Everest Everpad DC-1028 Hard Reset

Everest Everpad DC-1028 Hard Reset

silivriserdar silivriserdar - #1
Bu tabletin sadece 2 tuşu var biri power diğeri esc tuşu. Bu cihaza format atmak için cihazı PC'ye bağlayın. Phoenix programını indirin;

52ffe89db4616860a5f90bade767fa0b.jpg

Programı açın üste "APK" yazan yere tıkayın ve açılan sayfada "Recovery" var oraya tıklayın. Biraz bekleyin acele etmeyin. Tablet kapanacak ve recovery moda girecektir.

Şimdi tabletin ekranında resimdeki gibi yazı olacak oraya gelin ve dokunun. Sonra yes seçeneğine gelin. Burası önemli burada bu seçme işlemini power tuşuna basarak yapın. Ve format atmaya başlayacak. İsterseniz recovery menüde bulunan wipe cache seçeneğine de basabilirsiniz daha iyi olur.

acd5ad0d45cec8a32d1b4cf9840e9933.jpg
K keskin44 - #2
HOCAM KOLAY GELSN BENDEDE AYNI TABLET VAR AMA OVERPAD YAZAN YERDE KALIYO ÇÖKTÜMÜ NE BİLMİYORUM DENEDİM OLMUYO TABLET ÖYLE KALIYO BUNA SES TUSU OLMADAN TUŞLARLA RESET ATMANIN BİR YOLU YOKMU
silivriserdar silivriserdar - #3
HOCAM KOLAY GELSN BENDEDE AYNI TABLET VAR AMA OVERPAD YAZAN YERDE KALIYO ÇÖKTÜMÜ NE BİLMİYORUM DENEDİM OLMUYO TABLET ÖYLE KALIYO BUNA SES TUSU OLMADAN TUŞLARLA RESET ATMANIN BİR YOLU YOKMU
Konuda anlattım nasıl format atıldığını gerekli programı indirip işlemleri yapabilirsiniz.
K keskin44 - #4
hocam şöyle anlatayım taplet açılmıyo açılış ekranı geliyo bilgisayara bağlanmıyor denedim sürekli olmadı
silivriserdar silivriserdar - #5
hocam şöyle anlatayım taplet açılmıyo açılış ekranı geliyo bilgisayara bağlanmıyor denedim sürekli olmadı
Driverları yüklü mü? Yüklü değilse usb driverları yükleyin. Öyle deneyin olmazsa yazılım yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.
K keskin44 - #6
driver derken hangi driverlar
silivriserdar silivriserdar - #7
driver derken hangi driverlar
USB driverları tabletinizin. Marka ve modelini yazarak Google'da usb driver aratın.
K keskin44 - #8
skyp varmı yada TeamSpeak Gelebilirmisiniz
silivriserdar silivriserdar - #9
skyp varmı yada TeamSpeak Gelebilirmisinz
Temwear varmı
K keskin44 - #10
Var Team Speak gelirseniz vereyim hocam hem sorayım size yardımcı olursanız sevinirim
H hrngll - #11
recovery moda giriyorum ama seçim işlemini yapamıyorum ses kısma açma tuşu yok. esc tuşuna bastığımda ünlem işareti olan android simgesi çıkıyor açma tuşuna bastığım zaman tableti yeniden başlatıyor
silivriserdar silivriserdar - #12
recovery moda giriyorum ama seçim işlemini yapamıyorum ses kısma açma tuşu yok. esc tuşuna bastığımda ünlem işareti olan android simgesi çıkıyor açma tuşuna bastığım zaman tableti yeniden başlatıyor
Bu menü de dokunmatik işler sonra power ile onaylama yapın.
H hrngll - #13
dokunmatik işlemiyor volume up/down to move highlight enter button to select yazıyor
symbazz symbazz - #14
Parmağını ekrana değdir ama kaldırma, yukarı yada aşağı parmağını sürükle.
H hrngll - #15
DENEDİM ONU SONUÇ YİNE DEĞİŞMEDİ YAZILIM ATMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK GİBİ
FAKAT CİHAZIN S/N KISMI OKUNMUYOR RECOVERY EKRANNDA
ASTRA_M102-ENG 5.1.1 LMY47V 20151023 TEST-KEYS
E esaret7 - #16
recovery ekranda takılı kalıyor dokunmatik işlemiyor .yardım lütfem:(
Paradox Paradox - #17
recovery ekranda takılı kalıyor dokunmatik işlemiyor .yardım lütfem:(

