Fluo Jazz Tablet Rom Lazım

Teenator

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Nis 2020
5
0
1
38
Fluo Jazz T700030 V2 tabletim akşam kapattım sabah açtığımda ekranda yeşil açılış noktalarında takılı kaldı reset hard format denedim çözüm olmadı nette bulduğum romu yükledim tablet çalışıyor bilgisayara bağlayınca dosyaları falan görebiliyorum ama ekran gelmiyor çözümü nedir bilgisi olan yada çalışan rom varmı elinizde yardımcı olurmusunuz rica etsem teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bunu denedim zaten olmadı siyah ekran oluyor orjinal rom olmasına gerek yok buna uyacak rom varmı öneriniz

Yazılım arşivimde bu cihaz için bir yazılım daha var ama arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Virüs nedeni ile il dışına çıkamadığım için size şu an için daha fazla yardımcı olamıyorum.

Teenator

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Nis 2020
5
0
1
38
Yazılım arşivimde bu cihaz için bir yazılım daha var ama arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Virüs nedeni ile il dışına çıkamadığım için size şu an için daha fazla yardımcı olamıyorum.
başka bir çözümü yokmdur hocam firmaya mail de attım cevap bile vermediler :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

caca

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ağu 2019
8
0
1
35
@Paradox, elinizde iki farklı roma ulaşabildinizmi acaba bende netten attım birtane fakat siyah ekranda kaldı

mehmethan

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2021
1
0
1
31
merhabalar fluo jazz t700030 tabletim açılışta ..... ta kalıyor yardımcı olabilişrmisiniz teşekkürler

burakmazi

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2022
1
0
1
29
cözüm hala yok sanırım yeşil noktalarda kaldı acil teknik sitedeki rom herseyi yükledim olmadı bu ikinci ıolusu ilk oldugunda yapıldı 3-4 ay sonra tekrar oldu