Stock Rom General Mobile 4G Fabrika Yazılımı

Meta başlık: General Mobile 4G Fabrika Yazılımı

Meta açıklama: General Mobile 4G Fabrika Yazılımı

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba hayırlı işler bu dosyayı yükledim cıhaz açıldı ama menüsü değişik bunu nasıl düzelteceğiz

Bu yazılımı yükledikten sonra, cihazınıza normal yazılımlardan birini yüklemeniz gerekmektedir.
Paylaşılan yazılım, fabrika yazılımıdır.
Yani, açılmayan cihazları hayata döndürmek ve cihaz donanımını test etmek içindir.
Cihazınıza, bu cihaza ait normal yazılımlardan birini yükleyiniz.

3aris

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
22
2
3
47
cihaz frpden geldi recovery wipe cache den sonra dondu tekrar recoverye almaya calışınca android robot görüüp geri kapandı yazılım atayım dedim bu sefer ekran gitti yukardan aşşa dikey çizgiler b elirdi ekran siyah beyaz kararıyor görünmüyor. cihaz 4g dual 5.1 6.01 fabrika yazılımları nı qfillen yükledim banamısın demedi buradaki fabrika yazılımı attımm gene değişmedi sizce sorun nedir

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
cihaz frpden geldi recovery wipe cache den sonra dondu tekrar recoverye almaya calışınca android robot görüüp geri kapandı yazılım atayım dedim bu sefer ekran gitti yukardan aşşa dikey çizgiler b elirdi ekran siyah beyaz kararıyor görünmüyor. cihaz 4g dual 5.1 6.01 fabrika yazılımları nı qfillen yükledim banamısın demedi buradaki fabrika yazılımı attımm gene değişmedi sizce sorun nedir
Ekran fleksi tam oturmamış yada ekran sıkıntılı. Size geldiğinde görüntü muhtemelen varmıştır ancak bu cihazlar biraz cins vakti zamanında ekran değişmiştir onun recovery tuş kombinasyonu yaparken cihaz kasılmıştır. Cihazı normal başlatın bilgisayara bağlayın bilgisayar cihazı görüyorsa sorunu yazdığım yerlerde arayın ancak pc görmüyorsa anakartla alakalı sıkıntı vardır.

3aris

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
22
2
3
47
yazılıma girene kadar gösteren ekran yazılımda nasıl bozuldu aklım almıyor.. ekran denedim başka ekranla açıldı..cevap veren herkese tşk

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
yazılıma girene kadar gösteren ekran yazılımda nasıl bozuldu aklım almıyor.. ekran denedim başka ekranla açıldı..cevap veren herkese tşk
Aslında o ekranda sağlam ama emprime geçirmediği için çizikler var üstten baskı uyguladığında görüntü gelebilir. Neyse ki değiştirmişsin sorunun düzelmiş geçmiş olsun.

cihankaya

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
3
0
1
34
merhaba
çalışan cihaza imei repair için bu yüklemeyi başlattım fakat sona geldiğinde bitirmeden kaldı. cihzın üstündeki sürüm 5.1.1'di. ne yapmam gerekiyor yada nasıl bir yazılım yüklemeliyim. teşekkür ederim
edit : bu arada cihazım tek hat

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba
çalışan cihaza imei repair için bu yüklemeyi başlattım fakat sona geldiğinde bitirmeden kaldı. cihzın üstündeki sürüm 5.1.1'di. ne yapmam gerekiyor yada nasıl bir yazılım yüklemeliyim. teşekkür ederim
edit : bu arada cihazım tek hat

Burada bulunan konulara bir bakınız.
Cihazınıza, cihazınıza ait yazılımı yüklemeniz sorununuzu çözebilir.