General Mobile GM 5 Plus Rom Yükleme Sonrası Açılmıyor

General Mobile GM 5 Plus Rom Yükleme Sonrası Açılmıyor

acarcml acarcml - #1
edl mduna aldım qfil rom yüklemeye çalışıyorum

kilitlendi edl modundan başka birşey açılmıyor

qfil.PNG

galiba yanlış rom yükledim

ERROR: function: rx_data:247 Error occurred while reading from COM port
ERROR: function: sahara_main:983 Sahara protocol error
ERROR: function: main:320 Uploading Image using Sahara protocol failed
Download Fail:Sahara Fail:QSaharaServer Fail:process fail }}

yardım edermisiniz telefonum gitti parada yok :(
145316 145316 - #2
Bataryayı Sök Tak Yaptınız mı?
145316 145316 - #3
Gm 5 plus Stock Rom bir de bu yazılımı deneyin isterseniz. Edl modunda yüklenebilir
acarcml acarcml - #5
neler yapmadımki olmuyor bitürlü bataryayıda söktüm şarja takıp bırakıp gittim galiba başka telefon romu attım kurcalarken iyice bozuldu sanırım
145316 145316 - #7
bu dosya bulunamadı diyor googledrive
acarcml acarcml - #8

printThread_attachments

• rom.PNG
    rom.PNG
    36.6 KB · Görüntüleme: 16
acarcml acarcml - #9
zaten indirmişim winrar ile çıkarttım
acarcml acarcml - #10
önerdiğiniz romu denedim sonuç bu elimde aynı marka model bir telefon daha var acaba diğerinden rom çekip atabilirmiyim

printThread_attachments

• deneme.PNG
    deneme.PNG
    31.4 KB · Görüntüleme: 13
EliteMan EliteMan - #11
elinizde ücretli araçların olması gerekiyor yazılımı çekmek için
acarcml acarcml - #12
ücrete gerek yok bu araçlar yetiyor sorunu halletiim pc yi sıfırlaryıp defender ve güvenlik duvarını kapatıp tekrar kurdum qfil ve sürücüleri ve GM_5PLUS_8.0.0_OSR18H_EDL_STOCK_ROM_BY_TURKDEVS romunu kurdum çalıştı ayrıca romu qfil dosyasının bulunduğu klasöre kaydettim bu şekilde çalıştı cihaz :) :) :)
EliteMan EliteMan - #13
anladım çalışmıssa hayırlı olsun siz ikinci cihazdan yazılımı çekebilirmiyim diye soru sormuşsunuz o işler için ücretli araçlar gereklidir
acarcml acarcml - #14
anladım çalışmıssa hayırlı olsun siz ikinci cihazdan yazılımı çekebilirmiyim diye soru sormuşsunuz o işler için ücretli araçlar gereklidir
anladım bitane daha var ekrana görüntü gelmiyor ama qfil görüyor bağlanıyor adını bilmediğim bir proğram denerken part backup yaptım 25 gb kadar bir userdata diye bişey çekti masaüstüne ondan sormuştum
EliteMan EliteMan - #15
cihazın bilgilerini çekmiştir yazılım değil yani
part backup - English
parça yedekleme - Turkish
acarcml acarcml - #16
25 cigabayt mı bu part herneyse artık ihtiyacım kalmadı ilgelenenlere teşekkür ederim
EliteMan EliteMan - #17
25 gb olan içindeki yazılım, foto, video, müsic, vs olabilir
D dereli-bjk - #18
benimde telefonum aynı sorundan açılmıyor nasıl çözebilirim ? hiç bir şekilde telefon tepki vermiyor açılmıyor yardımcı olabilir misiniz ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm-5-plus-rom-yukleme-sonrasi-acilmiyor.9692/