Exper Tablet Ekrana Görüntü Vermiyor

Exper Tablet Ekrana Görüntü Vermiyor

M marlos2727 - #1
merhaba arkadaslar elımde exper bır tablet var acınca ekrana exper yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor ama tablet acık 2 dk sonra power ıle ekranı acmaya calıstıgımda ekran gelıp gerı gıdıyor tablet calısıyor ama anakartı temızledım ekran flexsıne baktım sorun yok ekran baska tablette calısıyor neden olabılır sızce
Paradox Paradox - #2
merhaba arkadaslar elımde exper bır tablet var acınca ekrana exper yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor ama tablet acık 2 dk sonra power ıle ekranı acmaya calıstıgımda ekran gelıp gerı gıdıyor tablet calısıyor ama anakartı temızledım ekran flexsıne baktım sorun yok ekran baska tablette calısıyor neden olabılır sızce

Cihazınız kapalıyken cihazınızı şarja bağladığınızda, ekranda cihazın şarj olup olmadığı ile ilgili bir bildirim oluyor mu?
Cihazınızın bataryasını kontrol edebilir misiniz, belki cihazın şarjı yoktur.
Bununla birlikte, cihaz yazılımında sorun varsa, cihaz kendi kendine kapanıyor olabilir.
Bir de yazılım yüklemesi yapmayı deneyiniz.
M marlos2727 - #3
KARDESIM YAZILIM DENEDIM OLMADI BATARYA FALAN SORUN YOK TABLET ACIK AMA POWE TUSUNA BASINCA ANA EKRAN HEMEN GELIP GIDIYOR TUSU DEYISTIM YINE OLMADI
Paradox Paradox - #4
KARDESIM YAZILIM DENEDIM OLMADI BATARYA FALAN SORUN YOK TABLET ACIK AMA POWE TUSUNA BASINCA ANA EKRAN HEMEN GELIP GIDIYOR TUSU DEYISTIM YINE OLMADI

Ne desem bilemedim.
Cihaz donanımını detaylı bir şekilde incelemek lazım.
coban32 coban32 - #5
Aydınlatma bobini arızalı. Cihazınız ekranı kısa süreli aydınlatıp geri kapatıyorsa ve ekranıda başka anakart üzerinde denediğinize göre bobin arızalı yüke girince geçirmiyor. Ekran fleksini bağladığınız soketin hemen yanında olur genelde. Normal çalıma esnasında ısınır sizdeki ısınmaya tenezzül bile etmeden kapatıyordur. Değiştirin düzelecektir.
Paradox Paradox - #6
Aydınlatma bobini arızalı. Cihazınız ekranı kısa süreli aydınlatıp geri kapatıyorsa ve ekranıda başka anakart üzerinde denediğinize göre bobin arızalı yüke girince geçirmiyor. Ekran fleksini bağladığınız soketin hemen yanında olur genelde. Normal çalıma esnasında ısınır sizdeki ısınmaya tenezzül bile etmeden kapatıyordur. Değiştirin düzelecektir.

:alkis:
M marlos2727 - #7
DENEYIP DONECEM TESEKKUR EDERIM
Paradox Paradox - #8
DENEYIP DONECEM TESEKKUR EDERIM

Sonuç nedir?
M marlos2727 - #9
YOK OLMADI DEGISTIM BOBINI HALA UGRASIYORUM
M marlos2727 - #10
arkadaslar anakrtta catlak varmıs ıslemcının yanında bıryerde 1 cm buyklıgınde kazıyarak tel cektım oldu ama donma yapıyor bazen sorunu bu sekılde cozmus olduk eyvallah
coban32 coban32 - #11
Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #12
arkadaslar anakrtta catlak varmıs ıslemcının yanında bıryerde 1 cm buyklıgınde kazıyarak tel cektım oldu ama donma yapıyor bazen sorunu bu sekılde cozmus olduk eyvallah

Cihaz nasıl o hale geldi ki acaba?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/exper-tablet-ekrana-goruntu-vermiyor.7197/