General Mobile e-Tab 4 MDM'siz Rom

General Mobile e-Tab 4 MDM'siz Rom

B baran13 - #1
MDM'siz orjinal romlar.

Paradox Paradox - #2
:tsk:
Aydar Aydar - #3
Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.
Efendim, devamının dileğiyle.
V vayvan - #4
TWRP üzerinden direk ROM'u kursak olur mu? ve TWRP silinir mi?
B baran13 - #5
TWRP üzerinden direk ROM'u kursak olur mu? ve TWRP silinir mi?
TWRP ile çalışmaz sanırım.
V vayvan - #6
TWRP ile çalışmaz sanırım.
Evet çalışmadı ve normal yolla da yapamadım. Kullandığım ROM çok takılıyor. Belki bununla düzelir dedim ama bilgisayar görmüyor.
B baran13 - #7
Evet çalışmadı ve normal yolla da yapamadım. Kullandığım ROM çok takılıyor. Belki bununla düzelir dedim ama bilgisayar görmüyor.
Bilgisayar normal modda görüyor mu? Görüyorsa TWRP silinip orjinal recovery yüklenir. Sonra bu ROM kurulur.
V vayvan - #8
Bilgisayar normal modda görüyor mu? Görüyorsa TWRP silinip orjinal recovery yüklenir. Sonra bu ROM kurulur.
Mount Enable yapınca görüyor. TWRP silince Mount Enable olur mu otomatik? Bir de stock ROM daha hızlı ise geçeyim.
B baran13 - #9
TWRP den orjinal recovery flaslanacak. Bu durumda TWRP siliniyor. Sonra recovery girip bu rom kurulacak. Bence hızı gayet güzel.
V vayvan - #10
TWRP den orjinal recovery flaslanacak. Bu durumda TWRP siliniyor. Sonra recovery girip bu rom kurulacak. Bence hızı gayet güzel.
TWRP'den orijinal recovery flashlanacak derken? Nasıl yapacağım tam olarak?
B baran13 - #11
Aşağıdaki dosyayı indirip tablete uygun olanı hafızaya at. TWRP de install image deyip dosyayı yükle.
bulutsuz bulutsuz - #12
bnu nasıl yuklebılırım hangi program ile
Lord Raiden Lord Raiden - #13
bnu nasıl yuklebılırım hangi program ile
Tabletin hafızasına atılıp kendi recovery menüsünden yükleniyor. Başka bir recovery yüklüyse bu mesajdaki işlemi yapıyorsunuz.
Aşağıdaki dosyayı indirip tablete uygun olanı hafızaya at. TWRP de install image deyip dosyayı yükle.
bulutsuz bulutsuz - #14
tablet mdm bölümünde kaldı açılmıyor mac adresi silinmiş o yüzden kablosuz ağları bulmuyor thınkdownad programı ile denedim 100 oluyor fakat tablette ınstaller aborted hatası alıyorum kaldım bböyle açamıyorum tableti
bulutsuz bulutsuz - #15
orijinal rom yüklesem mac sdresi geri gelirmi acaba
Paradox Paradox - #16
orijinal rom yüklesem mac sdresi geri gelirmi acaba

Denemek lazım.
Sonuç nedir?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-4-mdmsiz-rom.10127/