Fluo Play 8 T800010 Rom

Fluo Play 8 T800010 Rom

Paradox Paradox - #1
01.png

Fluo Play 8 T800010 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

05.png

Fluo Play 8 T800010 Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

06.png

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

07.png

Fluo Play 8 T800010 Rom

10.png

Fluo Play 8 T800010 Rom
Boyut: 998 MB

09.png

Fluo Play 8 T800010 Rom
CRC32: F5403A5A
MD5: 629D5860997B3F07D526EC2CA1595B29
SHA-1: F1A252E6EBE0D670EB0EE802C278FD74540E1B26

HashTab kontrolü için gerekli programı indirebilirsiniz.

02.png

Hash Kontrolü Nasıl Yapılır?
HashTab programını bilgisayarınıza yükleyiniz, daha sonra dosyanın üzerinde Sağ Tuş/Özellikler seçeneğini seçiniz.
Dosya Hash'leri sekmesini kontrol ediniz.

08.png

İndirdiğiniz dosyaları klasöre çıkartırken hata alıyorsanız:
WinRAR'ın en son versiyonunu indirerek bilgisayarınıza yükleyiniz.

11.png

Avast! Premier:
Temiz
Y yabo - #2
Bro selam emeklerin için teşekkürler . yazılımı indirdim fakat mtk .bin dosyası yok içinde sp flash tool ile kurulum yapamadım eksik sanırım bir bakarmısın .
Y yabo - #3
tamam hallettim tşkler SP_Flash_Tool_v5.1824_Win programı indirip kurdum Çok tşkler bro . Emeklerin için ALLAH razı olsun
Paradox Paradox - #4
tamam hallettim tşkler SP_Flash_Tool_v5.1824_Win programı indirip kurdum Çok tşkler bro . Emeklerin için ALLAH razı olsun

:rica:
U unyehasan - #5
fluo play 8 T800010 model tabletimle ilgili bir sorunum var. destek olabilir misiniz ?
Paradox Paradox - #6
fluo play 8 T800010 model tabletimle ilgili bir sorunum var. destek olabilir misiniz ?

Nasıl bir desteğe ihtiyacınız var?
U unyehasan - #7
Nasıl bir desteğe ihtiyacınız var?
tableti kapattım ve şarj ettim. akabinde açtım. açılıyor gibi oluyor ama ekrana sadece fluo yazısı geliyor ve açılmıyor. internette bulduğun yönergelerle tablete format attım ( ses açma ve power - recowery - wipe data factory reset - delete all user data - reboot system now ). ancak işlem bittiğinde tablet yine açılır gibi oluyor fakat ekranda yine fluo yazısı çıkıyor ve aılmıyor epey de beklememe rağmen. nasıl bir yol izlemeliyim ? şimdiden teşekkürler.
Paradox Paradox - #8
tableti kapattım ve şarj ettim. akabinde açtım. açılıyor gibi oluyor ama ekrana sadece fluo yazısı geliyor ve açılmıyor. internette bulduğun yönergelerle tablete format attım ( ses açma ve power - recowery - wipe data factory reset - delete all user data - reboot system now ). ancak işlem bittiğinde tablet yine açılır gibi oluyor fakat ekranda yine fluo yazısı çıkıyor ve aılmıyor epey de beklememe rağmen. nasıl bir yol izlemeliyim ? şimdiden teşekkürler.

Konuda paylaşılan yazılımı indirerek cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
U unyehasan - #9
Konuda paylaşılan yazılımı indirerek cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
1gb boyutundaki dosyadan mı bahsediyorsunuz ? bir de altında hash degerleri vs bişeyler yazıyor. kısaca nasıl yapılır anlatamaz mısınız rica etsem. daha önce bu şekilde bir işlem hiç yapmadım. biraz karışık gibi görünüyor. teşekkürler.
Paradox Paradox - #10
1gb boyutundaki dosyadan mı bahsediyorsunuz ? bir de altında hash degerleri vs bişeyler yazıyor. kısaca nasıl yapılır anlatamaz mısınız rica etsem. daha önce bu şekilde bir işlem hiç yapmadım. biraz karışık gibi görünüyor. teşekkürler.

Siz önce gerekli yazılım dosyasını indiriniz.
Dosya bilgisayarınıza indikten sonra, nasipse gerisini hallederiz.
U unyehasan - #11
Siz önce gerekli yazılım dosyasını indiriniz.
Dosya bilgisayarınıza indikten sonra, nasipse gerisini hallederiz.
indirme işlemi tamamdır. yardımcı olabilir misiniz müsaitseniz. zahmet olmazsa.
Paradox Paradox - #12
Yazılım yükleme işlemi aşağıdaki videolarda belirtildiği yapılıyor.
Sadece cihazınızı bilgisayarınıza bağlama noktasında farklılık olabilir.
Cihazınızı cihazınız kapalı iken Ses Kısma veya Ses Açma tuşuna basılı tutarak bağlamanız gerekebilir.
Videolarda kullanılan araçları ve sürücüleri arama motorlarından faydalanarak kısa süre içerisinde edinebilirsiniz.
Ayrıca, videoları YouTube üzerinden izlerseniz, videoların altındaki indirme bağlantılarından da faydalanabilirsiniz.

