ile bağlanıp, yazılımı yükledim. Dokunmatik sorununu ara sıra yapıyormuş, her zaman değil. Geri dönüş yapacağını söyledi.

Anladım.
Cihazın donanımında bir sorun olabilir.
G güray ersöz - #12
donma sorunum 3 gündür yok inş bir sıkıntı cıkmaz
silivriserdar silivriserdar - #13
Sanmıyorum bir daha yapacağını, geçmiş olsun.
G güray ersöz - #14
tesekkür ederim elinize saglık sayenizde garantiye gönderip beklemekten kurtuldum...
Paradox Paradox - #15
tesekkür ederim elinize saglık sayenizde garantiye gönderip beklemekten kurtuldum...

Geçmiş olmuş.
Son olarak:
Cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara dikkat ediniz.
Ne yazık ki markketteki çoğu uygulama artık zararlı kodlar barındırmaya başladı.
Bunun sonucu olarak da, cihazlarda kasmalar ve donmalar olabilmektedir.
playingod playingod - #16
Dostum bahsettiğin kasma sorunu için hangi yazılımı yükledin belirtir misin lütfen
symbazz symbazz - #17
Dostum bahsettiğin kasma sorunu için hangi yazılımı yükledin belirtir misin lütfen

Buradaki
Omercilli Omercilli - #18
Selamın aleyküm bende de aynı şekilde bir sorun var ekran donuyor güç tuşuna bastıktan sonra düzeliyor programı indirmeye çalışıyorum indirdim fakat programı açamıyorum yardımcı olurmusunjz
symbazz symbazz - #19
Selamın aleyküm bende de aynı şekilde bir sorun var ekran donuyor güç tuşuna bastıktan sonra düzeliyor programı indirmeye çalışıyorum indirdim fakat programı açamıyorum yardımcı olurmusunjz

Sizde buradaki yazılımı indiriniz ve cihazınıza içerisindeki talimatlara göre yükleyiniz. Recovery menüsüne girebiliyorsanız, menüden Wipe Data / Cache seçeneklerini onaylayınız. Ve yazılımı yükledikten sonra da aynı işlemleri yapınız. Sorun düzelmezse, donanımsaldır zaten.
N Nrmn - #20
Sorun çözüldü mü?
Merhaba benim de Casper Via A1 var şöyle bir sorun oluyor misal annemi arıyorum çalmadan hemen arama sonlandırıldı deyip aramayı kesiyor bir kaç kez deniyorum aynı şekilde devam ediyor başkasını arıyorum çalıyor yarım saat sonra başkasını aradığım kişiyi arıyorum aynı arama sonlandırıldı diyor annemi arıyorum çalıyor sonra tuş kilidi açıp kapatıyorum aynısı oluyor ne yapmam gerekiyor
Paradox Paradox - #21
Merhaba benim de Casper Via A1 var şöyle bir sorun oluyor misal annemi arıyorum çalmadan hemen arama sonlandırıldı deyip aramayı kesiyor bir kaç kez deniyorum aynı şekilde devam ediyor başkasını arıyorum çalıyor yarım saat sonra başkasını aradığım kişiyi arıyorum aynı arama sonlandırıldı diyor annemi arıyorum çalıyor sonra tuş kilidi açıp kapatıyorum aynısı oluyor ne yapmam gerekiyor

Merhaba,
Cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.
Ayrıca, konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
Cumaligltkn Cumaligltkn - #22
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirimtesekürler. Garantiye yolladım yine aynısı oldu yardım edermisiniz
Paradox Paradox - #23
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirimtesekürler. Garantiye yolladım yine aynısı oldu yardım edermisiniz

Ayrıca, konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
A agoze29 - #24
Düzeldi telefonum yazılım güncellemesi yapınca ☺️☺️☺️
Paradox Paradox - #25
Düzeldi telefonum yazılım güncellemesi yapınca ☺️☺️☺️

