General Mobile E-Tab 5 Root'lu Yazılım Edit androman

General Mobile E-Tab 5 Root'lu Yazılım Edit androman

A andoromamemo - #1
etab 5 direk rootlu yazılımıdır twrp ile yada başka bişeyle uğraşmadan direk flash tool ile yükleyerek cihaz hazir rootlu ve google play store dahil herşey yüklü olarak açilcaktir şifre özelden atılmaktadir lütfen yorum yaparak şifre isteyiniz.!

xxxxxx
symbazz symbazz - #2
Özelden şifre veririm demek ne yahu. Sunum yapıyorsanız adam gibi yapınız. Verdiğiniz dosyanın şifresini konunun altına yazınız. Burayı bazı forumlara benzetmeye çalışmayınız.
symbazz symbazz - #3

braveturks braveturks - #4
@Paradox,
Arkadaş şifreleri özelden göndermek istiyor.

Sayın @andoromamemo normal üyeler özelden mesaj gönderemiyor. Bu yüzden benim düştüğüm bu hataya siz de düşmeyin.
A andoromamemo - #5
Özelden şifre veririm demek ne yahu. Sunum yapıyorsanız adam gibi yapınız. Verdiğiniz dosyanın şifresini konunun altına yazınız. Burayı bazı forumlara benzetmeye çalışmayınız.

mesaj gönderemiyor. Bu yüzden benim düştüğüm

ben forumun yararina sifreyi özelden vereyim herkes al kac yapmasın diye dedim forumda herkes mesaj atabiliyor diye biliyordum
B berk444 - #6
şifre nedir acaba
symbazz symbazz - #7
şifre nedir acaba

Şifre falan yok.
braveturks braveturks - #8
şifre nedir acaba
Şifre olmadığı gibi burda yapılan dosya paylaşımları tamamen ücretsiz sunuculara yüklenir ve reklam içermez.
braveturks braveturks - #9
ben forumun yararina sifreyi özelden vereyim herkes al kac yapmasın diye dedim forumda herkes mesaj atabiliyor diye biliyordum
Hassasiyetin için teşekkür ederim. Paylaşımlarının devamını dilerim.
symbazz symbazz - #10
Önemli paylaşımları zaten her gir/çık üye göremiyor sıkıntı değil. Bizler onu ayarlıyoruz.
Paradox Paradox - #11
@andoromamemo burada bulunan konuyu incelemeniz ve forum kurallarını gözden geçirmeniz yararınıza olacaktır.
Paylaşımlar için teşekkürler.
İyi forumlar.
D demokrasi - #12
boyle paylasımmı olur yahu ne demek sankı sıfre ıstıyenler yonetıcımı her ınsan uye olup paylasım yapıor sankı sen ozelden soyleyınce bısey olacak
Paradox Paradox - #13
boyle paylasımmı olur yahu ne demek sankı sıfre ıstıyenler yonetıcımı her ınsan uye olup paylasım yapıor sankı sen ozelden soyleyınce bısey olacak

Bahsi geçen yazılım konuya yazılan yorumların birinde paylaşılmış.
Görmediniz sanırım.
V veysel15 - #14
emegine sağlık ustam ...tşk
K karacahil34 - #15
eline meğine sağlık
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-5-rootlu-yazilim-edit-androman.2818/