Sizin cihazınızda Recovery ekranında dokunma paneli çalışmaz.
Yönlendirmeyi varsa ses tuşları, seçimi ise açma kapama tuşu ile yapmanız gerekmektedir.
E esaret7 - #18
sadece açma kapama bide esc tuşu var :( nasıl o menüye geçiş yapabilecem
Paradox Paradox - #19
sadece açma kapama bide esc tuşu var :( nasıl o menüye geçiş yapabilecem

Konunun ilk mesajında ne yazmanız gerektiği yazıyor.
Cihazınız hiç mi açılmıyor?
N nzmisa - #20
Ya arkadaşım, doğru dürüst açıklama yapmadan konunun ilk mesajında yazıyor diyorsun. Nereden alıntı yaptın acaba. Sana insanlar dokunmatiğin çalışmadığını, ses tuşlarının olmadığını söylüyor.
Paradox Paradox - #21
Ya arkadaşım, doğru dürüst açıklama yapmadan konunun ilk mesajında yazıyor diyorsun. Nereden alıntı yaptın acaba. Sana insanlar dokunmatiğin çalışmadığını, ses tuşlarının olmadığını söylüyor.

Konu cebimizdeydi, oradan alıntı yaptık, hayırdır?
Evet konunun ilk mesajında gerekli açıklama yazıyor.
Power tuşu ile seçim yapıyorsanız hangi tuşla yönlendirme yapmanız gerekir?
Elbette geriye kalan tuş hangisi ise onunla.
C canpolat8121 - #22
driver nasıl indirebilirim
Paradox Paradox - #23
driver nasıl indirebilirim

.
C canpolat8121 - #24
Tab
.
Tableti açıkkenmi baglim programa yoksa kapalıyken mi baglim programa
Paradox Paradox - #25
Tab

Tableti açıkkenmi baglim programa yoksa kapalıyken mi baglim programa

Kapalıyken.
DESPOT4285 DESPOT4285 - #26
KOLAY GELSİN BENİM TABLETTE SEÇİM YAPAMIYORUM
coban32 coban32 - #27
Cihazın switchi (tuş)arızalı olabillir.Soketiniz sağlamsa otg kablo aracılığı ile klavye yada mouse kullanabilirsiniz.
TLG.AK TLG.AK - #28
Merhabalar arkadaşlar Bende'de everest dc-1028 tablet var.Yazılan tüm yöntemleri denedim fakat hiçbiri olmuyor şifreyi bilmediğim için usb hata ayıklama modunu açamıyorum. Hard reset ekranına geçmeyi'de hiçbir şekilde başaramadım Yardımcı olursanız sevinirim.
TLG.AK TLG.AK - #29
KOLAY GELSİN BENİM TABLETTE SEÇİM YAPAMIYORUM
Oraya Kadar Geldiysen Gerisi Kolay. Dokunmatikten seçim ypabilirsin güç düğmesine basılı tutarakta işlemlere devam edebilirsin.
Paradox Paradox - #30
Merhabalar arkadaşlar Bende'de everest dc-1028 tablet var.Yazılan tüm yöntemleri denedim fakat hiçbiri olmuyor şifreyi bilmediğim için usb hata ayıklama modunu açamıyorum. Hard reset ekranına geçmeyi'de hiçbir şekilde başaramadım Yardımcı olursanız sevinirim.

cihazınıza uygun yazılımı indiriniz ve cihazınıza yazılım yüklemesi yapınız.
Sorununuz çözülecektir.
TLG.AK TLG.AK - #31
Dün gece çok uğraştım. Phonixle yazılım attım siteden yazılım attım. ama dokunmatik ters basıyor onu düzeltemiyorum.
Paradox Paradox - #32
Dün gece çok uğraştım. Phonixle yazılım attım siteden yazılım attım. ama dokunmatik ters basıyor onu düzeltemiyorum.

Cihazınıza doğru yazılımı yüklememişsinizdir ve sorun büyük olasılıkla bundan kaynaklanıyordur.
Paylaşılan diğer yazılımları da denediniz mi?
R recoli33 - #33
kardes hareket etmıyorkı ses tusu yok bu tabletlerin.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/everest-everpad-dc-1028-hard-reset.1611/