Geçmiş olsun.
Cihazın üzerindeki yazılımında bir sorun var sanırım.
Hemen hemen herkes aynı sorunu yaşıyor.
playingod playingod - #26
Geçmiş olsun.
Cihazın üzerindeki yazılımında bir sorun var sanırım.
Hemen hemen herkes aynı sorunu yaşıyor.
Hocam bende bu stock rom yazılımını yükledim sorunsuz şekilde fakat sorun hala geçmedi. Hala kasma yaşıyorum. 1 günde bir restart atmak zorunda kalıyorum üstelik bilinçli bir android kullanıcısı olduğumu düşünüyorum yani önbellek, çerez vs düzenli olarak siliyorum. Nasıl çözebilirim?
Paradox Paradox - #27
Hocam bende bu stock rom yazılımını yükledim sorunsuz şekilde fakat sorun hala geçmedi. Hala kasma yaşıyorum. 1 günde bir restart atmak zorunda kalıyorum üstelik bilinçli bir android kullanıcısı olduğumu düşünüyorum yani önbellek, çerez vs düzenli olarak siliyorum. Nasıl çözebilirim?

uygulama ile veya benzer bir uygulamayla uygulamaların ne kadar İşlemci/Ram kullandığını gözlemleyebilir misiniz?
playingod playingod - #28
uygulama ile veya benzer bir uygulamayla uygulamaların ne kadar İşlemci/Ram kullandığını gözlemleyebilir misiniz?
Sistem dışında geri kalanları çok az
Paradox Paradox - #29
Sistem dışında geri kalanları çok az

Anladım.
Bir gün elime bu cihazlardan bir tane geçerse, nasipse detaylı bir inceleme yapabilirim sanırım.
Omercilli Omercilli - #30
Kardrşim programı telefona imdirdim ancak açamıyorum şifre istiyor

Screenshot_20180115-162757.png
coban32 coban32 - #31
Kardrşim programı telefona imdirdim ancak açamıyorum şifre istiyorEkli dosyayı görüntüle 701
Telefona indirmiyeceksiniz. Bir bilgisayar aktarın indirdiğiniz romu cihaza bilgisayar aracılığı ile yükleyeceksiniz.
symbazz symbazz - #32
Telefona indirmiyeceksiniz. Bir bilgisayar aktarın indirdiğiniz romu cihaza bilgisayar aracılığı ile yükleyeceksiniz.
Ha bilgisayar ha telefon. Ekrandan belli rar şifresi istiyor. Yokmu sizde şifre.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
coban32 coban32 - #33
www.mobilkulup.com şifresi ben resmin tam boyutunu göster iletisinden dolayı şifre sorduğunu görmemişim arkadaşın... :)

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 54
symbazz symbazz - #34
www.mobilkulup.com şifresi ben resmin tam boyutunu göster iletisinden dolayı şifre sorduğunu görmemişim arkadaşın... :)
[emoji16]olur böyle şeyler.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #35
Şifreler konularda kocaman kocaman yazılarla yazıyor.
Nasıl oluyor da bu kocaman şifreler gözden kaçabiliyor anlamıyorum.
Ebubekir yıldırım Ebubekir yıldırım - #36
Aynı sorun bende de var hocam format attım olmadı
Paradox Paradox - #37
Aynı sorun bende de var hocam format attım olmadı

Yazılım yüklemesi yapınız.
Ebubekir yıldırım Ebubekir yıldırım - #38
Yaptım hocam formatta attım olmadı sonra yazılım güncelledim yine donuyo
Paradox Paradox - #39
Yaptım hocam formatta attım olmadı sonra yazılım güncelledim yine donuyo

