Fastboot Programı İhtiyacı

Fastboot Programı İhtiyacı

Empat Empat - #1
Merhaba. Benim Vestel markalı, Venüs v3 5570 modelli bir telefonum var. Onu rootlamak istiyorum. Forumda ilgili konuyu ve dosyaları buldum. Fakat işlemde gerekli fastboot programı verilmemiş. Geçen risk alıp gözüme kesen, çok üyesi olan bir siteden indirdim. Bilgisayarıma boot sector virüsü girdi. Formatla dahi geçmeyen harddiskte kendine bölüm ayırıp, kendini çoğaltan virüs. Bir şekilde kurtuldum, dersimi aldım ve güvenilir, temiz bir fastboot programı bulmak için buraya konu açma gereği duydum. Forum aramasında fastboot indirme başlıklı konu bulamadım. Google aramasında ise tanınmış türkçe içerikli site bulamadım. Rica etsem fastboot programına sahip birisi internete yükleyerek link atabilir mi ?
Paradox Paradox - #2
@silivriserdar ve @symbazz konu hakkında bir bilginiz var mı?
Casper_2641 Casper_2641 - #3
Minimal ADB Fastboot kullanabilirsiniz.
Empat Empat - #4
Minimal ADB Fastboot kullanabilirsiniz.
"Minimal Adb fastboot indir" vb. sorgular yazınca yabancı siteler çıkıyor. Bana upload edilmiş hali lazım.
Casper_2641 Casper_2641 - #5
"Minimal Adb fastboot indir" vb. sorgular yazınca yabancı siteler çıkıyor. Bana upload edilmiş hali lazım.

silivriserdar silivriserdar - #6
Açıkçası ben konuya baktım ama baya düşündüm acaba üyemiz ne demek istemiş. Sonra bazı durumlar olurya cevap bile yazamazsın o durumda kaldım ve konudan hızlı şekilde uzaklaştım. Üye bu konuda ne anlatmak istemiş açıkçası anlamış değilim. Minimal adb fastboot dosyası google'da milyonlarca var. Bende çoğunu indirip kullandım ama daha bir tanesinde virüse rastlamadım. Zaten minimal adb içinde 5 tane dosya var. Çoğu da zipli şekilde geliyor.
braveturks braveturks - #7
Telefonu rootlamayı başardınız mı?
Empat Empat - #8
Cevap yazmaya ve telefonla ilgilenmeye yeni vakit bulabildim. İndirdim ve çalıştırdım linkteki programı. Çok teşekkür ederim size.

Telefonu rootlamayı başardınız mı?
Başardım.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fastboot-programi-ihtiyaci.5619/