General Mobile GM 5 QFIL Yazılım ve FRP

General Mobile GM 5 QFIL Yazılım ve FRP

symbazz symbazz - #1
GM 5 D QFIL Yazılım ve FRP . Her yolu denedim. Frp yi aşamadım. Ve hem dual hemde single spflashtool yazılımlarını arıyorum, bulamadım. Elinde olan varmı ?
Paradox Paradox - #2
GM 5 D Spflashtool Yazılım ve FRP . Her yolu denedim. Frp yi aşamadım. Ve hem dual hemde single spflashtool yazılımlarını arıyorum, bulamadım. Elinde olan varmı ?

Internette bir kaç yere baktım ama göremedim.
Bu cihazın işlemcisi nedir?
S sinan43 - #3
GM5 Snapdragon işlemcili olduğu için Spflashtool la yazılım yüklenmez. Buyrun Stock Rom link:
symbazz symbazz - #4
Sorun burada işte. Bootloader kilidi fastboottan açılmıyor. Stock yüklenmiyor.
symbazz symbazz - #5
64 bit destekli Snapdragon 410 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği ve çıkartılabilen yapıda 2500 mAh yapıda batarya
symbazz symbazz - #6
Evet yanlış yazmışım. Sp flashtool değil QFIL ile yüklenen rom lazım.
S sinan43 - #7
Qfil piyasa da yok qfil romu fastboot tan yüklenmez.
S sinan43 - #8
Donanım 64 bit ama yazılım 32 bit
symbazz symbazz - #9
Qfil piyasa da yok qfil romu fastboot tan yüklenmez.

Onu biliyorum. Qloader modunda atılır. Yazılımın olması gerekiyor. Bende mesela 4G yazılımları var. Bendeki yazılımlar bootloder kilidini açarak yazılım atıyor. Mutlaka 5 de vardır ama nerede.

Burada mesela 4G Dual Qfil romudur. Hardbrick cihazı bununla açarsın. Bootloader bu yazılımı yüklemeye engel değildir.

dGoEEn.jpg
symbazz symbazz - #10
Buda GM5 in Dual Fastboot yazılımı

bGjR0G.jpg

Çok benzerlik var. Bu qfil olarak nasıl değiştirilir ona bakacağım.
Şu da var. Etrafta yazılanlara göre, 7.x 4G yazılımı GM5 e de oluyormuş. Denemek lazım.
Y yivbu - #11
:) maşallah symbazz baya kafa yormuşsun ee sonuç ne çıktı yapabildinmi birşeyler ?
symbazz symbazz - #12
:bezdim: Kafayı yormayı bıraktım.
Paradox Paradox - #13
:bezdim: Kafayı yormayı bıraktım.

:vantilator:
symbazz symbazz - #14
Yukarıda belirttiğim gibi. 4G modelinin 7.0 versiyonu bu modele uyuyormuş. Deneyeceğim. Olursa burada yayınlarım.
ataaydin ataaydin - #15
Yukarıda belirttiğim gibi. 4G modelinin 7.0 versiyonu bu modele uyuyormuş. Deneyeceğim. Olursa burada yayınlarım.

hocam bende de aynı sıkıntı var 5g modeli . denedin mi oldumu bilgi verirsen sevinirim
symbazz symbazz - #16
Bu cihazdan gelmedi. İlk gelende deneyeceğim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm-5-qfil-yazilim-ve-frp.2325/