General Mobile GM 8 FRP Reset İşlemi

General Mobile GM 8 FRP Reset İşlemi

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazının google account sorununu nasıl ortadan kalkar onu analatacağım.

1. Cihazı kapatın ve 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile pc'ye bağlayın. Test moduna girene kadar tuşlardan elinizi çekmeyin.
2. Bilgisayarda Aygıt yöneticisini açın ve driver ile ilgili bir sorun olmadığına dikkat edin.
3. Elinizde herhangi bir box ile adb frp seçip google account kaldırabilirsiniz. Veya box yoksa bazı tool ve araçların crack versiyonu ile de bu işlemi yapabilirsiniz.
4. İşlemler bittikten sonra cihazı Sıfırlama yapın.
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #2
Perfect:)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
S siracali - #3
test edilmiştir teşekkürler kolay gelsin heskese z3x ile denendi
gen_com gen_com - #4
medusa pro ile config veya frp bölümlerini hex editörden sıfırkayada bilirsiniz.
Paradox Paradox - #5
medusa pro ile config veya frp bölümlerini hex editörden sıfırkayada bilirsiniz.

:tsk:
B badsoft - #6
Cihazı kapatın ve 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile pc'ye bağlayın. Test moduna girene kadar tuşlardan elinizi çekmeyin. bu işlemden sonra verdiğim dosyada adb moduna tıklayın 1 dk da cozebilirsiniz denendi .

printThread_attachments

• gm8 frp.rar
    827.3 KB · Görüntüleme: 4,143
Paradox Paradox - #7
Cihazı kapatın ve 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile pc'ye bağlayın. Test moduna girene kadar tuşlardan elinizi çekmeyin. bu işlemden sonra verdiğim dosyada adb moduna tıklayın 1 dk da cozebilirsiniz denendi .

hira iletisim hira iletisim - #8
Allah razı olsun ustam
osmanlı osmanlı - #9
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazının google account sorununu nasıl ortadan kalkar onu analatacağım.

1. Cihazı kapatın ve 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile pc'ye bağlayın. Test moduna girene kadar tuşlardan elinizi çekmeyin.
  1. Bilgisayarda Aygıt yöneticisini açın ve driver ile ilgili bir sorun olmadığına dikkat edin.
  2. Elinizde herhangi bir box ile adb frp seçip google account kaldırabilirsiniz. Veya box yoksa bazı tool ve araçların crack versiyonu ile de bu işlemi yapabilirsiniz.
  3. İşlemler bittikten sonra cihazı Sıfırlama yapın.
eline sağlık
S sevincceval - #10
linki yenilermisiniz lütfen
M Machine - #11
linki yenilermisiniz lütfen

Dosya zaten forum sunucusu içerisindedir.
Link değil, eklentiye tıklayarak indirebilirsiniz.
Q quash - #12
test moduna girmiyor diag portu açılıyor
kahriman kahriman - #13
Elinize sağlık.İşe yaradığını görmek çok iyi geldi...
M Machine - #14
Elinize sağlık.İşe yaradığını görmek çok iyi geldi...

Geçmiş olsun.
M mystical_face - #15
mrb iyi günler denedim olmadı
Master Master - #16
mrb iyi günler denedim olmadı
Merhaba, adımları doğru yaptığınıza emin misiniz?
M mystical_face - #17
Merhaba, adımları doğru yaptığınıza emin misiniz?
evet cihazı kapatıp ses kısma tuşu ve güç tuşuna bastım sonra kuş simgesi geldi ekrana abd samsung seçip sonrada frp sil yaptım ama olmadı.
Paradox Paradox - #18
evet cihazı kapatıp ses kısma tuşu ve güç tuşuna bastım sonra kuş simgesi geldi ekrana abd samsung seçip sonrada frp sil yaptım ama olmadı.

Cihazınız güncelleme aldıysa, bu konuda paylaşılan yöntem işinize yaramayabilir.
S selector - #19
test moduna girmiyor diag portu açılıyor
Sizde Android 9. Android 9 için çozum

Aydar Aydar - #20

U Unselfish27 - #21

Video başlığında bile demiş 8.1 diye. 9 da olmuyor. Bootloaderı kitli olanlar için tek seçenekler test point ya da edl cable ile edl'ye bootlayıp qfil ile rom flashlamak.
C cephastanesitest - #22
ekran desen şifresini bilgiler gitmeden kaldırmak için bir çözüm bilen varmı acaba ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm-8-frp-reset-islemi.6176/