Bu durumda cihazınızı teknik servise göndermekten başka bir çare bulunmuyor sanırım.
Eren Topkara Eren Topkara - #40
Cihazınıza format atın, büyük ihtimalle düzelir. Format atmadan önce android sürümünüz 5.1.1 ve üstü ise frp'ye düşmemek için, ayarlardan Gmail hesabınızı kaldırın. Ayarlardan sonra format atın, gene düzelmez ise o zaman yazılım yüklemeyi denersiniz.
Bu yazılım f1 için olur mu indirdim ama daha açmadım
TuranReis TuranReis - #41
Bu yazılım f1 için olur mu indirdim ama daha açmadım
Buradaki linkten telefonuna stock romunu kurabilirsin.
C cetinyasin - #42
Casper via a1 cihazımın dokunmatiğinde kasmalar meydana geliyor garantiye yolladım ama sonuç değişmedi telefona rom yüklesem telefon garantiden çıkmış olur mu
leonidasss leonidasss - #43
Casper via a1 cihazımın dokunmatiğinde kasmalar meydana geliyor garantiye yolladım ama sonuç değişmedi telefona rom yüklesem telefon garantiden çıkmış olur mu
Telefonunuz garanti den düşmez. Yazılım işlemi içinde kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra işleme başlamınızı öneririm.
C cetinyasin - #44
Telefonunuz garanti den düşmez. Yazılım işlemi içinde kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra işleme başlamınızı öneririm.
Yazılımı nasıl yükleyeceğimi ve nerden bulabileceğimi anlamadım yardımcı olabilir misiniz
B Busraaa - #45
Casper vıa a1 kullanıyorum ama dokunmatıgınde donma yasıyorum ekran kılıdını açıp kapatınca düzeliyor ne yapmam gerekiyor ?
Paradox Paradox - #46
Casper vıa a1 kullanıyorum ama dokunmatıgınde donma yasıyorum ekran kılıdını açıp kapatınca düzeliyor ne yapmam gerekiyor ?

Yazılım yüklemesi yaparsanız sorununuz düzelecektir.
Cihazınıza burada bulunan yazılımı yükleyebilirsiniz.
S Sefa yıldız - #47
ROMu yüklersem garantidrn çıkarmı aynı sorun bendede var bide pcdrn nasıl yüklenecek anlatırmısnız
Paradox Paradox - #48
ROMu yüklersem garantidrn çıkarmı aynı sorun bendede var bide pcdrn nasıl yüklenecek anlatırmısnız

Öncelikle sakin olunuz.
Oraya buraya saldırmayınız.
Konunun altına yorum yazınız ve sabırla cevaplanmasını bekleyiniz.
Aksi bir davranış, size geç cevap verilmesine veya hiç cevap verilmemesine neden olacaktır.
Cihazınız da sorun olduğu için, küçük bir kıyamet yaşıyor olabilirsiniz.
Lakin bu tamamı ile sizin sorununuz.

Biz her zamanki hayatımıza kaygısızca devam ediyoruz ve kesinlikle sizin dertlerinizi sizin kadar dert etmeyeceğiz.

Forumumuzda paylaşılan yazılımlar cihazınızın orijinal yazılımlarıdır.
Yazılım yükleme işleminden sonra cihazınız garanti kapsamı dışında kalmaz.
Yine ayrıca, gerek indirdiğiniz dosyalarda, gerekse konulardaki yorumlarda yazılım yükleme işlemi için gerekli bilgi ve araçlar mevcuttur.
İhtiyacınız olan yazılımlara buradan ulaşabilirsiniz.
En son tarihli yazılımı yüklemeniz yararınıza olacaktır.
Berrrex Berrrex - #49
S.a sitedeki yazilimi indirdim fakat bu yazilimi telefonun dahilisindeki hangi dosyaya atacam ve telefon kapali konumdayken ses acma+guc tusuna basarak recovery menusundenmi yapiyoruz bu islemi.
Berrrex Berrrex - #50
S.a sitedeki yazilimi indirdim fakat bu yazilimi telefonun dahilisindeki hangi dosyaya atacam ve telefon kapali konumdayken ses acma+guc tusuna basarak recovery menusundenmi yapiyoruz bu islemi.
Ve verdiginiz dosyanin rar sifresi nedir ?
Paradox Paradox - #51
Ve verdiginiz dosyanin rar sifresi nedir ?

İhtiyacınız olan şifre, yazılımı indirdiğiniz konuda mevcuttur.
C Canseldrk - #52
C Canseldrk - #53
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Casper VIA A1 model telefonum ara ara donukluk yaşıyor tuş kilitleyip açtıktan sonra veya kısa bir süre sonra düzeliyor. Format attım sorun çözülmdi lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Paradox Paradox - #54
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Casper VIA A1 model telefonum ara ara donukluk yaşıyor tuş kilitleyip açtıktan sonra veya kısa bir süre sonra düzeliyor. Format attım sorun çözülmdi lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Sametkilic43 Sametkilic43 - #55
Benimde donma sorunum var
Paradox Paradox - #56
Benimde donma sorunum var

