Fluo Jazz Tablet Root İsteği

Fluo Jazz Tablet Root İsteği

K komamira2011 - #1
acil yardım fluo jazz cihazımı rootlamak istiyorum
silivriserdar silivriserdar - #2
acil yardım fluo jazz cihazımı rootlamak istiyorum
King root ve Kingo root programını denediniz mi?
K komamira2011 - #3
Denedim 100 de 80 olunca Root Fail oluyor
silivriserdar silivriserdar - #4
Denedim 100 de 80 olunca Root Fail oluyor
Cihazınızın android sürümü nedir?
K komamira2011 - #5
Android sürümü 6.0
Model jazz
Derleme numarası MRA58K test - keys
Özel derleme sürüm T7000_20171208_V2.0_R4_INT
silivriserdar silivriserdar - #6
Android sürümü 6.0
Model jazz
Derleme numarası MRA58K test - keys
Özel derleme sürüm T7000_20171208_V2.0_R4_INT
Biraz araştıralım aynı işlemci için root nasıl yapılmış bir bakalım. Bulursam konuya ekleme yapacağım.
K komamira2011 - #7
tamam hocam bekliyorum bende araştırıyorum ancak henüz bulamadım...Root atmamın nedeni bu cihazı araç içerisinde kullanacağım kontağı kapattığım zaman otomatik olarak kapanması ve kontağı çevirdiğim zaman otomatik olarak açılması tıpkı gps cihazlar gibi ....onu araştırıyorum ancak onuda bulamadım:disappointed:
Paradox Paradox - #8
bir konu var.
Bakmanız faydalı olabilir.
Y Ysf.krn - #9
tamam hocam bekliyorum bende araştırıyorum ancak henüz bulamadım...Root atmamın nedeni bu cihazı araç içerisinde kullanacağım kontağı kapattığım zaman otomatik olarak kapanması ve kontağı çevirdiğim zaman otomatik olarak açılması tıpkı gps cihazlar gibi ....onu araştırıyorum ancak onuda bulamadım:disappointed:

S.a hocam bişi bulabildiniz mi bende de aynı cihaz var araçta kullanıcam kontak olayını çözdünüz mü ?
Paradox Paradox - #10
S.a hocam bişi bulabildiniz mi bende de aynı cihaz var araçta kullanıcam kontak olayını çözdünüz mü ?

Bunun için önce cihazınızın Root'lu olması gerekli.
Sonra /system/bin/playlpm dosyasını açınız ve her şeyi siliniz.
Daha sonra aşağıdaki kodu yazarak kaydediniz.
(Bu yöntem bütün cihazlarda işe yaramamaktadır.)
Kod:
#!/system/bin/sh[/B][/CENTER][/B][/CENTER][/B][/CENTER]
[B][CENTER][B][CENTER][B][CENTER]/system/bin/reboot

Aşağıdaki araçlarla da, cihazınızı aracınız için daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

B byteknopc - #11
merhaba fluo jazz tablete hard reset attım cihaz fluo simgesine gelip orda klıyor açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz..
Paradox Paradox - #12
merhaba fluo jazz tablete hard reset attım cihaz fluo simgesine gelip orda klıyor açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz..

Yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiz.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
T Thor16 - #13
Selamun aleyküm beyler eliniz de fluo jazz tablet için rom olan var mı acaba. Varsa paylaşırsanız sevinirim kaç gündür araştırıyorum bir türlü bulamadım.
Paradox Paradox - #14
Selamun aleyküm beyler eliniz de fluo jazz tablet için rom olan var mı acaba. Varsa paylaşırsanız sevinirim kaç gündür araştırıyorum bir türlü bulamadım.

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
O ozhaloaga - #15
arkadaşlar fluo jazz tablete hard reset nasıl atılır zira ben ne yaparsam yapayım eski bilgiler duruyor burayı geçemiyorum

1.jpg
Paradox Paradox - #16
arkadaşlar fluo jazz tablete hard reset nasıl atılır zira ben ne yaparsam yapayım eski bilgiler duruyor burayı geçemiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 2305

Diğer konudaki yorumunuza cevap verdim.
Lütfen aynı sorun için farklı konulara yorum yazmayınız.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fluo-jazz-tablet-root-istegi.5990/