Easy Touch Tuşlarınızın Ömrünü Uzatın

Easy Touch Tuşlarınızın Ömrünü Uzatın

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım uygulamayı bende kullanıyorum ve çok iyi tavsiye ederim. Ekrana küçük bir simge halinde gelip bütün işlemleri bu touch ile yapabilirsiniz. Tuşlarınıza basmaya gerek kalmadan bütün herşeyi yapabilirsiniz.
astek055 astek055 - #2
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım uygulamayı bende kullanıyorum ve çok iyi tavsiye ederim. Ekrana küçük bir simge halinde gelip bütün işlemleri bu touch ile yapabilirsiniz. Tuşlarınıza basmaya gerek kalmadan bütün herşeyi yapabilirsiniz.
:alkis:
symbazz symbazz - #3
Iphone daki Assistive Touch gibi desene. Önemli olan ne kadar arka planda ram yediği. Bir de rootkit bir yazılım mı o önemli.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
braveturks braveturks - #4
Ben yükledim geri kaldırdım. Telefonda reklamlar çıkmaya başlamıştı.
silivriserdar silivriserdar - #5
Ben yükledim geri kaldırdım. Telefonda reklamlar çıkmaya başlamıştı.
Bende reklam çıkmıyor. Reklam engelleyici var. [emoji16]
braveturks braveturks - #6
Sony Z1 kullanıyorum. Telefona çok yüklenmiyorum.
astek055 astek055 - #7
Sony Z1 kullanıyorum. Telefona çok yüklenmiyorum.

Valla Hocam z1 yüklensende olur. Bende Z2 kullanıcısıyım. Bu telefona yüklendiğim gibi Samsung telefona yüklenseydim çoktan Mmc Hatasına düşmüştü cihaz. o_O
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/easy-touch-tuslarinizin-omrunu-uzatin.3639/