Tavsiye EFT Dongle Yeni eMMC FRP Reset Dosyaları

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
EFT ekibinin geliştirdiği yeni frp kırma yöntemi için oluşturdukları dosyalar.

Arkadaşlar bu dosyalar sboot dosyaları bunları kullanmak için eft dongle emmc frp reset destekleyen modellere bu sboot dosyasını yüklüyorsunuz ve sonra emmc frp reset ile kırıyorsunuz.

Özellikle android 7 sürümlerine bu sboot dosyasını yükleyip frp kırabiliriz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yükleme Şekli;
İndirdiğimiz sboot.bin dosyasını tar yapma yöntemi aşağıdaki videodadır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
EFT ekibinin geliştirdiği yeni frp kırma yöntemi için oluşturdukları dosyalar.
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Günde 3 adet dosya indirme limiti olurmu ya. Bu ne saçmalık. İnsanlar ticari kullanıyor. Paraysa para vermedik mi. Bu ne limiti. İnsanlar günde üç işmi yapıyorda. Saçmaladılar.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Günde 3 adet dosya indirme limiti olurmu ya. Bu ne saçmalık. İnsanlar ticari kullanıyor. Paraysa para vermedik mi. Bu ne limiti. İnsanlar günde üç işmi yapıyorda. Saçmaladılar.

Limit olayından haberim yok.

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Limiti olmayan box yok ki hocam. Her boxta var limit olayı. Çok saçma tabii ki ama o adamlar için iyi tabii ki. Herkes çekmeye kalksa arşivi o zaman sunucu dayanmaz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Limiti olmayan box yok ki hocam. Her boxta var limit olayı. Çok saçma tabii ki ama o adamlar için iyi tabii ki. Herkes çekmeye kalksa arşivi o zaman sunucu dayanmaz.
Haklısın da, koyarsın günlük 10 dosya yada 5gb eyvallah. Üç dosya nedir yahu. Bu supportu iş yapanlar kullanacak. Akşama kadar kaç cihaz çıkıyor elimizden. Yetmez ki. Ertesi günümü bekleyelim. Serverlarını da ona göre alacak. Ssd li server kiralayıp kullanıma sunacak. 110bin satışları var. Çarpın 75 dolarla. İnşallah düzeltirler.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Haklısın da, koyarsın günlük 10 dosya yada 5gb eyvallah. Üç dosya nedir yahu. Bu supportu iş yapanlar kullanacak. Akşama kadar kaç cihaz çıkıyor elimizden. Yetmez ki. Ertesi günümü bekleyelim. Serverlarını da ona göre alacak. Ssd li server kiralayıp kullanıma sunacak. 110bin satışları var. Çarpın 75 dolarla. İnşallah düzeltirler.

Keşke ben yazmış olsaydım bu boxı :)

AdiL35

Üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2017
44
27
18
41
BU dosyalar ne için ben reset frp mmc kısmından direk yapıyor eft ile Birde nereden atılıyor bu dosya rar dosyası ver içinden bin dosyası cıkıyor

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Halinize şükredin. UAT'a ben giriş bile yapamıyorum. Her gün Tool ID değişiyor :(

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
BU dosyalar ne için ben reset frp mmc kısmından direk yapıyor eft ile Birde nereden atılıyor bu dosya rar dosyası ver içinden bin dosyası cıkıyor
Bu dosyalar örneğin FRP emmc yöntemi ile cihazın FRP'sini açacaksın ama sboot.bin hatası verdi işte o zaman bu dosyayı yükleyip öyle işlem yapacaksın ve sboot.bin hatası almayacaksın. Aşağıdaki videoda sboot.bin dosyasını nasıl tar yapılır anlatımı var.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: AdiL35

AdiL35

Üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2017
44
27
18
41
Eskiden bin dosyasını atmak için ter vardı eft de şimdi yok.