Stock Rom General Mobile 5 D (Dual) Servis Yazılımı

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Benim indirdiğim rom da her ikisi içinde yazıyordu. Cihaz yazılımı başarılı bir şekilde aldı. Yazılım işlemi bittikten sonra yeniden başlat dedim. Gümmmm

• Beğen
Tepkiler: bykaya27

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
Dün yazılımı cihaza yükleyip test edip öyle paylaşım yaptım asla kimsenın zarar etmesini istemem ondan önce test ettim gayet başarılıydı umarım sorununuz hal olur bu yazılkımla

• Beğen
Tepkiler: braveturks

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Dün yazılımı cihaza yükleyip test edip öyle paylaşım yaptım asla kimsenın zarar etmesini istemem ondan önce test ettim gayet başarılıydı umarım sorununuz hal olur bu yazılkımla
Hocam estğ. Ben başka bir yerden indirmiştim. Ayrıca cihazda sıkıntı vardı. Daha önce sıvı temas görmüş ve bir defa da ekran değişmiş. Yazılımda çöktükten sonra öğrendim. Yeni telefon aldım verdim ben de müşteriye :)

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
Hocam estğ. Ben başka bir yerden indirmiştim. Ayrıca cihazda sıkıntı vardı. Daha önce sıvı temas görmüş ve bir defa da ekran değişmiş. Yazılımda çöktükten sonra öğrendim. Yeni telefon aldım verdim ben de müşteriye :)
Geçmiş olsun ustam . eğer cihazın çift hatlı ise ve cihazda yazılım eksiği varsa bence romu denemekte yarar var umarım böyle bir olayla bir daha karşılaşmazsın @braveturks

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yeni cihaz alıp niye verdiniz hocam? Sonuçta cihaz yazılım yüklenirken susabilir veya olayım illa yazılım ile alakası olan birşey değildir.

• Beğen
Tepkiler: bykaya27

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
GM5 PLUS Dual yazılımını GM5 Dual cihazına yüklemeyin. Tek sim cihazada yüklemeyin. Cihaz susabilir yada imei gidebilir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Sizin iş yeri tam olarak neredeydi?
Belki eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından bizde faydalanırız.
:zuhaha:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Sizin iş yeri tam olarak neredeydi?
Belki eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından bizde faydalanırız.
Bekleriz Hocam, Malatya'ya yolunuz düşerse....

İşin şakası bir yana ben bu mesleği icra ederken çok zorlanıyorum. Zorlanma nedenim işin zorluğu değil insanların zorluğu. Bu olayın dışında yaşadığım başka bir olayı paylaşayım. Bundan 7 ay önce General Mobile Discovery Anakart değiştim. 1 ay önce ben tamir atölyesinde yokken bir adam gelmiş ve bir tane Discovery bırakmış. Ben bu telefonu buradan aldım ve bozuk demiş. Telefona baktım. Şarj soketi yerinde yok. Dedim muhtemelen şarj soketinden dolayıdır. Ben de şarj soketini yaptım ve telefonun ana kartında ve ekranında sıvı temas vardı. Telefonun dükkana bırakılmasından 1 ay sonra şahsiyet geldi. Ben bu telefonu iade edeceğim dedi ve ekledi "bu ana kart bozuk. Kamera güzel çekmiyor. Telefon çok ısınıyor............" Önce anlamadım. Sonra 7 ay önce ana kartı benim taktığımı anladım.
Ben de karşı atağa geçtim. Biz sadece ana kart taktık kamera sizin kameranız. Ayrıca telefonu tekrar açıp kendisine komple sıvı temas olduğunu gösterdim. "O zaman siz yaptınız diye kontra atak yaptı. Ben de adama ana kartın parasını iade ettim. Ana kartı iade aldım. Ana kart sağlam.
Neyse bu işi sonra bıraktım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bekleriz Hocam, Malatya'ya yolunuz düşerse....

İşin şakası bir yana ben bu mesleği icra ederken çok zorlanıyorum. Zorlanma nedenim işin zorluğu değil insanların zorluğu. Bu olayın dışında yaşadığım başka bir olayı paylaşayım. Bundan 7 ay önce General Mobile Discovery Anakart değiştim. 1 ay önce ben tamir atölyesinde yokken bir adam gelmiş ve bir tane Discovery bırakmış. Ben bu telefonu buradan aldım ve bozuk demiş. Telefona baktım. Şarj soketi yerinde yok. Dedim muhtemelen şarj soketinden dolayıdır. Ben de şarj soketini yaptım ve telefonun ana kartında ve ekranında sıvı temas vardı. Telefonun dükkana bırakılmasından 1 ay sonra şahsiyet geldi. Ben bu telefonu iade edeceğim dedi ve ekledi "bu ana kart bozuk. Kamera güzel çekmiyor. Telefon çok ısınıyor............" Önce anlamadım. Sonra 7 ay önce ana kartı benim taktığımı anladım.
Ben de karşı atağa geçtim. Biz sadece ana kart taktık kamera sizin kameranız. Ayrıca telefonu tekrar açıp kendisine komple sıvı temas olduğunu gösterdim. "O zaman siz yaptınız diye kontra atak yaptı. Ben de adama ana kartın parasını iade ettim. Ana kartı iade aldım. Ana kart sağlam.
Neyse bu işi sonra bıraktım.

Malatya'ya yolum düşer mi bilinmez ama Malatya'lı öğretmen bir komşum var.
Yaz tatilinde nasipse değişim yapılacak cihazları O'nunla gönderirim.

Müşteriler konusuna gelince, kendinizi ezdirmeyiniz.

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Yalancı, düzenbaz, üç kuruş için yalan söyleyen o kadar çok kişi var ki anlatamam.

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
EĞER TEST ETMEMİŞ OLSAYDIM PAYLAŞMAZDIM USTA

Büyük punto ile yazılan yorumlar forum ve sosyal medyalarda hakaret, küfür yada kızgınlık olarak algılanır. Zaten forum kurallarına da uygun değildir. Yukarıda ki yorumu beğenen arkadaşlara da aynı zamanda bunu hatırlatayım. Bu bir. .
Sizin test etmiş olmanız, bazı şeylerin doğru yapıldığını göstermez, aksine kullanıcıları yanlış yola sevk eder. Bu yazılım Plus yazılımıdır. Hala dediğim lafım arkasındayım.
Zaten iş baştan yanlış. Plus yazılımı siz burada normal 5D yazılım diye yayınlıyorsunuz. Sizin yüklemelerinizde, işin düzgün gitmesi, bu yazılımın PLUS olan modellere de uygun olduğunu göstermez. Farazi ki çalıştı, yazılımı doğru başlık altında yayınlamanız gerekmektedir.
Artı birşey paylaşıyorsunuz, forum kurallarında, neyin nasıl ve ne şekilde paylaşılacağı belirtilmiştir. Buna da uyum sağlamanız gerekmektedir.
Buraya kadar da iki.

Bu konulara riayet eder ve daha dikkatli olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: roman66

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8

aynen neden yeni cihaz teslim ettinizki musteri size tamir gördüğünü ve sıvı teması olduğunu belirtmediyse sorumlu kendisi olur ve hiç bir hak talep edemez! :)

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Kadın
aynen neden yeni cihaz teslim ettinizki musteri size tamir gördüğünü ve sıvı teması olduğunu belirtmediyse sorumlu kendisi olur ve hiç bir hak talep edemez! :)
Kadın kontrolden çıktı. Telefonsuz ben ne yaparım, nasıl yaşarım diye çok ciddi bir kriz geçirdi.