H hub77 - #13
Dosyayı indirdim fakat arşiv hatalı diyor. Boşuna bu kadar bekledim.
Aydar Aydar - #14
veya ile çıkarınız.
Paradox Paradox - #15

İnsan iş bilmeyince böyle oluyor.
'ı güncellerseniz sorununuz çözülür.
H hub77 - #16
İnsan iş bilmeyince böyle oluyor.
'ı güncellerseniz sorununuz çözülür.
Senelerdir teknoloji ile ilgileniyorum fakat ne 7z ne de Winrar ile açılmıyor. İş bilmemek ile ilgisi yok.
Lord Raiden Lord Raiden - #17
Senelerdir teknoloji ile ilgileniyorum fakat ne 7z ne de Winrar ile açılmıyor. İş bilmemek ile ilgisi yok.
Aldığınız hata kodu nedir?
Şimdi ben de indirip açmaya çalışacağım.

Çok beklediyseniz internetiniz yavaş ya da dengesiz olabilir; dosya bozuk inmiş olabilir.
İndirmenizin Hash değerlerini konudakiler ile karşılaştırdınız mı?

Screenshot_2.png
Paradox Paradox - #18

Paylaşılan dosyada herhangi bir sorun yok.
Aydar Aydar - #19
O zaman ne hatasını verdiğini sizde çözebilirsiniz?
Senelerdir bende çok şey çözdüm.
:cenaze:
T turkcellgsm - #20
cihaz kapattınız açılmazsa eğer üstte delik var deliği çok küçük yapmışlar reset butonu var altında basılı tutarsanız açılıyor veya cihazı rahatça söküp yandan o butona elle de basabilirsiniz haberiniz olsun.
Paradox Paradox - #21
cihaz kapattınız açılmazsa eğer üstte delik var deliği çok küçük yapmışlar reset butonu var altında basılı tutarsanız açılıyor veya cihazı rahatça söküp yandan o butona elle de basabilirsiniz haberiniz olsun.

:tsk:
K karancitamer - #22

bu rom u bir daha yüklemeniz mumkunmu
D Destann09 - #23
Mrb benimde fluo marka tablet açılırken fluo yazısında takılı kalıyor açılmıyor defalarca resetledim ama bi değişiklik olmadı bana tamiriyle ilgili ücreti mukabilinde yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #24
Mrb benimde fluo marka tablet açılırken fluo yazısında takılı kalıyor açılmıyor defalarca resetledim ama bi değişiklik olmadı bana tamiriyle ilgili ücreti mukabilinde yardımcı olurmusunuz

Cihazınıza yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?
D Destann09 - #25
Malesef oderece teknolijik bilgim becerebileceğimi sanmıyorum
Paradox Paradox - #26
Malesef oderece teknolijik bilgim becerebileceğimi sanmıyorum

D Destann09 - #27
Mrb ben fluo cihaza v5.1640 ile vermiş olduğunuz yazılımı yükleyemedim tableti taktığımda herhangi bir işlem başlamıyor sorun ne olabilir acaba
Paradox Paradox - #28
Mrb ben fluo cihaza v5.1640 ile vermiş olduğunuz yazılımı yükleyemedim tableti taktığımda herhangi bir işlem başlamıyor sorun ne olabilir acaba

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yükleme işlemleri sırasında, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
M Mkaracan - #29
Öncelikle selamlar.. Fluo8 play tablete ( Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1.zip ) rom yükledim ama tablet acılmıyor. yazılarınızdan takip ettiğim kadarı ile bu yazılım tabletin doğru yazılımı fakat rom dosyası silinmiş rica etsem tekrar yükleyebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim...
Paradox Paradox - #30
Öncelikle selamlar.. Fluo8 play tablete ( Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1.zip ) rom yükledim ama tablet acılmıyor. yazılarınızdan takip ettiğim kadarı ile bu yazılım tabletin doğru yazılımı fakat rom dosyası silinmiş rica etsem tekrar yükleyebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim...

Ne yazık ki bu yazılım bende yok.
M Mkaracan - #31
yinede tsk ediyorum. Forumda elinde olan arkadaşımız varsa umarım paylaşabilirlerse çok sevinirim
B baha24 - #32
teşekkürler paylaşım için
Paradox Paradox - #33
teşekkürler paylaşım için

V v3zir - #34
Dosya çok işime yaradı, Çok teşekkür ederim, Emeğinize sağlık...
Paradox Paradox - #35
Dosya çok işime yaradı, Çok teşekkür ederim, Emeğinize sağlık...

