General Mobile e-Tab 1 Format Atılmıyor

General Mobile e-Tab 1 Format Atılmıyor

T Trojanali58 - #1
Selamın Aleyküm Bir Müşterimden GM Etab 1 Geldi Desen Kilidi Yüzünden Gmailde Takılı Kalmış Tüm Tuş Kombinasyonlarını Deneyerek Format Atmaya Çalıştım Ama HiçBir Şekilde Recovery ye Geçmiyor Sorunun Çözümünü Bilen Arkadaşlar Yardımcı Olabilr Mi? Saygılar....
silivriserdar silivriserdar - #2
Selamın Aleyküm Bir Müşterimden GM Etab 1 Geldi Desen Kilidi Yüzünden Gmailde Takılı Kalmış Tüm Tuş Kombinasyonlarını Deneyerek Format Atmaya Çalıştım Ama HiçBir Şekilde Recovery ye Geçmiyor Sorunun Çözümünü Bilen Arkadaşlar Yardımcı Olabilr Mi? Saygılar....
Format atmakla düzelmez. Farklı bir çözüm bulmanız lazım. İşlemcisi nedir?
T Trojanali58 - #3
Nvidia Tegra Ustam Hard Reset Çekebilsem Mdm Yi Atlatırım
leonidasss leonidasss - #4
Cihaz da UHA açık mı?

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
T Trojanali58 - #5
Yok Ustam Maalesef Recovery Yede Geçmiyor Desen Kilidi Koymuş Vatandaş Gmailde Öylece Duruyor Denemediğim Yol Kalmadı
leonidasss leonidasss - #6
Miracle box ,uni android tool tarzında cihazı recovery moda alabilecek progam ya da bunlara benzer herhangi bir program var mı?

T Trojanali58 - #7
Var Miracle Z3X Ardından android multi tools vb baya programım var hepsini denedim geliştirici açık olmadığından hiç müdahale olomuyor ayrıca cihaz 2.3.6 Android işletim sistemine sahip ilk verilen tablet----- Miracle Z3x Denemedim
leonidasss leonidasss - #8
Var Miracle Z3X Ardından android multi tools vb baya programım var hepsini denedim geliştirici açık olmadığından hiç müdahale olomuyor ayrıca cihaz 2.3.6 Android işletim sistemine sahip ilk verilen tablet----- Miracle Z3x Denemedim
Sistem 2.3.6 ise miracle çözebilir.

T Trojanali58 - #9
Hemen Deneyeyim Ustam Çok Teşekkür Ederim
Paradox Paradox - #10
Hemen Deneyeyim Ustam Çok Teşekkür Ederim

Sorun çözüldü mü?
T Trojanali58 - #11
Malesef Paradox Hocam Denedim Olmadı Nvidia İşlemcili
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-1-format-atilmiyor.3300/