Fluo Jazz Tablet Rom Lazım

Fluo Jazz Tablet Rom Lazım

T Teenator - #1
Fluo Jazz T700030 V2 tabletim akşam kapattım sabah açtığımda ekranda yeşil açılış noktalarında takılı kaldı reset hard format denedim çözüm olmadı nette bulduğum romu yükledim tablet çalışıyor bilgisayara bağlayınca dosyaları falan görebiliyorum ama ekran gelmiyor çözümü nedir bilgisi olan yada çalışan rom varmı elinizde yardımcı olurmusunuz rica etsem teşekkürler.
Paradox Paradox - #2
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
T Teenator - #3
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
bunu denedim zaten olmadı siyah ekran oluyor orjinal rom olmasına gerek yok buna uyacak rom varmı öneriniz
Paradox Paradox - #4
bunu denedim zaten olmadı siyah ekran oluyor orjinal rom olmasına gerek yok buna uyacak rom varmı öneriniz

Yazılım arşivimde bu cihaz için bir yazılım daha var ama arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Virüs nedeni ile il dışına çıkamadığım için size şu an için daha fazla yardımcı olamıyorum.
T Teenator - #5
Yazılım arşivimde bu cihaz için bir yazılım daha var ama arşivim ne yazık ki yanımda değil.
Virüs nedeni ile il dışına çıkamadığım için size şu an için daha fazla yardımcı olamıyorum.
başka bir çözümü yokmdur hocam firmaya mail de attım cevap bile vermediler :(
Paradox Paradox - #6
başka bir çözümü yokmdur hocam firmaya mail de attım cevap bile vermediler :(

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
T Teenator - #7
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
aradım bulamadım bişey yada ben beceremedim ekran açılmıyor root yapılabilirmi bilginiz varmı bu konuda
Paradox Paradox - #8
aradım bulamadım bişey yada ben beceremedim ekran açılmıyor root yapılabilirmi bilginiz varmı bu konuda

Cihazınızın ana kartının görsellerini paylaşabilir misiniz?
caca caca - #9
@Paradox, elinizde iki farklı roma ulaşabildinizmi acaba bende netten attım birtane fakat siyah ekranda kaldı
Paradox Paradox - #10
@Paradox, elinizde iki farklı roma ulaşabildinizmi acaba bende netten attım birtane fakat siyah ekranda kaldı

Hayır, henüz ulaşamadım.
mehmethan mehmethan - #11
merhabalar fluo jazz t700030 tabletim açılışta ..... ta kalıyor yardımcı olabilişrmisiniz teşekkürler
burakmazi burakmazi - #12
cözüm hala yok sanırım yeşil noktalarda kaldı acil teknik sitedeki rom herseyi yükledim olmadı bu ikinci ıolusu ilk oldugunda yapıldı 3-4 ay sonra tekrar oldu
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fluo-jazz-tablet-rom-lazim.9860/