C canerizmir - #36
bende fluo 8" live var bunu atsam açarmı işlemci ram aynı
Paradox Paradox - #37
bende fluo 8" live var bunu atsam açarmı işlemci ram aynı

Bu cihazların yazılımları bulunmuyor.
Cihazınızdan ümidi kestiyseniz deneme yapabilirsiniz.
Cihazınız normal bir şekilde çalışıyorsa, doğrusunu söylemek gerekirse macera aramanızı önermem.
C canerizmir - #38
tşler cervap için
Paradox Paradox - #39
B blue53 - #40
eline saglık ustam yazılımı ındırdım yukledım enable ram faıl hatası verıyodu bende fırmware update dedım yukledı sımdı cıhaz acılmıyor ne yapmam lazım
Paradox Paradox - #41
eline saglık ustam yazılımı ındırdım yukledım enable ram faıl hatası verıyodu bende fırmware update dedım yukledı sımdı cıhaz acılmıyor ne yapmam lazım

Konuya yazılan yorumlardan anlayacağınız üzere, bu cihazın farklı versiyonları mevcut.
Anladığım kadarıyla cihazınıza yüklediğiniz yazılım cihazınız ile uyumsuz.
Bu nedenle cihazınıza uygun yazılımı bularak cihazınıza yüklemeniz gerekli.
A afrodisiac - #42
Emeğinize sağlık,yazılım sorunsuz çalışıyor.
Teşekkürler
Paradox Paradox - #43
Emeğinize sağlık,yazılım sorunsuz çalışıyor.
Teşekkürler

B billsar97 - #44
HΙ Ι ΑΜ TRYING TO INSTALL YOUR ROM. BUT IT GIVES BACK AN ERROR WITH THE SCATTER FILE. PLEASE CAN YOU HELP ME ?

printThread_attachments

• Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    11.4 KB · Görüntüleme: 8
Paradox Paradox - #45
HΙ Ι ΑΜ TRYING TO INSTALL YOUR ROM. BUT IT GIVES BACK AN ERROR WITH THE SCATTER FILE. PLEASE CAN YOU HELP ME ?

Buraya bir bakınız.
S Sametbey - #46
Aynı sıkıntı bendede mevcut scarlatter dosyasını seçince hata verıyor çözümü varmıdır hocam
paylaştığınız konuyada baktım ama malesef çözüme ulaşamadım
Paradox Paradox - #47
Aynı sıkıntı bendede mevcut scarlatter dosyasını seçince hata verıyor çözümü varmıdır hocam
paylaştığınız konuyada baktım ama malesef çözüme ulaşamadım

Elime bu cihazdan hiç geçmediği için bizzat yazılım yükleme işlemini deneyimleyemedim.
Bu nedenle de doğrusunu söylemek gerekirse: Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum.
K kaswa - #48
s a arkadaşlar romu yükleyip deneyen varmı çalışıyormu
Paradox Paradox - #49
s a arkadaşlar romu yükleyip deneyen varmı çalışıyormu
Konuya yazılan yorumlara bir bakmanız faydalı olabilir.
W wasder - #50
hocam acil yardıma ihtiyacım var fluo techno t800020 rom lazım yardımcı olun tablet açılmıyor
serdaryu serdaryu - #51
Tabletim açılış logosu ekranında kalıyordu, adımları takip edip rom'u flashladım, maalesef şuan aygıt hiç bir yaşam belirtisi göstermiyor, reset tuşuna bir kere basıp bilgisayara bağladığımda MediaTek USB Port ve MediaTek PreLoader USB VCOM (Android), arasında gidip geliyor aygıt yöneticisinde (MTK Meta Modu).

Videoda izlenen adımları takip ettim, SP Flash Toolda Download tuşuna bastığımda COM3 ya da COM4 ten hangisi denk gelirse o kilitleniyor artık 2snde bir çık gir olmuyor, download OK yazısını görüyorum, zaten program kendisi USB bağlantısını kesiyor, tabletin kablosunu çıkarıp açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Tekrar bilgisayara bağladığımda en başa dönüyorum, MTK Meta Moduna giriyor tekrardan. Internette bulduğum bir diğer romu (Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1) da denedim, sonuç aynı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Paradox Paradox - #52
Tabletim açılış logosu ekranında kalıyordu, adımları takip edip rom'u flashladım, maalesef şuan aygıt hiç bir yaşam belirtisi göstermiyor, reset tuşuna bir kere basıp bilgisayara bağladığımda MediaTek USB Port ve MediaTek PreLoader USB VCOM (Android), arasında gidip geliyor aygıt yöneticisinde (MTK Meta Modu).

Videoda izlenen adımları takip ettim, SP Flash Toolda Download tuşuna bastığımda COM3 ya da COM4 ten hangisi denk gelirse o kilitleniyor artık 2snde bir çık gir olmuyor, download OK yazısını görüyorum, zaten program kendisi USB bağlantısını kesiyor, tabletin kablosunu çıkarıp açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Tekrar bilgisayara bağladığımda en başa dönüyorum, MTK Meta Moduna giriyor tekrardan. Internette bulduğum bir diğer romu (Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1) da denedim, sonuç aynı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Cihazınızda Nand Flash arızası olabilir.
Eğer öyle ise:
Donanıma fiziksel müdahalede bulunmadan bu sorunu gideremezsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fluo-play-8-t800010-rom.9691/