Fly Tornado IQ4511 Stock Türkçe Rom

Fly Tornado IQ4511 Stock Türkçe Rom

silivriserdar silivriserdar - #1
4b272ed7d6cf71e21cae446d4c9db962.jpg

Yapacağınız işlemlerden doğacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu tutulamaz. Tüm işlemler kendi sorumluluğunuzdadır.

A allstar - #2
denedi ve telefon brick atmayın sakın
symbazz symbazz - #3
Acemi sıvacı, mala' ya bahane bulurmuş.
silivriserdar silivriserdar - #4
Acemi sıvacı, mala' ya bahane bulurmuş.
Süpersin hocam ya valla sesli güldüm akşam akşam. [emoji23]
symbazz symbazz - #5
Süpersin hocam ya valla sesli güldüm akşam akşam. [emoji23]
:zuhaha: Kimse demiyor, yanlış yükledim yada donanımda bir sıkıntı var demiyor. Attım brick oldu. Bilmiyorsanız atmayın arkadaşlar. Bizler mümkün olduğunca denediğimiz yazılımları yayınlıyoruz. Siz yükleyemiyorsanız yazılımın değil sizin suçunuz.
A allstar - #6
bir yazılımı allah askına nasıl yukleyebılır bi soylesene bı anlatsana kardes yok ıcınden cıkan dosyalardan baska atmassak nasıl yanlıs olacak ben orda gorusumu beyan ettım bır yazılımıda yanlıs atmak ne bılım sacma ama senı bılemem demekkı daha onceden basına gelmiş
symbazz symbazz - #7
Arkadaşım, fazla bir bilgin yok ise emin ol uğraşma. Cihazın hiç açılamaz duruma gelebilir. Bu verilen sunumlar, bilgisayar ve yazılım hakkında az buçuk bilgisi olanlar içindir. Hiç yazılım atmadıysan zorlama bence. Ama Serdar hoca yazılımı biliyor, vakti olursa sana yardımcı olabilir.
Paradox Paradox - #8
bir yazılımı allah askına nasıl yukleyebılır bi soylesene bı anlatsana kardes yok ıcınden cıkan dosyalardan baska atmassak nasıl yanlıs olacak ben orda gorusumu beyan ettım bır yazılımıda yanlıs atmak ne bılım sacma ama senı bılemem demekkı daha onceden basına gelmiş

Siz görüş beyan etmemişsiniz.
Kesin bir dille sonuç belirtmişsiniz.
"Ben yapamadım, yardımcı olur musunuz?" deseydiniz, sorununuz şimdiye kadar çözülürdü.
K kobay - #9
usta eline sağlık bunu yukledim fakat tukçe yok dillerde nasıl yaparız yardımcı olurmusun
silivriserdar silivriserdar - #10
usta eline sağlık bunu yukledim fakat tukçe yok dillerde nasıl yaparız yardımcı olurmusun
İçinde türkçe dil seçeneği olması lazım. Yoksa sitede android cihaza türkçe dil ekleme diye arayın çıkar.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/fly-tornado-iq4511-stock-turkce-rom.2458/