Fastboot Programı İhtiyacı

• Konbuyu başlatan Empat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

Empat

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2018
13
2
3
Antalya
Merhaba. Benim Vestel markalı, Venüs v3 5570 modelli bir telefonum var. Onu rootlamak istiyorum. Forumda ilgili konuyu ve dosyaları buldum. Fakat işlemde gerekli fastboot programı verilmemiş. Geçen risk alıp gözüme kesen, çok üyesi olan bir siteden indirdim. Bilgisayarıma boot sector virüsü girdi. Formatla dahi geçmeyen harddiskte kendine bölüm ayırıp, kendini çoğaltan virüs. Bir şekilde kurtuldum, dersimi aldım ve güvenilir, temiz bir fastboot programı bulmak için buraya konu açma gereği duydum. Forum aramasında fastboot indirme başlıklı konu bulamadım. Google aramasında ise tanınmış türkçe içerikli site bulamadım. Rica etsem fastboot programına sahip birisi internete yükleyerek link atabilir mi ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Açıkçası ben konuya baktım ama baya düşündüm acaba üyemiz ne demek istemiş. Sonra bazı durumlar olurya cevap bile yazamazsın o durumda kaldım ve konudan hızlı şekilde uzaklaştım. Üye bu konuda ne anlatmak istemiş açıkçası anlamış değilim. Minimal adb fastboot dosyası google'da milyonlarca var. Bende çoğunu indirip kullandım ama daha bir tanesinde virüse rastlamadım. Zaten minimal adb içinde 5 tane dosya var. Çoğu da zipli şekilde geliyor.