General Home Fun Tab GH-977 Rom

General Home Fun Tab GH-977 Rom

Y yagmur-teknik - #1
ROM İSTEĞİ ( GENERAL HOME FUN TAB GH-997 )

BOARD DAKİ KODU : A33_Q8_V1.1_20170424

BURAKADİ KONUYU İNCELEDİM ROMU YÜKLEDİM FAKAT RENKLER TERS GÖRÜNÜYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Paradox Paradox - #2
Burada bulunan konuda daha önce bu cihazla ilgili bir çalışma yapmıştık.
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
Y yagmur-teknik - #3
Burada bulunan konuda daha önce bu cihazla ilgili bir çalışma yapmıştık.
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?

Hemen indirip deniyorum.
Y yagmur-teknik - #4
MALESEF OLMADI
Y yagmur-teknik - #5
PROBLEMİ ÇÖZEMEDİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM VAKTİMİZ VAR TELEFONCU ARKADAŞIN TABLETLERİ SIFIR ALMIŞ 5 TANE HEPSİ AÇIILIŞTA KALIYOR. SİZE ZAHMET ADAMIN PARASI ÇÖPE GİTMESİN. TEŞEKKÜRLER.
Paradox Paradox - #6
PROBLEMİ ÇÖZEMEDİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM VAKTİMİZ VAR TELEFONCU ARKADAŞIN TABLETLERİ SIFIR ALMIŞ 5 TANE HEPSİ AÇIILIŞTA KALIYOR. SİZE ZAHMET ADAMIN PARASI ÇÖPE GİTMESİN. TEŞEKKÜRLER.

Elinizde bu cihazın sağlamından var mı?
Sağlam cihazdan yazılımı çekebiliriz.
Y yagmur-teknik - #7
malesef hepsi aynı şekilde gelmiş :D
Paradox Paradox - #8
malesef hepsi aynı şekilde gelmiş :D

Madem zaman sorunu yok.
O zaman .
Y yagmur-teknik - #9
Madem zaman sorunu yok.
O zaman .
1.jpg

Hepsini tek tek denedim :D Pskolojim bozuldu :) hala tekliflere açığım arkadaşlar.
Paradox Paradox - #10
Ekli dosyayı görüntüle 1638

Hepsini tek tek denedim :D Pskolojim bozuldu :) hala tekliflere açığım arkadaşlar.

Şöyle yapılabilir, cihazlardan birini servisine gönderebilirsiniz.
Cihaz geldiği zamanda içinden yazılımı çekebilirsiniz.
Tabii, şayet sorun yazılımda ise.
Belki de cihazların donanım sorunları vardır.
Y yagmur-teknik - #11
teşekkürler daha önceden arkadaş 10 adet satmış sattığı müşterilerden biri gelirse yazılımını çekip yüklüyeceğiz başka çözüm görünmüyor. Yazılım elime geçerse upload edip sizlerle paylaşacağım. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Paradox Paradox - #12
teşekkürler daha önceden arkadaş 10 adet satmış sattığı müşterilerden biri gelirse yazılımını çekip yüklüyeceğiz başka çözüm görünmüyor. Yazılım elime geçerse upload edip sizlerle paylaşacağım. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Rica ederim.
S sutunc - #13

acaba bu konuda herhangi bir ilerleme kaydettiniz mi? ettiyseniz bizle paylasabilirmisiniz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-home-fun-tab-gh-977-rom.6782/