Exper EasyPad-T7Q Rom

Exper EasyPad-T7Q Rom

Paradox Paradox - #1
Exper EasyPad-T7Q Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.

T tekno28lojistik - #2
eski konu; t7q tablet resetlemeye calısıyorum ekranda dokunmatik calısmıyor (muhtelen eski yazılım oldugu için) usb hata ayıklama modunu açamadıgım için rom'da yükleyemiyorum. çözümü varmıdır? yardımcı olursanız memnun olurum...
Paradox Paradox - #3
eski konu; t7q tablet resetlemeye calısıyorum ekranda dokunmatik calısmıyor (muhtelen eski yazılım oldugu için) usb hata ayıklama modunu açamadıgım için rom'da yükleyemiyorum. çözümü varmıdır? yardımcı olursanız memnun olurum...

Paylaşılan yazılımı yükleyebilmeniz için cihazınızın açılmasına veya başka bir işlem yapmanıza gerek yok.
Buradaki yazılım yükleme talimatında belirtildiği gibi, doğrudan yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
T tekno28lojistik - #4
usb hata ayıklamayı açmama gerek kalmadan talimatlar ile bir netice alabilirim yani deneyip sonucu bildireceğim.
T tekno28lojistik - #5
Paylaşılan yazılımı yükleyebilmeniz için cihazınızın açılmasına veya başka bir işlem yapmanıza gerek yok.
Buradaki yazılım yükleme talimatında belirtildiği gibi, doğrudan yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

olmadı. herhangi bir tepki alamadım.
Paradox Paradox - #6
olmadı. herhangi bir tepki alamadım.

Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
T tekno28lojistik - #7
sorunda orda sanırım. aygıt yöneticinde görünmüyor şuanda sizin dediğiniz işleme nazaran görmedi usb hata ayıklama ilgili bir durum olarak düşünüyordum. bugun musait olursam şayet soketi bi kontrol edicem şarj almasında bi problem yok ama datası ile ilgili sokette sorun olabilir.
Paradox Paradox - #8
sorunda orda sanırım. aygıt yöneticinde görünmüyor şuanda sizin dediğiniz işleme nazaran görmedi usb hata ayıklama ilgili bir durum olarak düşünüyordum. bugun musait olursam şayet soketi bi kontrol edicem şarj almasında bi problem yok ama datası ile ilgili sokette sorun olabilir.

Bir sonuca ulaşabildiniz mi?
T tekno28lojistik - #9
Bir sonuca ulaşabildiniz mi?
evet tahmin ettiğimiz gibi usb soketine sorun cıktı. data temassızlıgı vardı sonrasında düzeldi ve yazılımı attım teşekkür ederim ilginize.
M Machine - #10
evet tahmin ettiğimiz gibi usb soketine sorun cıktı. data temassızlıgı vardı sonrasında düzeldi ve yazılımı attım teşekkür ederim ilginize.

Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #11

:rica:
B bymen07 - #12
s.a hocam bu tablete ait roma ihtiyacım var fakat verilen linkler ölmüş ftp sunucuları kapatılmış sizden ricam elinizde varsa upload edermisiniz,teşekkürler
Paradox Paradox - #13
s.a hocam bu tablete ait roma ihtiyacım var fakat verilen linkler ölmüş ftp sunucuları kapatılmış sizden ricam elinizde varsa upload edermisiniz,teşekkürler

Nasıl ölmüş?
Anlık ekran alıntısı, buyurunuz.

Exper.png
B bymen07 - #14
Nasıl ölmüş?
Anlık ekran alıntısı, buyurunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 3905
çok teşekkürler sağolasın şimdi dosyaları görebildim ayrıntıyı farketmedigim için olmuyormuş chromeden degil internet explorer den girdim dosyalar göründü tekrar teşekkürler
Paradox Paradox - #15
çok teşekkürler sağolasın şimdi dosyaları görebildim ayrıntıyı farketmedigim için olmuyormuş chromeden degil internet explorer den girdim dosyalar göründü tekrar teşekkürler

:rica:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/exper-easypad-t7q-rom.649/