Ne güzel.
Gokhan_41 Gokhan_41 - #57
bir bende olmadı 9 aydır şanslıyım sanırım ama 7.0 dan sonra daha sık olmaya başladı güncelleme beter etti 6.0 candır ısrarla devam ediyorum sorunsuz ve rootlu olarak beni üzmedi:)
Servetaga Servetaga - #58
Abi bende de aynı sorun var ve hiç bişey yapmayı bilmiyorum bana da yardımcı olur musun lütfen
Gokhan_41 Gokhan_41 - #59
sürüm düşürme için diyorsan oluruz sıkıntı yok
Zaey Zaey - #60
Merhaba. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. Fakat bu yazılımı telefonuma atmakla hiç bir bilgim yok. Nasıl yapılır bilmiyorum. Yardı
Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama nasıl yazılım atılır bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?
TuranReis TuranReis - #61
Skype adresinizi özelden bana yollayın uzaktan yardım edeyim size daha önce bi kaç arkadaşada yardım ettim bu sitede.
Paradox Paradox - #62
Merhaba. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. Fakat bu yazılımı telefonuma atmakla hiç bir bilgim yok. Nasıl yapılır bilmiyorum. Yardı

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama nasıl yazılım atılır bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Dosyaları indirdiniz mi?
İndirdiğiniz dosyaların arasında yazılım yükleme rehberi mevcuttur.
Olmazsa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.
Gokhan_41 Gokhan_41 - #63
windows 10 olan bilgisayarlarda driver kurulurken biraz sıkıntı olıuyır ama kurduktan sonra en basit rom atmasıdır
B batik39 - #64
Yazılım dosyasını indirdim ama açılmadı casper VIA a1 cihazımda
Master Master - #65
Tekrar indirmeyi deneyin.
Paradox Paradox - #66

Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapmanız gerekiyor.
Bu nedenle ya indirdiğiniz dosyaları bilgisayarınıza aktarınız ya da bilgisayarınızdan yeniden indirme yapınız.
B batik39 - #67
Hangi yazılımı attın yardım eder misin bendede var aynı sorun
Paradox Paradox - #68
Hangi yazılımı attın yardım eder misin bendede var aynı sorun

Belli ki konuya yazılan yorumları okumamışsınız.
Okumuş olsaydınız bu soruyu sormazdınız.
B batik39 - #69
Bütün mesajları okudum canıö benim ama yazılımı atamadım ben
Paradox Paradox - #70
Bütün mesajları okudum canıö benim ama yazılımı atamadım ben

Yorumlarda cihazınıza hangi yazılımı yüklemeniz gerektiği açıkça yazılmış.
Siz bu yazılımı indirdiniz mi?
Yazılım indirdiyseniz ve yükleme işleminde sorun yaşıyorsanız:
Nasipse uzaktan bağlanarak yazılım yükleme işleminde size yardımcı olmaya çalışırım.
A Alexys - #71
paradox onlinemisin
Paradox Paradox - #72
paradox onlinemisin

Şu an evet.
M mesut yılıkyılmaz - #73
Merhaba
M mesut yılıkyılmaz - #74
Via a1 donmalar yaşıyorum arasıra ne yazılım yüklemem gerekir
Master Master - #75
Via a1 donmalar yaşıyorum arasıra ne yazılım yüklemem gerekir
Konuyu okudunuz mu?
B Beyzabyk - #76
Sitede bulunan ilgili konudan uygun yazılımı indirin ve yükleyip deneyin. Yazılımdan sonra gene aynı olursa, sorununuz muhtemelen donanımsal.
Burada bulunan yazılımı bir deneyin.
Benim de telefonum sürekli donuyor. Caaper via a1 kullanıyorum bende. Eğer bu yazılımı yüklersem telefonumun içerisindeki uygulamalara veya herhangi bir şey silinir mi?
TuranReis TuranReis - #77
Benim de telefonum sürekli donuyor. Caaper via a1 kullanıyorum bende. Eğer bu yazılımı yüklersem telefonumun içerisindeki uygulamalara veya herhangi bir şey silinir mi?
Bu yazılımı yükledikten sonra evet telefonun sıfırlanır.
O omarugil - #78
Merhaba benim telde casper via a1 arasıra dokunmatik donuyor güç düğmesindeen açıp kapatıyorum düzeliyor bu sorunu formatla cözebilirmisiniz telden tele
Paradox Paradox - #79
Merhaba benim telde casper via a1 arasıra dokunmatik donuyor güç düğmesindeen açıp kapatıyorum düzeliyor bu sorunu formatla cözebilirmisiniz telden tele

Cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yaparsanız sorununuz çözülür.
Kennackl Kennackl - #80
Merhabalar, bu room donma sorunu için son sürüm mü yoksa zaman içinde yenisi var mı? Aynı sorun bende de var son 3 aydır, telefonu kullanasım gelmiyor :)
Paradox Paradox - #81
Merhabalar, bu room donma sorunu için son sürüm mü yoksa zaman içinde yenisi var mı? Aynı sorun bende de var son 3 aydır, telefonu kullanasım gelmiyor :)

Cihazınıza forumumuzda paylaşılan yazılımı yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra, cihazınız bir bir güncelleme varsa, otomatik olarak alırsınız.
TuranReis TuranReis - #82
08.05.2017 Tarihli yazılım hariç diğer yazılımlara güncelleme gelmiyor.
S Selim2127 - #83
Aynı sorun benim cihazda da var nasıl hal ettin
Paradox Paradox - #84
Aynı sorun benim cihazda da var nasıl hal ettin

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
Kennackl Kennackl - #85
Cihazınıza forumumuzda paylaşılan yazılımı yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra, cihazınız bir bir güncelleme varsa, otomatik olarak alırsınız.
sp flash tool u açıp gerekli scatter dosyasını seçip dowlanda tılayıp sonra telefonu kapalı iken bağlıyorum bilgisayara ama her hangi bir hareket yok? Nerede yanlış yapıyorum? yardımcı olursanız sevinirim.
Paradox Paradox - #86
sp flash tool u açıp gerekli scatter dosyasını seçip dowlanda tılayıp sonra telefonu kapalı iken bağlıyorum bilgisayara ama her hangi bir hareket yok? Nerede yanlış yapıyorum? yardımcı olursanız sevinirim.

Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
TuranReis TuranReis - #87
Ses kısma tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlayın.
M Mr. Exelion - #88
banada yardımcı olurmusun teamvierle bağlanıp
C Cebo50 - #89
Merhaba benimde via a1 son 1 haftadır video izlerken filan donuyor telefon oyun oynuyordum oyunuda sildim hiç zevk vermıyor telefon ısınıyorda yazılımı yükleyin ce geçiyor mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim ..
Paradox Paradox - #90
Merhaba benimde via a1 son 1 haftadır video izlerken filan donuyor telefon oyun oynuyordum oyunuda sildim hiç zevk vermıyor telefon ısınıyorda yazılımı yükleyin ce geçiyor mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim ..

Yazılım yükleme işleminden sonra yaşadığınız sorunların düzeleceği kanaatindeyim.
K kivancc39 - #91
öncelikle merhaba bende de via1-1 yazılım yükleme yaptim tekrardan android 7.0 güncelledim cihazı arkadaşınd dediği gibi takılıyordu tuş açıp kitleyince düzeliyordu bir süre sorna komple gitti alt tuş takım dokunamtiği ama tuş sağlam . rom attıktan sonra da düzelmedi hiç şöyle bir sıkıntı var ayarlarda da dokunmatik parmak izi ayari kayboldu yazılımsal sorun diye düşünüyorum
TuranReis TuranReis - #92
öncelikle merhaba bende de via1-1 yazılım yükleme yaptim tekrardan android 7.0 güncelledim cihazı arkadaşınd dediği gibi takılıyordu tuş açıp kitleyince düzeliyordu bir süre sorna komple gitti alt tuş takım dokunamtiği ama tuş sağlam . rom attıktan sonra da düzelmedi hiç şöyle bir sıkıntı var ayarlarda da dokunmatik parmak izi ayari kayboldu yazılımsal sorun diye düşünüyorum
Sıfırdan yazılım kurduktan sonra mı vardınız bu kanıya ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/dokunmatik-donma-sorunu-casper-via-a1.2573/